FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

3:4 FBC Intevo Třinec
FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Muži B si s chutí zastříleli, zato veteránům, dorostencům, mladším žákům a žákyním se moc nedařilo

Muži B si s chutí zastříleli, zato veteránům, dorostencům, mladším žákům a žákyním se moc nedařilo

Dorostenci odehráli dva vyrovnané zápasy, které musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V prvních byli úspěšnější soupeři, v těch druhých naší dorostenci. Dvě remízy, ale dorostencům stačily k postupu do vyššího koše, příště je tedy opět budou čekat náročnější soupeři. Mladším žáci na body tentokrát nedosáhli, prohráli totiž proti Krnovu i Olomouci. Mladším žákyním se v prvních třech zápasech zvítězit nepodařilo, ale alespoň na závěr turnaje si spravily chuť vítězstvím. Muži B v domácím prostředí nabídli divákům dvě jednoznačné výhry, za zmínku stojí určitě druhý zápas, který vyhráli vysoko 16:0. Veteráni bohužel nestačili na Lipník a “béčko” Torpeda.

DOROSTENCI

FBC Intevo Třinec vs. TROOPERS – 2:3 PN (1:2, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: Laštůvka (Czudek), Rusz (Slušný)

PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC Intevo Třinec – 9:10 PN (2:5, 6:1, 1:3)

Branky a nahrávky: Laštůvka, Polok, Rusz (Laštůvka), Ćmiel (Slušný), Otruba (Bajtek), Rusz (Bajtek), Czudek (Bajtek), Stryczek (Mitrenga), Rusz (Otruba)

Hodnocení trenéra Dominika Gorného: „Tím, že u dorostu nefiguruju, před zápasem proběhla v šatně poměrně delší diskuze na téma herního projevu a toho co po klucích vyžaduji já a pak, jak co cítí samotní hráči. S herním plánem zahrunujícím kvalitní hru na míčku s vědomím, že soupeř trestá jen z brejků jsme šli do zápasu proti Troopers. S tímto jsme se vypořádali na výbornou, co ovšem chybělo byl jeden gól navíc z těch několika gólových šancí, které jsme měli. Gól by stačil na uspokojující vítězství 3:2. To se nestalo a proběhly nájezdy, kde už je to loterie. Soupeř byl úspěšnější. Druhý zápas proti Panthers nebylo z naší strany potřeba nic měnit, nastavený plán s aktivní hrou se první třetinu dařil, dali jsme branky a soupeře zároveň k ničemu vyloženě nebezpečnému nepouštěli dobrým přistupováním ve středním pásmu. V druhé třetině začala šílenost, divočina...extrémní změny mé tepové frekvence a tlaku. Soupeř se vzchopil, nasázel nám 6 branek a ztratili jsme vedení. Třetí třetinu jsme se dostali na koně zpátky my a otočili na 9:8. Neudrželi jsme to, opět nájezdy, kde jsme byli úspěšnější tentokrát my. Kdybych to měl shrnout, výsledkový cíl 6 bodů jsme nesplnili, ale s herním projevem týmu, fungováním týmu jsem nadmíru spokojen. Kluci šlapali skvěle a s týmem jsem si to užil, zejména pak cestu zpět v minibuse. Speciální poděkování patří mamce Viktora a největší fanynce - Petře Pyszkové za neutuchající podporu, pozitivní energii a radost, kterou týmu svou přítomností opakovaně dává na výjezdech mládežnických kategorií. Děkuju hráčům za zodpovědný přístup a přeji jim mnoho úspěchů, rozvoje a posouvání hranic jejich výkonů. Vikyne uzdrav se a dík za pomoc.“

 

MLADŠÍ ŽÁCI

FBC Intevo Třinec vs. FBC ORCA KRNOV – 1:4

FBS Olomouc B vs. FBC Intevo Třinec – 5:3

Hodnocení trenéra Radka Cieslara: „Další soutěžní kolo jsme hostovali v Olomouci. Čekali nás dva kvalitní soupeři - Krnov a domácí Olomouc. V prvním zápase s Fbc Orca Krnov jsme zaspali začátek utkání, dalo by se říct již tradičně, kde nám soupeř odskočil do vedení. Přesto, že jsme se snažili, nedokázali jsme se dostat do tempa a z toho pramenila spousta chyb. Taktéž jsme nebyli schopni plnit dane úkoly, které jsme si stanovili a zaslouženě jsme prohráli 4:1. Druhý zápas jsme odehráli s Fbs Olomouc, kde jsme od začátku vstoupili s obrovským nasazením a také jsme od začátku až do úplného konce plnili to, co jsme si stanovili. Na samotné hře se to projevilo. I když jsme byli týmem, který byl aktivnější, měl více ze hry i tak jsme ale nakonec prohráli 5:3. Za druhý zápas patří celému týmu velká pochvala i když jsme prohráli. Já i můj trenérský kolega Lukáš Kupczak, kterému bych tímto chtěl poděkovat za trenérskou výpomoc a jeho cenné rady, jsme byli z tohoto zápasu nadmíru spokojeni. I na celém týmu byla vidět radost a spokojenost z toho, jakou hrou se prezentovali v druhém zápase.“

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

FBC Intevo Třinec vs. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – 6:12

FBC Tornáda Lutín vs. FBC Intevo Třinec – 21:5

FBC Intevo Třinec vs. FBC Hranice – 8:10

1.SC TEMPISH Vítkovice vs. FBC Intevo Třinec – 2:10

Hodnocení trenérky Lucie Blažkové: „První zápas jsme odehrály proti FBC ČPP Ostrava, který skončil pro nás prohrou. Zápas, ale hodnotím pozitivně neboť se mi hra holek velice libila a plnily všechny pokyny. V druhém zápase proti Lutínu se z nás staly Šipkové Růženky, které se zapomněly do zapasu probudit, a tak nás poprvé potkala hořká prohra 5:21. Do zápasu proti Hranicím jsme už nastoupily mnohem lépe. Bohužel ani ve třetím zápase jsme nedokázaly vstřelit víc golů do soupeřovy branky, než soupeř. Poslední zápas dopadl lépe pro nás. Gólů do soupeřovy branky padlo celkem 10 a kromě obvyklých střelkyň se podařilo dát gól některým holkám poprvé. Z turnaje bereme 4. místo a víme co zlepšit do dalších turnajů.“

 

MUŽI B

FBC Intevo Třinec B vs. FBC TJ Sokol Frenštát p.R B – 8:1 (1:1, 4:0, 3:0)

Branky a nahrávky: Kyselý Jakub (Szkandera A.), Szkandera A. (Szkandera J.), Szkandera J. (Szkandera A.), Tonowski (Boszczyk), Kyselý Jan (Szkandera J.), Boszczyk (Kováč), Kováč, Szkandera J. (Kyselý Jakub)

FBC Spartak Bílovec B vs. FBC Intevo Třinec B – 0:16 (0:3, 0:9, 0:4)

Branky a nahrávky: Kyselý Jakub (Tonowski), Boszczyk (Kyselý Jan), Kováč, Tonowski (Lasota), Tonowski (Lasota), Tonowski (Gorgosz), Gorgosz (Turek), Lasota (Tonowski), Czernek (Tonowski), Kyselý Jan (Marszalek), Szkandera J. (Kyselý Jan), Tonowski (Lasota), Kyselý Jan (Turek), Kováč (Wania), Boszczyk, Kyselý Jan (Turek)

 

VETERÁNI

FBC Lipník vs. FBC Intevo Třinec – 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: Dänemark (Křivánek)

FBC Intevo Třinec vs. Torpedo Havířov B – 3:9 (1:3, 2:2, 0:4)

Branky a nahrávky: Gajdzica (Křivánek), Dänemark (Mieszek), Fielek (Waliczko)

Diskuze

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Vikings Kopřivnice 22 135:81 54
2. Torpedo Havířov 22 143:106 45
3. Zlín Lions 22 143:114 39
4. FBC Přerov 22 133:132 38
5. FBC Intevo Třinec 22 135:140 35
6. Asper Šumperk 22 115:124 31
7. Z.F.K. Petrovice 22 133:147 31
8. FBC Hranice 22 108:140 30
9. S.K. P.E.M.A. OPAVA 22 127:121 29
10. TJ Slovan Havířov 22 112:115 27
11. Aligators Klobouky 22 108:135 23
12. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 22 103:140 14

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. NSA Moravskoslezský kraj Město Třinec Florbalexpert Unihoc FrenTechnology s.r.o. Moravia Steel SMOLO a.s. Finwinservis D-create PIRES s.r.o. McDavid HAMPR a.s. C.E.I.S. Enviform a.s. MFL Group s.r.o. M3 Steel Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s. Relax Centrum Třinec HSF System a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 150201
Posledních 30 dnů: 1515 | Posledních 7 dnů: 307 | Poslední den: 58

© 2024 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Tréninkové oblečení?
Doplňky?
 

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne