3:4
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec
3:5
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 17:00
Místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
7:4
1. SC TEMPISH..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 12:00
Místo: SH Horní Suchá
8:4
1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 18:00
Místo: MSH Havířov
7:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:30
Místo: SC Dubina Ostrava
11:3
FBC Intevo Třinec
FBC MR elektro Český..
Datum a čas konání: 4.5.2024 13:40
Místo: SH Stars Třinec
8:1
FBS Olomouc 11
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 27.4.2024 10:00
Místo: SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7:4
FBC ČPP Bystroň Group..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:50
Místo: SH ZŠ Krnov
17:7
FBC Intevo Třinec
FBC Letka Toman..
Datum a čas konání: 4.5.2024 13:00
Místo: MSH Havířov
9:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 11:15
Místo: SH ZŠ Krnov
1:13
FBC Intevo Třinec
1. FBC Karviná
Datum a čas konání: 13.4.2024 13:30
Místo: SH Stars Třinec
2:4
FBC TJ Sokol Frenštát..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 13:40
Místo: MSH Havířov
10:0
FBC Intevo Třinec B FM
FBC ORCA KRNOV
Datum a čas konání: 6.4.2024 13:50
Místo: ČPP Aréna Ostrava
3:6
FBC Intevo Třinec
FBC Letka LEGENDS
Datum a čas konání: 7.4.2024 14:50
Místo: SH Stars Třinec
V neděli odehráli muži zápas v Kopřivnici proti vedoucímu týmu soutěže. Vstup do zápasu se náramně povedl domácím, když se během čtyř minut odpoutali do tříbrankového vedení. Potom se, ale muži, dostávali čím dál více do hry a dokonce se jim podařilo srovnat na 4:4. Krátce po srovnání, ale opět dvakrát rychle inkasovali a Kopřivnice měla opět slibný náskok. Mužům už se ve zbytku zápasu vstřelit branku nepodařilo a nakonec Kopřivnici podlehli 8:4. Velké díky patří skupině fanoušků, která muže celý zápas hlasitě podporovala.
FBC Vikings Kopřivnice vs. FBC Intevo Třinec – 8:4 (4:2, 3:2, 1:0)
Branky a nahrávky: Drong (Mieszek), Czernek (Mieszek), Janovský (Mieszek), Mieszek (Turoň)
Hráč utkání: Jan Mieszek
Hodnocení trenéra domácích Filipa Bordovského: „Bereme tři body z těžkého utkání s kvalitním soupeřem. Věřím, že se to divákům muselo líbit. Začátek utkání jsme mělii perfektní, potom se hra vyrovnala a soupeř dokázal srovnat. Kluci se ale zvedli, vypracovali jsme si rychle dvoubrankový náskok a ve třetí třetině už jsme měli zápas ve vlastní režii. Díky soupeři za férovou hru a šťastnou cestu domů.”
Hodnocení trenéra hostů Jiřího Kajfosze: „Náš idiotský vstup do zápasu a precizní obrana soupeře rozhodly zápas. I když jsme se dokázali do zápasu vrátit, stálo nás to hodně sil a soupeř vyhrál zaslouženě. Chtěl bych poděkovat za skvělou kulisu, kterou domácí a naši fanoušci společnými silami vytvořili.”
1. | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | Torpedo Havířov | 22 | 143:106 | 45 |
3. | Zlín Lions | 22 | 143:114 | 39 |
4. | FBC Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
5. | FBC Intevo Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
6. | Asper Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
7. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
8. | FBC Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 22 | 127:121 | 29 |
10. | TJ Slovan Havířov | 22 | 112:115 | 27 |
11. | Aligators Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
12. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 22 | 103:140 | 14 |
1. | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 20 | 204:64 | 51 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 20 | 174:53 | 51 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 128:67 | 49 |
4. | FBS Olomouc | 20 | 92:72 | 38 |
5. | PSN Tatran Střešovice | 20 | 106:62 | 35 |
6. | Bulldogs Brno | 20 | 93:87 | 35 |
7. | FbŠ Bohemians | 20 | 111:114 | 27 |
8. | Crazy girls FBC Liberec | 20 | 93:156 | 16 |
9. | FBC Intevo Třinec | 20 | 60:128 | 15 |
10. | K1 Florbal Židenice | 20 | 65:140 | 12 |
11. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 20 | 38:221 | 1 |
1. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 18 | 116:52 | 44 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 120:49 | 39 |
3. | 1. SFK Havířov B | 18 | 150:91 | 34 |
4. | FBC Intevo Třinec | 18 | 145:87 | 34 |
5. | 1.MVIL Ostrava | 18 | 131:95 | 32 |
6. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 126:111 | 27 |
7. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 96:106 | 24 |
8. | FAT PIPE TJ Slovan.. | 18 | 89:113 | 18 |
9. | FBC Letka Toman.. | 18 | 68:166 | 9 |
10. | FbK Horní Suchá | 18 | 45:216 | 1 |
1. | Sokol Brno I EMKOCase.. | 24 | 109:100 | 12 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo Havířov | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs Brno | 24 | 166:85 | 7 |
6. | FBC Intevo Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | FBS Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | TJ Slovan Havířov | 24 | 99:158 | 6 |
9. | TROOPERS | 24 | 125:112 | 5 |
10. | FBC Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | PANTHERS OTROKOVICE | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Fbc Topgal Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín Lions | 24 | 115:127 | 3 |
14. | FBŠ Hummel Hattrick.. | 24 | 117:184 | 3 |
15. | 1. SFK Havířov | 24 | 113:144 | 0 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 225:19 | 63 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 109:45 | 46 |
3. | FbK Horní Suchá | 21 | 75:54 | 41 |
4. | Asper Šumperk | 21 | 82:50 | 38 |
5. | FBS Olomouc | 21 | 77:68 | 30 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 58:127 | 19 |
7. | FBC Intevo Třinec | 21 | 37:108 | 10 |
8. | FBC Přerov | 21 | 33:225 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK Havířov | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo Havířov | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | 1.MVIL Ostrava | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 9 | 68:50 | 15 |
10. | FBC Intevo Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | FBC MR elektro Český.. | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 9 | 7:140 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 21 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice Orli | 21 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 21 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 21 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 21 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 11 | 21 | 0:0 | 0 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 21 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 28 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 27 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 27 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings DDM.. | 27 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 27 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 12 | 26 | 0:0 | 0 |
8. | FBS Olomouc 13 | 26 | 0:0 | 0 |
9. | FBC Tornáda Lutín | 24 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBK Eagles Orlová.. | 34 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 42 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 34 | 0:0 | 0 |
6. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 28 | 0:0 | 0 |
7. | FbK Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
8. | PASKOV SAURIANS | 38 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Club Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 32 | 0:0 | 0 |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 32 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 20 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo Havířov | 36 | 0:0 | 0 |
14. | FBC TIGERS PORUBA.. | 39 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 27 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 37 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC TEMPISH.. | 39 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH.. | 34 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 37 | 0:0 | 0 |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1.MVIL Ostrava | 33 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Hlučín | 33 | 0:0 | 0 |
24. | FBC Intevo Třinec | 38 | 0:0 | 0 |
25. | FBC Letka Toman.. | 35 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ORCA KRNOV | 33 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Spartak Bílovec | 38 | 0:0 | 0 |
28. | Z.F.K. Petrovice | 34 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 17 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Intevo Třinec | 13 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 17 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Tornáda Lutín | 16 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 0:0 | 0 |
6. | FBS Olomouc | 19 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBC Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 31 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 30 | 0:0 | 0 |
4. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 23 | 0:0 | 0 |
5. | FbK Horní Suchá | 39 | 0:0 | 0 |
6. | PASKOV SAURIANS | 31 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 30 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 31 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 36 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo Havířov | 34 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 28 | 0:0 | 0 |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 29 | 0:0 | 0 |
15. | 1. SC TEMPISH.. | 36 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC TEMPISH.. | 35 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK Havířov | 19 | 0:0 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 27 | 0:0 | 0 |
19. | 1.MVIL Ostrava | 36 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Intevo Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
23. | FBC ORCA KRNOV | 30 | 0:0 | 0 |
24. | Z.F.K. Petrovice | 32 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Šenov | 20 | 111:47 | 52 |
2. | TJ Slovan Havířov C | 20 | 144:73 | 48 |
3. | FBC Intevo Třinec | 20 | 139:55 | 43 |
4. | FurtFit FBC PIRATES.. | 20 | 94:89 | 32 |
5. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 20 | 80:86 | 28 |
6. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 20 | 66:76 | 28 |
7. | Z.F.K. Petrovice C | 20 | 79:113 | 23 |
8. | 1. FBK Eagles Orlová B | 20 | 78:125 | 22 |
9. | 1.MVIL Ostrava B | 20 | 91:107 | 18 |
10. | 1. SC TEMPISH.. | 20 | 78:127 | 15 |
11. | FBC Spartak Bílovec B | 20 | 54:116 | 13 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 127:56 | 45 |
2. | FBC Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | FBC Intevo Třinec B FM | 18 | 78:45 | 43 |
4. | FBS Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo Havířov | 17 | 50:56 | 24 |
8. | FBC Spartak Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 17 | 54:83 | 19 |
10. | FBC Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Asper Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | KTG Bruises Opava | 17 | 29:154 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo Havířov B | 18 | 128:68 | 43 |
3. | FBC Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | FBC Letka LEGENDS | 18 | 99:76 | 33 |
5. | FBC Intevo Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Z.F.K. Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 94:101 | 25 |
8. | 1. SC Vítkovice.. | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo Havířov A | 18 | 64:118 | 7 |
10. | FBK Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
Diskuze