FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Muži dvakrát s výhrou 11:4

Muži si za tento víkend připisují do tabulky šest bodů po zápase s Přerovem v přerovské sportovní hale a se Zlínem další den před domácím publikem v třinecké sportovní hale. Oba dva zápasy vyhráli se skóre 11:4.

V sobotu 30.11.2019 jeli muži do Přerova k utkání s tamním týmem. I přes fakt, že šlo ve hře vidět třineckou převahu, zápas byl nahorů dolů a ne vždy se našim chlapům povedly věci tak, jak by si mysleli. A navíc v druhé třetině opět zaváhání, která skončila výsledkem 1:1. Ty druhé třetiny jsou nějaké prokleté, nebo co... V té poslední se ale třinečtí zase rozstříleli a nakonec vyhráli se sedmibrankovým rozdílem.

FBC MSEM PŘEROV - FBC OSSIKO TŘINEC   4:11 (2:5, 1:1, 1:5)

Branky a nahrávky: Kupczak (Badura), Hloužek (Mieszek), Fiedor (Kupczak), Mieszek (Hloužek), Hecl M. (Tomiczek L.), Mieszek (Turoň), Hloužek (Mieszek), Badura (Martynek), Turoň (Hloužek), Sikora F. (Hecl M.), Kupczak (Badura)

Komentář trenéra Kajfosze: "Dnes to byla solidní džungle. Nejprve zkušeně zafungovala Csaplárova past, potom fičák nahoru, dolů. Ale vzhledem k tomu, že zapracováváme nové věci do hry na míčku je to logické vyústění. Jsem rád, že jsme si zaběhali a pohlídali si výhru a nacvičené věci fungovaly. Děkujeme za zápas."

V první prosincovou neděli se muži zase předvedli před domácím publikem se Zlínem. Začátek první třetiny byl pomalý, bez tempa, jakoby se kluci teprve navzájem seznamovali. Pak se to ale naštěstí o něco zlepšilo. Druhá třetina byla nejpohlednější a domácí v této dvacetiminutovce soupeře přejeli 6:1. Třinec byl převážně na míčku a Zlín se dostával většinou do šancí jen z protiútoků. Začátek třetí třetiny byl taky poměrně slušný, pak to šlo ale z kopce a dokonce následovalo osm vyloučení během patnáci minut. Třinečtí i tuto třetinu zahájili v početní převaze díky tomu, že Zlín nestihl nastoupit po třetinové pauze na hřiště ve stanoveném čase. Bohužel však tuto přesilovou hru nedokázali využít.

FBC OSSIKO TŘINEC - ZLÍN LIONS   11:4 (3:2, 6:1, 2:1)

Branky a nahrávky: Marthaus (Janáč), Mieszek (Galuszka), Galuszka (Mieszek), Turoň (Mieszek), Kupczak (Fiedor), Turoň (Fiedor), Tomiczek L. (Janáč), Martynek (Turoň), Sikora T. (Mieszek), Galuszka (Martynek), Mieszek (Hloužek)

Komentář trenéra Kajfosze: "Byť výsledkově to vypadá na spanilou jízdu, rozhodně tomu tak nebylo. Celý zápas byl bez pohybu a bez života. Na druhou stranu je pozitivní, že ikdyž ze sebe dostaneme 50% toho co umíme, stačí to na výhru 11:4. No neumím si představit jak by to dopadlo, kdybychom hráli na 100%. Klukům děkuji za důležité body."