Florbal Vsetín

Datum a čas konání: 16.11.2019 18:00
Místo: SH Stars Třinec

Druhá prohra mužů

V neděli muži vycestovali do dalekého Šumperku. V zápase o úvodní příčky tabulky však podlehli domácímu týmu 7:2.

V neděli 13.10.2019 třinečtí muži jeli do Šumperku, aby se utkali s tamním florbalovým klubem FbC Asper Šumperk. Tento tým má letos vysoké ambice na postup do vyšší ligy a třinečtí věděli, že tento zápas bude velmi náročny, a že je třeba se kvalitně připravit. Pokyny trenéra se jim poměrně dařilo plnit, než přišla třetí třetina. Po druhé třetině byl stav 3:2 pro domácí tým a dívací mohli vidět kvalitní zápas s vysokým tempem a nasazením. Avšak ve třetině třetí se Šumperk roztřílel, začal využívat chyb Třince a tím si zajistil další čtyři góly navíc. Našim mužům se bohužel během těchto posledních dvaceti minut nepodařilo vstřelit gól ani jeden.

FBC ASPER ŠUMPERK - FBC OSSIKO TŘINEC   7:2 (1:0, 2:2, 4:0)

Branky a nahrávky: Badura (Sikora F.), Tomiczek L. (Hecl M.)

Komentář trenéra Kajfosze: "Dnes jsme tady nebyli doma se vším všudy. Šumperk byl dnes lepší a vyhrál zcela zaslouženě, ale bohužel ne všechny věci jsme byli schopni ovlivnit, což je vzhledem k důležitosti zápasu smutné. Děkujeme soupeři, že nám ukázal na naše slabiny a slibujeme, že ho příště potrápíme daleko více."