FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

11:1 FBC Intevo Třinec
IBK Hradec Králové

Datum a čas konání: 11.10.2020 12:00
Místo: SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
Orel Rtyně v..

Datum a čas konání: 12.12.2020 00:00
Místo: SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

Ženy porazily Jihlavu a postupují do čtvrtfinále!

Ženy porazily Jihlavu a postupují do čtvrtfinále!

Ženy si poměrně hladce porazily v prvním kole play-off s Jihlavou, kterou nejprve porazily 8:1 a poté 9:1. V dalším kole narazí na Aligators Šitbořice.

 

 

 

V sobotu 7.3.2020 se ženy utjaly na 1. ZŠ v Třinci v rámci prvního kola osmifinále play-off s SK Jihlavou. Zápas ze začátku ze strany Třince nebyl zcela ideální. Úvodní třetina byla pomalá a Jihlava dost "kousala", protože věděla, že to může být jeden z jejich posledních zápasů této sezóny. A i když tato třetina skončila 4:0 pro Třinec, herní obraz tomu rozhodně neodpovídal. Druhá třetina už byla o poznání lepší, ale stále to nebylo to nejlepší, co naše holky umí předvést. Na začátku také bo chybě v obraně inkasovaly jedinou branku. Průměrný výkon probíhal až do konce utkání. Třinec na florbalkách kvalitní, nevyužíval však prostoru, který jim Jihlava poskytovala. A produktivita taky nic moc. Ale ve výsledku rozdíl sedmi branek - první bod je doma.

FBC OSSIKO TŘINEC - SK JIHLAVA   8:1 (4:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: Rozehnalová (vlastní gól), Bieleszová, Kawuloková (Šibrová), Bieleszová, Šiborvá (Zetková), Giecková, Nogawczyková, Kawuloková (Šiborvá)

Komentář trenéra Kajfosze: "Brankový rozdíl dostatečný, prostor pro zlepšení velký, odhodlání dojít co nejdál obrovské. Děkujeme soupeři a skvělým fanouškům."

 

V neděli 8.3.2020 pro změny zase třinecké ženy navšitivily Jihlavu, přesvědčeny ukončit sérii. Po dlouhé cestě byla první třetina ze strany hostů poměrně ospalá avšak o poznání lepší než předešlý den. Postupem času ale Třinec ukazoval svou kvalitu a hra byla konečně dobrá. Vycházely připravené akce, hra byla promyšlená, ne zbrklá, vytrvalost také přinesla své ovoce. Díky tomu také třinecké vyhrály druhou třetinu 5:0. Poslední třetina byla pravděpodobně i poslední třetinou sezóny jihlavských žen. Ty si to plně uvědomovaly a do poslední chvíle se praly. Také se jim pár minut před koncem podařilo vstřelit jejich závěrečný gól sezóny, který sice padl nešťastně padáčkem po odražení od jihlavské hráčky, ale počítá se tak či tak. V dalším boji o postup se třinecké ženy tedy utkají s Šitbořicemi.

SK JIHLAVA - FBC OSSIKO TŘINEC   1:9 (0:2, 0:5, 1:2)

Branky a nahrávky: Bieleszová (Skalíková), Martynková T. (Bieleszová), Kajfoszová (Šiborvá), Martynková T. (Kajfoszová), Šiborvá (Kajfoszová), Bieleszová (Kawuloková), Kawuloková (Šibrová), Giecková (Franková), Bieleszová (Martynková T.)

Komentář trenéra Czeczotky: "Dnešní zápas dopadl výsledkově podobně, ale obecně jsme jej zahráli lépe , než včera. Jihlava statečně kousala. Děkuji naším hráčkám za výkon. Děkuji soupeři. Jdeme dal!!"

Galerie k aktualitě

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Intevo Třinec 5 26:10 13
2. PRAMOS Šitbořice FbC.. 4 25:8 11
3. FBC Dobruška 5 29:28 9
4. IBK Hradec Králové 5 26:25 8
5. Florbal Torpedo Havířov 5 17:17 7
6. SK Jihlava 5 17:24 5
7. Orel Rtyně v.. 4 12:17 4
8. FBC Přerov 5 16:39 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec
Maple Trade, s.r.o.
Ossiko v.s.p. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 59860
Posledních 30 dnů: 865 | Posledních 7 dnů: 225 | Poslední den: 16

© 2020 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne