3:4
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec
3:5
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 17:00
Místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
7:4
1. SC TEMPISH..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 12:00
Místo: SH Horní Suchá
8:4
1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 18:00
Místo: MSH Havířov
7:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:30
Místo: SC Dubina Ostrava
14:2
FBC Intevo Třinec
1.FBK Sršni Rožnov p/R
Datum a čas konání: 20.4.2024 10:20
Místo: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2:4
FBC Intevo Třinec
Fbc Topgal Šternberk
Datum a čas konání: 7.4.2024 12:20
Místo: Medvěd Aréna Moravský Beroun
7:4
FBC ČPP Bystroň Group..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:50
Místo: SH ZŠ Krnov
6:21
1.FBK Sršni Rožnov p/R
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 20.4.2024 12:00
Místo: SH SOŠ Dopravní Ostrava
9:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 11:15
Místo: SH ZŠ Krnov
1:13
FBC Intevo Třinec
1. FBC Karviná
Datum a čas konání: 13.4.2024 13:30
Místo: SH Stars Třinec
2:4
FBC TJ Sokol Frenštát..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 13:40
Místo: MSH Havířov
10:0
FBC Intevo Třinec B FM
FBC ORCA KRNOV
Datum a čas konání: 6.4.2024 13:50
Místo: ČPP Aréna Ostrava
3:6
FBC Intevo Třinec
FBC Letka LEGENDS
Datum a čas konání: 7.4.2024 14:50
Místo: SH Stars Třinec
-:-
FBC Intevo Třinec
FbC KOVO KM Frýdek..
Datum a čas konání: 4.5.2024 09:00
Místo: SH Stars Třinec
-:-
FBS Olomouc 11
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 27.4.2024 10:00
Místo: SH SŠP Rooseveltova Olomouc
-:-
FBC Intevo Třinec
TJ Slovan Havířov Bílí
Datum a čas konání: 4.5.2024 10:00
Místo: MSH Havířov
Rozpačitý vstup do ligy zaznamenali uplynulou sobotu muži.
V prvním kole se třinečtí florbalisté vypravili do nedaleké Ostravy, kde změřili síly s "Béčkem" MVILem Ostravy a "domácími" FurtFit FBC Pirates Ostrava. Již první zápasy naznačily, že letošní sezóna pravděpodobně nebude tak suverénní jako sezóny uplynulé.
2. MVIL Ostrava B – FBC Ossiko Třinec 5:5 (1:0 2:2 2:3)
Branky a nahrávky: 10. Slovák (Zmrzlík), 15. Zmrzlík (Cisovský), 24. Prosický (Tomiczek), 29. Kotzur (Guldan), 31. Slovák (Zmrzlík) - 23. Sikora (Babilon), 25. Sikora, 31. Galuszka (Porosz), 36. Mieszek (Sikora), 38. Galuszka (Porosz)
Sestavy
Ostrava: Ferenčák - Zmrzlík, Skřipčák, Prosický, Kotzur, Tomiczek, Cisovský, Guldan, Vráblík, Slovák
Třinec: Ján Pinkas, Šteglík – Sikora (C), Kyselý, Marek Pinkas, Porosz, Tomiczek, Turoň – Mieszek, Babilon, Marthaus, Badura, Žvak, Janovský, Janáč, Cieslar, Martynek, Galuszka
Toto utkání má i zápis do rodiny Tomiczků! Proti sobě se postavili třinecký Vašek a ostravský Lukáš, z utkání mohou odcházet oba spokojeni, oba si připsali po jedné asistenci a zápas skončil remízou, šanci vytáhnout se a pochlubit se doma kdo je lepší budou mít proti sobě 30.9. ve SH ZŠ Komenského v Bílovci!
FBC Ossiko Třinec - FurtFit FBC Pirates Ostrava 11:9 (2:4 4:5 5:0)
Branky a nahrávky: 7. Galuszka (Turoň), 10. Turoň (Porosz), 16. Žvak (Galuszka), 17. Badura (Žvak), 20. Mieszek (Sikora), 24. Žvak (Galuszka), 27. Galuszka (Tomiczek), 29. Galuszka (Žvak), 33. Turoň, 33. Sikora (Žvak), 37. Galuszka (Žvak) - 1. (Kubečka), 8. (Bartusek), 13. (Šimský) a 18. Roman Pecen (Jiří Pecen), 10. Sedlák (R. Pecen), 15. Sedlák (Šimský), 19. Sedlák (Šimský), 21. Šimský, 26. Bartusek (Sedlák)
Sestavy
Třinec: Šteglík, Ján Pinkas (od 21. minuty) – Sikora (C), Kyselý, Marek Pinkas, Porosz, Tomiczek, Turoň – Mieszek, Babilon, Marthaus, Badura, Žvak, Janovský, Janáč, Cieslar, Martynek, Galuszka
Ostrava: Kolowrat – Roman Pecen, Sedlák, Kubečka, Bartusek, Jiří Pecen, Šimský, Frisch
Kanadské bodování TOP5:
Marcel Galuszka (6+2)
Tomáš Žvak (2+4)
Tomáš Sikora (3+2)
Filip Turoň (2+1)
Marek Porosz (0+3)
Zhodnocení trenéra Jiřího Kajfosze: "Do ligy jsme vstoupili poněkud vlažně. Musíme si navyknout na to, že soupeři již mají značnou kvalitu a budou naše chyby trestat. Po předvedených výkonech můžeme být za 4 body a prozatimní 2.místo rádi. Do dalších zápasů však už očekávám větší nasazení hráčů a svědomitost!! První kolo naznačilo, že letošní sezóna rozhodně nebude procházka růžovou zahrado!!"
V dalším kole se muži utkají 30.9. se Spartakem Bílovec (9:00) a znovu s 2. MVIL Ostrava B (11:30) v hale ZŠ Komenského v Bílovci!
Autor: David Tomšů1. | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | Torpedo Havířov | 22 | 143:106 | 45 |
3. | Zlín Lions | 22 | 143:114 | 39 |
4. | FBC Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
5. | FBC Intevo Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
6. | Asper Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
7. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
8. | FBC Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 22 | 127:121 | 29 |
10. | TJ Slovan Havířov | 22 | 112:115 | 27 |
11. | Aligators Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
12. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 22 | 103:140 | 14 |
1. | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 20 | 204:64 | 51 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 20 | 174:53 | 51 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 128:67 | 49 |
4. | FBS Olomouc | 20 | 92:72 | 38 |
5. | PSN Tatran Střešovice | 20 | 106:62 | 35 |
6. | Bulldogs Brno | 20 | 93:87 | 35 |
7. | FbŠ Bohemians | 20 | 111:114 | 27 |
8. | Crazy girls FBC Liberec | 20 | 93:156 | 16 |
9. | FBC Intevo Třinec | 20 | 60:128 | 15 |
10. | K1 Florbal Židenice | 20 | 65:140 | 12 |
11. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 20 | 38:221 | 1 |
1. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 18 | 116:52 | 44 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 120:49 | 39 |
3. | 1. SFK Havířov B | 18 | 150:91 | 34 |
4. | FBC Intevo Třinec | 18 | 145:87 | 34 |
5. | 1.MVIL Ostrava | 18 | 131:95 | 32 |
6. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 126:111 | 27 |
7. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 96:106 | 24 |
8. | FAT PIPE TJ Slovan.. | 18 | 89:113 | 18 |
9. | FBC Letka Toman.. | 18 | 68:166 | 9 |
10. | FbK Horní Suchá | 18 | 45:216 | 1 |
1. | Sokol Brno I EMKOCase.. | 24 | 109:100 | 12 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo Havířov | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs Brno | 24 | 166:85 | 7 |
6. | FBC Intevo Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | FBS Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | TJ Slovan Havířov | 24 | 99:158 | 6 |
9. | TROOPERS | 24 | 125:112 | 5 |
10. | FBC Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | PANTHERS OTROKOVICE | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Fbc Topgal Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín Lions | 24 | 115:127 | 3 |
14. | FBŠ Hummel Hattrick.. | 24 | 117:184 | 3 |
15. | 1. SFK Havířov | 24 | 113:144 | 0 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 225:19 | 63 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 109:45 | 46 |
3. | FbK Horní Suchá | 21 | 75:54 | 41 |
4. | Asper Šumperk | 21 | 82:50 | 38 |
5. | FBS Olomouc | 21 | 77:68 | 30 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 58:127 | 19 |
7. | FBC Intevo Třinec | 21 | 37:108 | 10 |
8. | FBC Přerov | 21 | 33:225 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK Havířov | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo Havířov | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | 1.MVIL Ostrava | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 9 | 68:50 | 15 |
10. | FBC Intevo Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | FBC MR elektro Český.. | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 9 | 7:140 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 21 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice Orli | 20 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 20 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 21 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 20 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 11 | 20 | 0:0 | 0 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 20 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 28 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 27 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 27 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings DDM.. | 27 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 27 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 12 | 26 | 0:0 | 0 |
8. | FBS Olomouc 13 | 26 | 0:0 | 0 |
9. | FBC Tornáda Lutín | 24 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBK Eagles Orlová.. | 30 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 38 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 31 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 30 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 30 | 0:0 | 0 |
6. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 24 | 0:0 | 0 |
7. | FbK Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
8. | PASKOV SAURIANS | 34 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Club Ostrava | 30 | 0:0 | 0 |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 28 | 0:0 | 0 |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 28 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo Havířov | 32 | 0:0 | 0 |
14. | FBC TIGERS PORUBA.. | 35 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 23 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 33 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC TEMPISH.. | 35 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH.. | 30 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 33 | 0:0 | 0 |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1.MVIL Ostrava | 33 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Hlučín | 29 | 0:0 | 0 |
24. | FBC Intevo Třinec | 34 | 0:0 | 0 |
25. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ORCA KRNOV | 29 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Spartak Bílovec | 30 | 0:0 | 0 |
28. | Z.F.K. Petrovice | 30 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 17 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Intevo Třinec | 13 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 17 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Tornáda Lutín | 16 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 0:0 | 0 |
6. | FBS Olomouc | 19 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBC Karviná | 32 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 30 | 0:0 | 0 |
4. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 19 | 0:0 | 0 |
5. | FbK Horní Suchá | 35 | 0:0 | 0 |
6. | PASKOV SAURIANS | 28 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 26 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 27 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 32 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo Havířov | 30 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 31 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 28 | 0:0 | 0 |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 26 | 0:0 | 0 |
15. | 1. SC TEMPISH.. | 32 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC TEMPISH.. | 31 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK Havířov | 15 | 0:0 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 23 | 0:0 | 0 |
19. | 1.MVIL Ostrava | 32 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Intevo Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Letka Toman.. | 27 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Letka Toman.. | 27 | 0:0 | 0 |
23. | FBC ORCA KRNOV | 30 | 0:0 | 0 |
24. | Z.F.K. Petrovice | 28 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Slovan Havířov C | 20 | 144:73 | 48 |
2. | TJ Sokol Šenov | 18 | 106:44 | 46 |
3. | FBC Intevo Třinec | 20 | 139:55 | 43 |
4. | FurtFit FBC PIRATES.. | 18 | 88:75 | 32 |
5. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 20 | 80:86 | 28 |
6. | Z.F.K. Petrovice C | 20 | 79:113 | 23 |
7. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 18 | 52:72 | 22 |
8. | 1. FBK Eagles Orlová B | 20 | 78:125 | 22 |
9. | 1.MVIL Ostrava B | 20 | 91:107 | 18 |
10. | FBC Spartak Bílovec B | 18 | 52:105 | 13 |
11. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 67:121 | 12 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 127:56 | 45 |
2. | FBC Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | FBC Intevo Třinec B FM | 18 | 78:45 | 43 |
4. | FBS Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo Havířov | 17 | 50:56 | 24 |
8. | FBC Spartak Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 17 | 54:83 | 19 |
10. | FBC Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Asper Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | KTG Bruises Opava | 17 | 29:154 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo Havířov B | 18 | 128:68 | 43 |
3. | FBC Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | FBC Letka LEGENDS | 18 | 99:76 | 33 |
5. | FBC Intevo Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Z.F.K. Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 94:101 | 25 |
8. | 1. SC Vítkovice.. | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo Havířov A | 18 | 64:118 | 7 |
10. | FBK Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
Diskuze