FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Starší žáci stoprocentní, muži B bez bodu, dorostenky za tři

Muži B odehráli turnaj v Čeladné, ale nedařilo se jim. Dorostenky vycestovaly na jediný zápas do Přerova, kde proti domácímu výběru vyhrály rozdílem pěti branek. Starší žáci na palubovce haly STaRS odehráli dva zápasy se stoprocentní úspěšnosti. Také elévové odehráli svůj vůbec první turnaj na domácí půdě a trápili se s ostravskými týmy.

Dorostenky

FBC Přerov – FBC Intevo Třinec – 3:8

Branky: 12. Zbořilová, 24. Maléřová, 26. Pospíšilíková – 1. Mieszková, 3. Baumanová, 7. Mieszková, 16. Raszková, 25. Mieszková, 26. Baumanová, 27. Rašková, 28. Mieszková; rozhodčí: Kristýna Keclíková – Martin Keclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:4

Hodnocení trenéra Břetislava Staňka: Do jediného sobotního zápasu s Přerovem, se kterým jsme měli doposud vítěznou bilanci, jsme šli s odhodláním a s cílem zvítězit i tentokrát. I když jsme měli pár absencí a sestavu jsme trochu museli promíchat, tak holky zamakaly a nic nenechaly náhodě. Především nás těší, že šlo opět vidět velký progres, kdy holky skvěle kombinovaly a některé příležitosti byly hodny „profíků.“

Starší žáci

FBC Intevo Třinec – FBC Vikings Kopřivnice – 8:6

Branky: 5. Otruba, 6. Gajdzica, 16. Czernek, 19. Otruba, 21. Czernek, 22. Otruba, 26. Folwarczny, 31. Šotkovský – 6. Venclík, 10. Štěpán, 16. Jiřík, 23. Jiřík, 32. Kostelník, 34. Kremling rozhodčí: Michal Heczko – David Musial; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; po třetinách: 2:2, 4:2, 2:2

FBC Intevo Třinec – 1. FBK Sršni Rožnov p/R – 15:0

Branky: 4. Banot, 14. Folwarczny, 17. Folwarczny, 17. Otruba, 17. Šotkovský, 18. Szkandera, 19. Klus, 20. Šotkovský, 24. Otruba, 25. Otruba, 29. Šotkovský, 30. Kantorek, 31. Otruba, 32. Szkandera, 35. Šotkovský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; po třetinách: 1:0, 8:0, 6:0

Hodnocení trenéra Michala Martynka: Nic jiného než 6 bodů z domácího turnaje jsme nechtěli. První zápas dá se říct pod kontrolou, ale mrzí mě velký počet obdržených gólů. Druhý zápas byl vyloženě o klucích, jak se nastaví na tento zápas, bohužel první třetina nesplňovala absolutně nic. Od druhé třetiny rapidní zlepšení a z toho pramení takový výsledek. Máme na čem pracovat, hlavně co se obranné práce týče. Děkujeme rodičům za podporu.

Přípravka

FBC Intevo Třinec – Torpédo Havířov – 9:4

1.SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata – FBC Intevo Třinec – 10:2

FBC Intevo Třinec – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – 3:6

Hodnocení trenérů Tomáše Síkory a Rostislava Sabely: V neděli jsme odehráli náš první „domácí turnaj“ na hale, kde stabilně trénujeme. Na děti se přišlo podívat spoustu rodinných příslušníků a my jsme byli zvědaví, co to s dětmi udělá. V prvním zápase jsme se utkali s týmem Torpédo Havířov, a hlavně v prvním půlce to dětem opravdu lepilo, odehrály velice slušný zápas a vypadalo to na super turnaj naprosto bez nervozity. Jenže do druhého zápasu nastoupil úplně jiný Třinec. Na hřišti jsme působili odevzdaným, pomalým dojmem a naprosto zaslouženě jsme od týmu Vítkovic dostali pořádně za uši. V posledním zápase nás čekal boj s týmem FBC Ostrava a náš tým byl opět zpět, tak jak se poslední turnaje prezentoval. Diváci viděli krásný a napínavý boj, který musel všechny v hale bavit. Na konci bylo sice o chlup šťastnější FBC, ale radost z předvedené hry nás těšil, jako bychom vyhráli. Děkujeme všem rodičům a známým za podporu! Tom a Rosťa

Muži B

FBC Intevo Třinec B – 1. FBK Eagles Orlová B – 2:6

Branky: 32. Mucha, 33. Kyselý Jakub – 4. Kubla, 19. OG – Marszalek, 19. Kubla, 25. Kubla, 27. Macurák, 36. Rzyman; rozhodčí: Zdeněk Bartoš – Matyáš Grzymek; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 21; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:3

FBC Intevo Třinec B – 1.MVIL Ostrava B – 4:6

Branky: 2. Boszczyk, 3. Mucha, 4. Mucha, 24. Boszczyk – 5. Vařecha, 19. Teska, 19. Kaprál, 27. Altman, 35. Vařecha, 36. Schystal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:3