FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Elévci vyhráli domácí turnaj! Starší žáci vezou tři body

Elévci v sobotu odehráli sedmý turnaj letošní sezóny na domácí půdě. Mladíci ukázali, že doma se prostě body neztrácí a poprvé v této sezóně vyhráli všechny čtyři zápasy a tím i celý turnaj. Nejvyrovnanější souboj přinesl zápas s Orlovou, kterou elévci nakonec přestříleli 10:8. Starší žáci v neděli vycestovali do Čeladné, kde podruhé v letošní sezóně porazili Frýdek-Místek po výborných třech třetinách. V druhém zápase proti Rožnovu se jim ale vůbec nepovedla druhá perioda a i přes následnou snahu ve třetí třetině vyrovnat, nakonec zápas prohráli 5:7. Navzdory porážce se starší žáci posunuli na osmou příčku.

Starší žáci

FBC Intevo Třinec vs. FbC KM KOVO Frýdek-Místek: 9:2 (2:0, 3:0, 4:2)

• Branky a nahrávky: Pyszko, Bajtek (Laštůvka), Banot (Olszar), Stryczek, Sikora (Lazar), Polok (Bajtek), Laštůvka (Bajtek), Stryczek (Hevera), Polok

1. FBK Sršni Rožnov p/R vs. FBC Intevo Třinec: 7:5 (1:0, 4:0, 2:5)

• Branky a nahrávky: Olszar (Sikora), Stryczek (Bajtek), Polok (Otruba), Sikora, Pyszko (Hevera)

Hodnocení trenéra Lukáše Kupczaka: "Odehráli jsme dva zápasy s týmy, které jsme už letos jednou porazili. První zápas rozhodl náš dobrý vstup do zápasu. V úvodní minutě jsme dali branku, která nás nakopla. Náš střelecký výkon jsme během zápasu stupňovali. Taky díky našemu skvěle chytajícímu brankaři a jeho dobře postavené brance jsme se nakonec radovali z vítezství 9:2. Druhý zápas s Rožnovem jsme věděli, že bude těžší. Soupeř celý zápas napadal a my jsme měli problém s rozehrávkou. Tento zápas rozhodlo to, že jsme dali první branku až 6 min před koncem utkání za stavu 0:6. V ten moment kluci zjistili, že to jde a za 6 min nasázeli Rožnovu 5 gólu. To nám, ale nestačilo, a tak jsme prohráli 5:7. Tento zápas, ale hodnotím pozitivně protože nám do budoucna dal hodně. Velké díky našim skvělým fanouškům a naši paní doktorce, která nám dala par hráčů „do kupy“ aby mohli hrát." :D