FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Dorostenky bez branky, Muži „B“ poloviční a mladší žákyně odehrály další zápasy

Dorostenky si jeden zápas předehrály ve středu 13.3. a druhý zápas přidaly v sobotu 16.3. V sobotu také přidaly další zápasy mladší žákyně, bohužel se jim moc nedařilo a nevyhrály ani jeden zápas. V neděli 17.3. své dva zápasy odehráli také muži „B“ a s polovičním bodovým ziskem se vrátili z Petrovic.

Muži „B“

První zápas odehráli muži v neděli 17.3. proti Slovanu Havířov „C“. Úspěšnější na začátku první třetiny byli třinečtí muži. V čase 01:19 poprvé v zápase rozvlnil síťku Polak. Po bratrské souhře se o čtyřicet sekund později prosadil Kyselý Jakub a o minutu a půl později i jeho bratr Jan. Z trestného střílení první branku Havířova dal Novotný. Do konce první třetiny se ještě prosadil Szkandera Jakub. Ve druhé třetině jsme viděli jen jedinou branku, a to z hole havířovského Proroka. Třetí třetinu začali lépe havířovští, 46 sekund po jejím začátku se prosadil Gábor. Na 5:4 zvyšoval po souhře Szkandera Jakub. V čase 33:39 se po nahrávce Jakuba Szkandery trefil jeho bratr Adam. První zápas skončil výsledkem 6:3.

V druhém zápase proti Šenovu jsme v první třetině viděli jen jedinou branku. Z přesilové hry se prosadil hráč Sokolu Šenov Kokošínský. Po minutě od začátku druhé třetiny se prosadil třinecký Kyselý. Otočku skoré, ještě ve druhé třetině, dokončil Tonowski. Třetí třetinu také gólově začali třinečtí a konkrétně Stebel. Za dvacet sekund ale snížil náskok Třince Kratochvíl a za dalších dvacet sekund vyrovnával Ptáček. V čase 30:00 poslal zpět do vedení Třinec Jan Kyselý. Tomáš Polak si za minutu dal vlastní gól, a tak opět vyrovnal skoré. Norbert Blokesch o minutu později poslal Šenov do vedení. Třicet sekund dokonce se za Šenov prosadil Kroček a bylo hotovo. Třinec v druhém zápasu prohrál 4:6.

FBC Intevo Třinec B – TJ Slovan Havířov C 6:3
branky: 2. Tomáš Polak, 3. Jakub Kyselý, 4. Jan Kyselý, 8. Jakub Szkandera, 28. Jakub Szkandera, 34. Adam Szkandera - 6. Jakub Novotný, 23. Michal Prorok, 25. Adam Gábor; rozhodčí: Adam Langer – Filip Górny; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; po třetinách: 4:1, 0:1, 2:1

TJ Sokol Šenov – FBC Intevo Třinec B 6:4
branky: 8. Radim Kokošínský, 26. Tomáš Kratochvíl, 27. Tomáš Ptáček, 32. Tomáš Polak, 33. Norbert Blokesch, 36. Jiří Kroček - 13. Jan Kyselý, 16. Daniel Tonowski, 26. Jakub Stebel, 31. Jan Kyselý; rozhodčí: Vít Morkes – Jakub Palowski; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; po třetinách: 1:0, 0:2, 5:2

Dorostenky

První zápas s Ostravou si dorostenkyně předehrály už ve středu 13.3. V tomto zápase jsme branky od domácích hráček neměli možnost vidět. V první třetině Ostrava nastřílela třineckým hned pět branek. Dvakrát se trefily Kytlicová a Feiková a jednu branku přidala Kuntošová. Ve druhé třetině přidaly ostravské hráčky dvě branky. Konkrétně se trefila, zase dvakrát, Anna Kytlicová. Ve třetí třetině přidaly hráčky Ostravy další branky. Dvakrát se trefila Feiková a po gólu přidaly Kuntošová a Kytlicová. Zápas skončil výsledkem 0:11.

Druhý zápas už hrály dorostenky v řádném termínu 17.3. v Ostravě Dubině proti Vítkovicím. Bohužel ani proti druhému ostravskému týmu v tomto týdnu nedaly dorostenky ani branku. V první třetině se Vítkovické hráčky prosadily dvakrát, a to po gólech Kubalčíkové a Janošové. Ve druhé třetině se prosadily dvakrát Adamišová a branku přidala Kotalová. Po druhé třetině se šlo do šaten z výsledku 5:0. Ve třetí části zápasu se prosadily Janošová a Adamišová a konečný výsledek zápasu byl 7:0.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – FBC Intevo Třinec 11:0
branky: 3. Anna Kytlicová, 4. Anna Kytlicová, 4. Linda Kuntošová, 6. Aneta Feiková, 6. Aneta Feiková, 18. Anna Kytlicová, 20. Anna Kytlicová, 30. Aneta Feiková, 31. Linda Kuntošová, 32. Aneta Feiková, 36. Anna Kytlicová; rozhodčí: Jakub Houška – Vojtěch Marszalek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; po třetinách: 5:0, 2:0, 4:0

1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC Intevo Třinec 7:0
branky: 1. Zuzana Kubalčíková, 5. Barbora Janošová, 16. Tereza Adamišová, 20. Nikola Kotalová, 21. Tereza Adamišová, 26. Barbora Janošová, 36. Tereza Adamišová; rozhodčí: Vladimír Fišara – Robert Horák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:0

Hodnocení trenérky Dagmar Šteglíkové: „Holky musím pochválit za nasazení do zápasu, výsledek úplně neodpovídá . Bohužel jedna z věc, která se projevila a která nás trápí a to dlouhodobě, tak je koncovka. K bráně se dostaneme, ale tam to končí. Vítkovice dokázaly proměnit většinu šancí, kdežto nám se podařilo odstřelovat VIP sektor nebo nás vychytala skvěle chytající gólmanka. Sezóna sice skončila, ale pro nás to neznamená dovolenkový režim. Máme velké množství rezerv oproti ostatním týmům, ale kde je vůle, tam je cesta. Chtěla bych poděkovat holkám za sezónu. Rodičům za podporu, protože nám v mnohých věcech pomohli. Přeji hodně štěstí u přijímaček.“

Mladší žákyně

Mladší žákyně v sobotu 16.3. odehrály tři zápasy 13. kola ligy mladších žákyň. V prvním zápase narazily na Vítkovice, tento zápas prohrály 5:8. V druhém zápasu čekaly na holky Hranice. Tento zápas byl vyrovnaný a výsledek tomu odpovídá 0:0. V posledním zápase 13. kola se utkaly s Kopřivnici, kde bohužel nedaly ani branku a prohrály 0:8.

FBC Intevo Třinec – 1.SC TEMPISH Vítkovice – 5:8

FBC Hranice – FBC Intevo Třinec – 0:0

FBC Vikings DDM Kopřivnice – FBC Intevo Třinec 8:0

Hodnocení trenérky Lucie Blažkové: „O víkendu proběhl další turnaj mladších žákyň. Ikdyž se sezóna blíží ke konci, některé žačky si vyzkoušely svůj první turnaj. Přestože žádný ze zápasů turnaje nedopadl lépe pro nás, musím holky moc pochválit. Holky plnily trenérské pokyny, bojovaly a také si to užily. Turnaj holky namotivoval k zlepšování se ve florbale a to nás velice těší.“