FBC MSEM Přerov

Datum a čas konání: 14.9.2019 18:00
Místo: SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

Muži jsou stále neporaženi!

Třinečtí borci letos prožívají skvělou sezónu. Už v přípravě ukázali své kvality když obsadili na kvalitním Ossiko Cupu druhou příčku. V obdobných ne-li lepších výkonech pokračují až do teď. Po 12 zápasech mají muži na svém kontě 10 výher a 2 remízy bez jediné porážky. Příští utkání se odehrají 17.2.2018 v třinecké hale STaRS. O zápasech Vás budeme dostatečně s předstihem informovat.

Třetiny: 3:2, 1:0, 2:1 Branky a nahrávky (Třinec): 6. Porosz (Kupczal), 8. Badura (Martynek), 9. Nitsche (vlastní gól), 26. Janáč (Kyselý), 39. Porosz (Tomiczek), 42. Martynek (Mieszek) Rozhodčí: Fojt - Horváth Vyloučení: 2:1 Využití: 0:0

FBC Ossiko Třinec: Franek (Tomšů) – Sikora T. (C), Janovský, Babilon, Sikora F., Porosz, Marthaus, Mieszek, L.Tomiczek, Martynek, Badura, Hloužek, Kyselý, Janáč, Kupczak, Szmek
Trenér: Jiří Kajfosz

Třetiny: 2:1, 1:2, 5:3 Branky a nahrávky (Třinec): 1.Marthaus (Babilon), 11. Janovský (Marthaus), 21. Kyselý (Marthaus), 31. Babilon (T.Sikora), 39. Janáč (Kyselý), 41. Kyselý (Babilon), 43. Chmiel (Janáč), 44. Babilon (Mieszek) Rozhodčí: Fojt - Tichý Vyloučení: 1:3 Využití: 2:0

FBC Ossiko Třinec: Tomšů (Franek) – Sikora T. (C), Janovský, Babilon, Sikora F., Porosz, Marthaus, Mieszek, L.Tomiczek, Martynek, Badura, Hloužek, Kyselý, Janáč, Kupczak, Szmek

OHLASY TRENÉRŮ
Jiří Kajfosz (FBC Ossiko Třinec):
 „Z mého pohledu byl zápas s Mohelnicí letos na nejvyšší úrovni a svou kvalitou rozhodně nespadal do této ligy. Tempo bylo neskutečně vysoké a florbalová kvalita také. V první třetině musím sportovně přiznat, že nás Mohelnice dokonce přehrávala. My jsme byli ale efektivnější a povedlo se nám dát góly, které vedly k uklidnění. Spoustu našich šancí ztroskotalo na skvělém soupeřově gólmanovi. Na druhou stranu, nás Franek také neskutečně podržel. Bylo to hrozně důležité vítězství. Druhý zápas jsme očekávali docela snadný, ale vzhledem k posilám ze soupeřova A-týmu byl i tento zápas velmi těžký. Nicméně musím uznat, že jsme celý zápas více méně kontrolovali a pohlídali si výhru a neporazitelnost. Doufám, že nám naše nasazení vydrží i dále a svou individuální kvalitu budeme dále rozvíjet. Postup je blízko.”