FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Junioři si zastříleli, veteráni s bodem a elévové zlatí

Junioři v sobotu 10.2. bojovali o důležité body v Bolaticích. Souboj se sousedem v tabulce Kopřivnici, která má ovšem o dva zápasy méně a může přeskočit Třinec, skončil plichtou 1:1. Ve druhém zápase si kluci zastříleli a rozdrtili Letku 17:1. Elévové si zahráli další turnaj, tentokrát v Havířově. A byli 100 %. Porazili vysokými náskoky Bohumín, Krnov, Letku a Havířov. Veteránům se na domácí palubovce moc nedařilo. První zápas s vítkovickými rytíři prohráli chlapi 2:9. Druhý zápas byl už vyrovnanější. Souboj z Petrovicemi byl nakonec vyrovnaný.

Junioři

FBC Intevo Třinec – FBC Vikings Kopřivnice 1:1

branky: 26. Viktor Mucha - 43. Benjamín Janek; rozhodčí: Marek Klečka – Filip Plíhal; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:1

FBC Letka Toman Finance Group – FBC Intevo Třinec 1:17

branky: 20. Tobiáš Plaček - 2. Jakub Czernek, 3. Filip Stryczek, 4. Matěj Kováč, 7. Matěj Kováč, 12. Štěpán Pilch, 13. Viktor Mucha, 15. Matěj Kováč, 16. Štěpán Laštůvka, 26. Jakub Szkandera, 29. Filip Stryczek, 33. Filip Stryczek, 33. Viktor Mucha, 33. Jakub Czernek, 36. Jakub Czernek, 37. Štěpán Pilch, 38. Filip Czudek, 44. Jakub Szkandera; rozhodčí: Vít Morkes – Jakub Palowski; vyloučení: 1:1 + Tomáš Polak 4; využití: 0:0; po třetinách: 0:7, 1:3, 0:7

Hodnocení trenéra Dominika Gorného: Vezmeme-li v potaz to, že za dva zápasy jsme obdrželi jen 2 góly, můžete to hodnotit tak, že obranná činnost fungovala skvěle, včetně výkonů brankářů. Když bych to měl rozebrat více, ten zápas s Kopřivnicí měl kvalitu a byl ve velmi vysokém tempu celých 45 minut. Bylo náročné prosadit se více góly proti dobré obraně Kopru. I těch střel z naší strany nebylo tolik. Škoda toho oslabení v závěru, kde soupeř trestal z přesilovky a vyrovnal na konečných 1:1. Vidím ovšem progres v individuálních dovednostech jednotlivců při obranné činnosti. Řadu věcí jsme z tréninku zvládli přenést do zápasu. Druhý zápas proti Letce jednoznačná záležitost od startu utkání, tam naším cílem byla kvalita a preciznost po celý zápas, nikoliv konečný výsledek. To tým docela dobře plnil. Cením naši fairplay hru a respekt k soupeři, na což klademe důraz. Děkuji rodičům a Máji od Vojty za přítomnost a podporu. S týmem budeme pokračovat v kvalitní práci na trénincích – další výsledky se od nich budou odvíjet. Díky týme a Ščigimu posílám pozdrav na dovolenou.

Elévové

1.SC Bohumín 98 – FBC Intevo Třinec – 0:11

FBC Intevo Třinec – FBC Orca Krnov – 21:13

FBC Intevo Třinec – FBC Letka Toman Finance Group – 22:6

TJ Slovan Havířov Bílí – FBC Intevo Třinec – 5:22

Hodnocení trenéra Filipa Malika: Po delší zápasové odmlce se tým elévů předvedl v Havířově ve skvělém světle. 4 zápasy, 4 vítězství, atraktivní hra a také se nám podařilo do turnajového tempa vtáhnout 4 nováčky (byli platnými členy týmu). Díky dětem za aktivní přístup k tréninkům – dřina se vyplácí a je vidět, že kráčíme správným směrem. Poděkování jde samozřejmě i rodičům, vytvořili jste super prostředí.

Veteráni

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 2:9

branky: 27. Miroslav Molin, 36. Václav Tomiczek - 8. Jakub Čepica, 10. Jakub Čepica, 18. Jakub Čepica, 25. Martin Trojan, 26. Petr Tomeček, 29. Petr Tomeček, 34. Ondřej Chalupa, 36. Filip Machálek, 36. Petr Tomeček; rozhodčí: Filip Górny – Adam Langer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:6

FBC Intevo Třinec - Z.F.K. Petrovice 5:5

branky: 5. Lukáš Křivánek, 10. Miroslav Hrubec, 19. Tomáš Cieślar, 27. Michal Staszko, 32. Miroslav Hrubec - 13. Petr Raček, 14. Lukáš Gorgol, 30. Lukáš Gorgol, 32. Petr Raček, 34. Martin Vlček; rozhodčí: Filip Górny – Adam Langer; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Šteglík -5 - Pavel Široký -5; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:3