3:4
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec
3:5
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 17:00
Místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
7:4
1. SC TEMPISH..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 12:00
Místo: SH Horní Suchá
8:4
1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 18:00
Místo: MSH Havířov
7:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:30
Místo: SC Dubina Ostrava
11:3
FBC Intevo Třinec
FBC MR elektro Český..
Datum a čas konání: 4.5.2024 13:40
Místo: SH Stars Třinec
8:1
FBS Olomouc 11
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 27.4.2024 10:00
Místo: SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7:4
FBC ČPP Bystroň Group..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:50
Místo: SH ZŠ Krnov
17:7
FBC Intevo Třinec
FBC Letka Toman..
Datum a čas konání: 4.5.2024 13:00
Místo: MSH Havířov
9:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 11:15
Místo: SH ZŠ Krnov
1:13
FBC Intevo Třinec
1. FBC Karviná
Datum a čas konání: 13.4.2024 13:30
Místo: SH Stars Třinec
2:4
FBC TJ Sokol Frenštát..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 21.4.2024 13:40
Místo: MSH Havířov
10:0
FBC Intevo Třinec B FM
FBC ORCA KRNOV
Datum a čas konání: 6.4.2024 13:50
Místo: ČPP Aréna Ostrava
3:6
FBC Intevo Třinec
FBC Letka LEGENDS
Datum a čas konání: 7.4.2024 14:50
Místo: SH Stars Třinec
O víkendu třinecké Intevo pořádalo první kolo Poháru Českého florbalu mužů. I přes malé zaváhání v prvním zápase s Frenštátem, kdy po první třetině třinečtí prohrávali 0:2, se mužům podařilo zápas otočit a zbylé zápasy s přehledem vyhráli. Největšího soupeře - Hranice, které hrají o ligu výš, Intevo porazilo neuvěřitelným skóre 9:0. Do dalšího kola tak postupují z prvního místa, kde se utkají s Mohelnicí a to 30.8. v 16.00 hodin v třinecké hale STaRS.
FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P. R. - FBC INTEVO TŘINEC 2:7 (2:0, 0:1, 0:6)
Branky a nahrávky: Mieszek, Turek (Badura), Tomiczek L. (Martynek), Turoň (Mieszek), Turoň (Gorný), Mieszek (Drong), Turoň (Martynek)
FBC INTEVO TŘINEC - FBC HRANICE 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky: Molin (Badura), Fiedor (Molin), Mieszek (Kupczak), Tomiczek L. (Janáč), Mieszek (Kupczal), Turoň (Mieszek), Mieszek (Tomiczek L.), Janáč (Tomiczek L.), Turoň (Marthaus)
FBC INTEVO TŘINEC - FBK METERMO VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 11:3 (5:0, 3:1, 3:2)
Branky a nahrávky: Hloužek (Mieszek), Janáč (Turoň), Janáč (Turoň), Martynek (Hecl M.), Sikora F. (Drong), Mieszek (Sikora T.), Kupczak (Molin), Martynek (Turoň), Kupczak (Hecl M.), Gorný (Martynek), Martynek (Szmek)
FLORBAL VSETÍN - FBC INTEVO TŘINEC 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: Marthaus (Janáč), Hloužek (Mieszek), Mieszek (Janovský), Fiedor (Sikora F.), Janovský (Hecl M.), Turoň (Hecl M.)
Komentář trenéra Jiřího Kajfosze: "Úvodní 4 zápasy Poháru dopadly nad mé očekávání. Již dříve jsem avizoval, že základní skupinu odehrajeme s velmi širokým týmem, aby dostali šanci všichni kluci, kteří bojují o místo v "A" týmu. Celkem do Pohárových zápasů zasáhlo 26 hráčů a i s tak širokým týmem jsme dokázali všechny zápasy docela jednoznačně vyhrát a musím přiznat, že až tak hladký průběh jsem nečekal. Příležitost dostali jak stabilní hráči "A" týmu, tak hráči "B" týmu, ale také junioři či nadějní loňští dorostenci, kteří letos poprvé mohou okusit dospělé soutěže. A musím uznat, že nezklamali. Všichni hráči, kteří zasáhli do zápasů podali velmi dobrý, vyrovnaný výkon a ukázali, čím mohou být pro tým do sezóny prospěšní. V neděli nás čeká další kolo doma proti Mohelnici a já věřím, že i tento zápas zvládneme a budeme v Poháru pokračovat dál."
1. | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | Torpedo Havířov | 22 | 143:106 | 45 |
3. | Zlín Lions | 22 | 143:114 | 39 |
4. | FBC Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
5. | FBC Intevo Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
6. | Asper Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
7. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
8. | FBC Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 22 | 127:121 | 29 |
10. | TJ Slovan Havířov | 22 | 112:115 | 27 |
11. | Aligators Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
12. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 22 | 103:140 | 14 |
1. | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 20 | 204:64 | 51 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 20 | 174:53 | 51 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 128:67 | 49 |
4. | FBS Olomouc | 20 | 92:72 | 38 |
5. | PSN Tatran Střešovice | 20 | 106:62 | 35 |
6. | Bulldogs Brno | 20 | 93:87 | 35 |
7. | FbŠ Bohemians | 20 | 111:114 | 27 |
8. | Crazy girls FBC Liberec | 20 | 93:156 | 16 |
9. | FBC Intevo Třinec | 20 | 60:128 | 15 |
10. | K1 Florbal Židenice | 20 | 65:140 | 12 |
11. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 20 | 38:221 | 1 |
1. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 18 | 116:52 | 44 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 120:49 | 39 |
3. | 1. SFK Havířov B | 18 | 150:91 | 34 |
4. | FBC Intevo Třinec | 18 | 145:87 | 34 |
5. | 1.MVIL Ostrava | 18 | 131:95 | 32 |
6. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 126:111 | 27 |
7. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 96:106 | 24 |
8. | FAT PIPE TJ Slovan.. | 18 | 89:113 | 18 |
9. | FBC Letka Toman.. | 18 | 68:166 | 9 |
10. | FbK Horní Suchá | 18 | 45:216 | 1 |
1. | Sokol Brno I EMKOCase.. | 24 | 109:100 | 12 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo Havířov | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs Brno | 24 | 166:85 | 7 |
6. | FBC Intevo Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | FBS Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | TJ Slovan Havířov | 24 | 99:158 | 6 |
9. | TROOPERS | 24 | 125:112 | 5 |
10. | FBC Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | PANTHERS OTROKOVICE | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Fbc Topgal Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín Lions | 24 | 115:127 | 3 |
14. | FBŠ Hummel Hattrick.. | 24 | 117:184 | 3 |
15. | 1. SFK Havířov | 24 | 113:144 | 0 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 225:19 | 63 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 109:45 | 46 |
3. | FbK Horní Suchá | 21 | 75:54 | 41 |
4. | Asper Šumperk | 21 | 82:50 | 38 |
5. | FBS Olomouc | 21 | 77:68 | 30 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 58:127 | 19 |
7. | FBC Intevo Třinec | 21 | 37:108 | 10 |
8. | FBC Přerov | 21 | 33:225 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK Havířov | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo Havířov | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | 1.MVIL Ostrava | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 9 | 68:50 | 15 |
10. | FBC Intevo Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | FBC MR elektro Český.. | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 9 | 7:140 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 21 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice Orli | 21 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 21 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 21 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 21 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 11 | 21 | 0:0 | 0 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 21 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 28 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 27 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 27 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings DDM.. | 27 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 27 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 12 | 26 | 0:0 | 0 |
8. | FBS Olomouc 13 | 26 | 0:0 | 0 |
9. | FBC Tornáda Lutín | 24 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBK Eagles Orlová.. | 34 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 42 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 34 | 0:0 | 0 |
6. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 28 | 0:0 | 0 |
7. | FbK Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
8. | PASKOV SAURIANS | 38 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Club Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 32 | 0:0 | 0 |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 32 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 20 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo Havířov | 36 | 0:0 | 0 |
14. | FBC TIGERS PORUBA.. | 39 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 27 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 37 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC TEMPISH.. | 39 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH.. | 34 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 37 | 0:0 | 0 |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1.MVIL Ostrava | 33 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Hlučín | 33 | 0:0 | 0 |
24. | FBC Intevo Třinec | 38 | 0:0 | 0 |
25. | FBC Letka Toman.. | 35 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ORCA KRNOV | 33 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Spartak Bílovec | 38 | 0:0 | 0 |
28. | Z.F.K. Petrovice | 34 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 17 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Intevo Třinec | 13 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 17 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Tornáda Lutín | 16 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 0:0 | 0 |
6. | FBS Olomouc | 19 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBC Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 31 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 30 | 0:0 | 0 |
4. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 23 | 0:0 | 0 |
5. | FbK Horní Suchá | 39 | 0:0 | 0 |
6. | PASKOV SAURIANS | 31 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 30 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 31 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 36 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo Havířov | 34 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 28 | 0:0 | 0 |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 29 | 0:0 | 0 |
15. | 1. SC TEMPISH.. | 36 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC TEMPISH.. | 35 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK Havířov | 19 | 0:0 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 27 | 0:0 | 0 |
19. | 1.MVIL Ostrava | 36 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Intevo Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
23. | FBC ORCA KRNOV | 30 | 0:0 | 0 |
24. | Z.F.K. Petrovice | 32 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Šenov | 20 | 111:47 | 52 |
2. | TJ Slovan Havířov C | 20 | 144:73 | 48 |
3. | FBC Intevo Třinec | 20 | 139:55 | 43 |
4. | FurtFit FBC PIRATES.. | 20 | 94:89 | 32 |
5. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 20 | 80:86 | 28 |
6. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 20 | 66:76 | 28 |
7. | Z.F.K. Petrovice C | 20 | 79:113 | 23 |
8. | 1. FBK Eagles Orlová B | 20 | 78:125 | 22 |
9. | 1.MVIL Ostrava B | 20 | 91:107 | 18 |
10. | 1. SC TEMPISH.. | 20 | 78:127 | 15 |
11. | FBC Spartak Bílovec B | 20 | 54:116 | 13 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 127:56 | 45 |
2. | FBC Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | FBC Intevo Třinec B FM | 18 | 78:45 | 43 |
4. | FBS Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo Havířov | 17 | 50:56 | 24 |
8. | FBC Spartak Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 17 | 54:83 | 19 |
10. | FBC Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Asper Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | KTG Bruises Opava | 17 | 29:154 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo Havířov B | 18 | 128:68 | 43 |
3. | FBC Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | FBC Letka LEGENDS | 18 | 99:76 | 33 |
5. | FBC Intevo Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Z.F.K. Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 94:101 | 25 |
8. | 1. SC Vítkovice.. | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo Havířov A | 18 | 64:118 | 7 |
10. | FBK Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
Diskuze