Ženy v neděli 22. února odehrály předposlední venkovní zápas v rámci 20. kola ČEZ extraligy. Tentokrát vyrazily do Olomouce. V utkání vyslaly pouze deset střel, což na vítězství nestačilo, a podlehly 2:5.
Do zápasu lépe vstoupily domácí hráčky, které byly od úvodu aktivnější a častěji na míčku. Už na začátku osmé minuty z toho vytěžily vedoucí branku, když se prosadila Zhébalová. Třinec však dokázal rychle odpovědět. Bývalá hráčka Olomouce Stoklásková prostřelila domácí brankářku a vyrovnala stav utkání. Po vstřelené brance začal Třinec více tlačit, Olomouc však byla ve střelbě přesnější. Dvacet sekund před koncem první třetiny se trefila Řeháková, a domácí tak po první části vedly 2:1.
Také do druhé dvacetiminutovky vstoupily lépe domácí hráčky. Po osmdesáti sekundách navýšila jejich náskok Hanáček Mrázová. V šesté minutě dostaly třinecké hráčky možnost přesilové hry, výhodu jedné hráčky navíc ale nevyužily. Veronika Mrázová se ve druhé třetině prosadila ještě jednou, podruhé v čase 33:23. Třinec dokázal rychle reagovat a už po třiceti sekundách snížila Klára Hrobařová. Po druhé třetině tak byl stav 4:2 z pohledu Olomouce.
V poslední třetině padla už jen jedna branka. V polovině sedmé minuty přidala pátý gól domácích Vaculová. Do konce utkání se už skóre neměnilo. Třinecké hráčky vyslaly v zápase pouze deset střel – čtyři v první třetině, čtyři ve druhé a jen dvě ve třetí části.
FBS Olomouc - FBC Intevo Třinec 5:2
branky: 8. Šárka Zhébalová, 20. Eva Řeháková, 22. Veronika Mrázková, 34. Veronika Mrázková, 47. Gabriela Vaculová - 15. Kateřina Stoklásková, 34. Klára Hrobařová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 8 - Simona Pytlíková 20; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:0
Komentář trenéra Břetislava Staňka: „Hodnocení bude velmi krátké a strohé. Je jen o tom že jsme shořeli na koncovce a na tom musíme zapracovat.“
Komentář nejlepší hráčky Kláry Hrobařové: „Začátek zápasu nám utekl, když jsme zbytečně ztrácely balony, zbytečně jsme si balon nedržely. Ve druhé třetině jsme hrály více na balonu a vypadalo to trošku lépe. Opět nás doprovázely chyby v zakončení.“