FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

10:2 FBC Intevo Třinec
1.FBK Sršni Rožnov p/R

Datum a čas konání: 25.11.2023 18:00
Místo: SH Stars Třinec

Příští zápas

-:- Aligators Klobouky
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 2.12.2023 18:00
Místo: SH Křenovice

Víkendové zápasy mládežnických kategorií

Víkendové zápasy mládežnických kategorií

Junioři odehrály další dva zápasy a tento víkend měli možnost představit se před domácím publikem v domácím prostředí. První zápas zvládli na výbornou a Slovan Havířov porazili 9:0. Ve druhém zápase však přišla první letošní porážka proti ostravskému MVILu. Starší žáci si připsali dva perfektní výsledky a oba své soupeře porazili velmi přesvědčivě. Mladší žákyně porazily Olomouc i Kopřivnici, ale v souboji o první místo pak podlehly ostravskému FBC a na turnaji tedy obsadily konečné druhé místo. Naši nejmladší hráči z přípravky neustále sbírají cenné zkušenosti na každém turnaji a tentokrát dokázali dva zápasy vyhrát, jeden remizovali a v jednom prohráli. Tyto výsledky jim vynesly druhé místo na turnaji.

JUNIOŘI

FBC Intevo Třinec vs. FAT PIPE TJ Slovan Havířov – 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Branky a nahrávky: Mucha (Gorgosz), Bajtek (Slušný), Pyszko (Czudek), Pyszko, Polak, Kováč (Spratek), Szkandera (Mucha), Bajtek, Tonowski (Bajtek)

1.MVIL Ostrava vs. FBC Intevo Třinec – 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

Branky a nahrávky: Pyszko (Szkandera), Szkandera (Capko)

Hodnocení trenéra jméno příjmení: „V prvním utkání jsme podali dobrý výkon a konečně jsme se slabším soupeřem nedostali zbytečné branky. Ve druhém utkání jsme si nedokázali poradit s precisní obranou a dobrým dostupováním hráčů MVILu.  Ve 3. třetině jsme si navíc svou nedisciplinovaností sami vzali šanci něco s utkáním udělat. Za 3 týdny nás čeká odveta, na kterou se připravíme a soupeři to vrátíme.”

 

STARŠÍ ŽÁCI

FBC Intevo Třinec vs. FBC Vikings Kopřivnice – 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

Branky a nahrávky: Szotkowski (Sikora), Kováč (Šotkovský), Szkandera (Banot), Gajdzica (Sikora), Wawreczka (Sikora), Szkandera (Otruba)

1.FBK Sršni Rožnov p/R vs. FBC Intevo Třinec – 2:19 (1:4, 0:9, 1:6)

Branky a nahrávky: Czernek (Otruba), Kováč (Šotkovský), Szkandera (Kubaczka), Kováč (Šotkovský), Wawreczka (Gajdzica), Folwarczny (Otruba), Bednarz, Sikora (Gajdzica), Banot, Folwarczny (Otruba), Szkandera (Otruba), Sikora, Szkandera (Otruba), Otruba (Szkandera), Gajdzica (Szotkowski), Folwarczny (Banot), Kováč (Gajdzica), Banot (Šotkovský), Szkandera (Sikora)

Hodnocení trenéra Michala Martynka: „Dneska jsme si do Rožnova přijeli pro 6 bodů a taky si je zaslouženě připisujeme do tabulky. První zápas jsme měli troufám si říct pod kontrolou, chválím hru do obrany podpořenou dobrým výkonem Matěje. Druhý zápas byl jenom o našem nastavení hlav v zápase, jediný mínus je to, že neumíme udržet stoprocentní koncentraci celý zápas. Děkuji klukům za oba zápasy a rodičům za podporu.”

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

FBS Olomouc 13 vs. FBC Intevo Třinec – 2:7

FBC Vikings DDM Kopřivnice vs. FBC Intevo Třinec – 1:6

FBC Intevo Třinec vs. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – 7:14

Hodnocení trenérek Lucie Blažkové a Natálie Kawulokové: „Na nedělním turnaji jsme poprvé zkoušely hrát na čtyři lajny a to se osvědčilo. Holky makaly a překvapily nás svým výkonem hned v prvním zápase, kdy jsme vyhrály 7:2. Na to navázaly i v druhém zápase, kdy holky svědomitě plnily naše pokyny. Nicméně trošku náš výkon stahovalo prodlužování střídání. Ve třetím zápase jsme se postavily proti Fbc, o kterém jsme věděly, že to bude náš nejtěžší soupeř. První poločas byl vyrovnaný ikdyž jsme neustále dotahovaly. Nicméně i přesto, že holky do toho daly všechno, hlavně srdce, tak jsme zápas prohrály. Na turnaji jsme celkově obsadily druhé místo, za což holkám moc děkujeme. Těšíme se na další turnaj.”

 

PŘÍPRAVKA

FBC Intevo Třinec vs. TJ Slovan Havířov Bílí – 1:3

FBC Intevo Třinec vs. Z.F.K. Petrovice – 10:5

1.SC TEMPISH Vítkovice Tygříci vs. FBC Intevo Třinec – 2:3

FBC Vikings Kopřivnice vs. FBC Intevo Třinec – 5:5

Hodnocení trenéra Tomáše Sikory: „Na třetím turnaji si svou florbalovou premiéru odbyli další naši noví malí svěřenci. Máme velkou radost, že se v zápasech už pomaličku ukazují jak věci z tréninku, tak nabyté zkušenosti z minulých zápasů. Děti předvedli opravdu krásnou hru a zápasy bylo radost sledovat. Výsledkově můžeme být taky spokojeni, kdy za dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru bereme 2. místo.”

Diskuze

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Vikings Kopřivnice 12 70:38 29
2. Torpedo Havířov 12 85:60 26
3. Z.F.K. Petrovice 12 80:68 24
4. FBC Přerov 12 65:54 24
5. FBC Intevo Třinec 12 73:66 20
6. Zlín Lions 12 73:63 19
7. Asper Šumperk 12 54:65 14
8. TJ Slovan Havířov 12 48:58 13
9. S.K. P.E.M.A. OPAVA 12 66:69 12
10. Aligators Klobouky 12 58:75 12
11. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 12 47:66 12
12. FBC Hranice 12 55:92 11

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. NSA Moravskoslezský kraj Město Třinec Florbalexpert Unihoc FrenTechnology s.r.o. Moravia Steel SMOLO a.s. Finwinservis D-create PIRES s.r.o. McDavid HAMPR a.s. C.E.I.S. Enviform a.s. MFL Group s.r.o. M3 Steel Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s. Relax Centrum Třinec HSF System a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 136728
Posledních 30 dnů: 2973 | Posledních 7 dnů: 566 | Poslední den: 48

© 2023 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Tréninkové oblečení?
Doplňky?
 

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne