FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Dorostenky neuspěly proti favoritkám, dorostenci udolali Suchou

Obě dorostenecké kategorie odehrály v uplynulém týdnu jediný zápas. Dorostenci tak trochu netradičně hráli už v čtvrtek doma na "jedničce" proti Horní Suché. Vstup do zápasu měli dobrý, vypracovali si čtyřbrankové vedení, o které však hned na úplném začátku třetí třetiny přišli. Nicméně rozhodla branka Dana Tonowského, která padla v přesilovce a umožnila získat tři body. Dorostence tak od svého souseda sídlícího na deváté příčce, Horní Suché, dělí už jen tři body. Na druhé straně dorostenky odehrály v neděly těžké utkání proti první Olomouci, ta potvrdila roli favorita a jednoznačně vyhrála. Dorostenky se tak stále vezou na vlně porážek, kterou se budou snažit přerušit v příštím zápase s Havířovem.

Dorostenci

FBK Horní Suchá vs. FBC Intevo Třinec - 5:6 (0:1, 4:4, 1:1)

• Branky a nahrávky: Szkandera, Szkandera (Klimek), Mašlar (Slušný), Polak (Kneifel), Kováč, Tonowski (Polak)

Hodnocení trenéra Dominika Gorného: "Na úvod bych rád vyjádřil poděkování do řad rodičů, kteří svou účastí na zápasech kluky podporují, vážíme si Vás. Co se týče zápasu, Horní Suchá na nás vyrukovala s vytaženým rozestavením, které nám dělalo celkem problémy. Jakmile začli kluci plnit naše pokyny, rázem jsme se dostali do vedení 5:1 a to snad během čtyř minut. Pak jsme si zápas vlastními chybami zbytečně zdramatizovali. Nakonec výhra 6:5, ale závěr byl o nervy. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům."

Dorostenky

FBS Olomouc vs. FBC Intevo Třinec - 9:0 (6:0, 1:0, 2:0)

Hodnocení Lucie Blažkové: "Začátek zápasu proti Olomouci byl velmi opatrný nejen z naši strany. Během první třetiny jsme ale obdržely bohužel 6 gólů, které byly především kvůli špatnému rozebírání hráčů.
Do druhé třetiny jsme už nastoupily lépe, Olomouc jsme si lépe rozebíraly a tím jim nedovolily zakončit. Třetí třetina se nesla ve stejném duchu jako druhá třetina.
Během celého zapasu jsme měly i krásné šance před branou Olomouce. Bohužel se nám nepodařilo dostat balonek za zadá golmanky.