FBC Ossiko Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Ossiko Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

1:9 SK Jihlava
FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 8.3.2020 15:00
Místo: SH SK Jihlava

Ženy po zápase s Aligators berou dva body za výhru až v nájezdech

Ženy po zápase s Aligators berou dva body za výhru až v nájezdech

 

 

 

 

 

 

Z deníku náhodného diváka

FBC Ossiko Třinec : PRAMOS ŠITBOŘICE FBC ALIGATORS 6:5 pn

Již výsledné skóre napovídá, že dnešní zápisky z deníku se budou špatně komentovat. Ve soutěži zela skoro 4 týdenní herní pauza, a tak soupeř ze Šitbořic měl být snadným soustem na rozgrzewkę.

A vypadalo vše tak nadějně, na ukazateli skóre uplyne sotva 25s a Áďa skóruje na 1:0 takovým nevinným plácnutím do míčku. Hmm, tak to bude rychlé. Nebylo. Soupeř hrál hlavně vzadu velmi organizovaně a protože si byl vědom síly podbeskydských holek, nepouštěl se do větších akcí. Jenže to si řekla také naše lavička a výsledkem bylo, že každý tým čekal na své půlce, co vymyslí ten druhý a ten druhý zase co ten první. Takže na hřišti panovala nuda a vypadalo, že se skočím převléct a zahraji si s nimi. V půlce třetiny si soupeřky vyvezly míček z rohu a srovnaly. Mimo oboustranného vyloučení jsem si zaznamenal pouze: „vyrovnané utkání a trochu nevíme co máme na ně hrát“.

V druhé třetině patrně vydal šéf střídačky pokyn, že se může běžet i na půlku soupeřek. Holky zatlačily do rozehrávky soupeřek a začalo se konečně něco dít. V přesilovce Skalda nachází krásným pasem na zadní tyči Áďu a je to 2:1. Sotva jsme se trochu nadechli ke hře, letí náhodná střela soupeřek, kterou si Tete srazí lýtkem do branky. 2:2. Pak tady máme oslabení, v níž nás zachrání tyč a nastupuje akce, nazval bych to třineckou fintou, kterou už tady taky byla. Jsme v oslabení, tak proč nezaútočit ve 3 že. Však ta jedna obránkyně to vykryje sama. Tentokráte vykryla.

Stav utkání se zlepšuje na 3:2, když Petard natáhne na sebe všechno zelené co je palubovce a naservíruje Papírovi. Když si obě holky vymění role, je to 4:2. Zdá se, že skóre bude pomalu v klidu narůstat, jenže to né. Po špatně promýšleném střídání při tlaku soupeře je to 4:3.

K třetí třetině budu velmi stručný. Školácká chyba Lenky v obraně = 4:4. Školácká chyba v obraně Klárky = 4:5 a prohráváme. Šéf střídačky Czeczotka stahuje hru na 2 pětky a začíná masáž soupeřovic branky. Zde musím vyzdvihnout výkon Petarda, jako bývalá kapitánka to vzala na sebe, urvala souboj a předložila Zuzce a máme srovnáno. A protože už se skóre zlomit nepovedlo ani v prodloužení, jsou tu nájezdy.

První nájezd jede Tete, což jsem tedy v životě neviděl, no a vedle. Druhý a třetí nájezd naštěstí Áďa i Petra proměňují a rozhodující pak znovu Áďa, máme z celé blamáže alespoň 2 body.

 

Zapsal: Martin Mikula

Galerie k aktualitě

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Ossiko Třinec 22 171:68 58
2. IBK Hradec Králové 22 151:87 50
3. Florbal Exelsior.. 22 100:86 39
4. PRAMOS Šitbořice FbC.. 22 84:77 32
5. Florbal Vsetín 22 86:99 30
6. FBC Dobruška 22 89:101 28
7. SK Jihlava 22 70:142 15
8. Orel Rtyně v.. 22 58:149 12

Kompletní tabulka

Ossiko v.s.p. FloorballPlayer Město Třinec Moravskoslezský kraj Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.
Maple Trade, s.r.o.
Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 49404
Posledních 30 dnů: 2336 | Posledních 7 dnů: 300 | Poslední den: 37

© 2020 FBC Ossiko Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne