FBC Přerov

Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec

Znovu skvělé výkony naších svěřenců na všech frontách!

Další úspěšný hrací víkend za námi. Ženy si připisují další tři důležité body do tabulky. Junioři smolně prohráli v utkání s Orlovou, kde měl velký vliv na utkání rozhodčí. Juniorky začínají být znovu suverénní a starší žáci konečně podali skvělý výkon. V utkání s Havířovem je podržel vynikající brankář Kreis a v utkání s Paskovem smolně remizovali.

Třetiny: 1:3, 2:5, 5:4 Branky a nahrávky: 10. Bednářová (Svobodová), 37. Běhounková (Kastnerová), 38. Bednářová (Svobodová), 41. Syslová, 46. Korešová (Svobodová), 46. Bednářová, 52. Vaněčková (Bednářová), 58. Bednářová (Svobodová) – 8. Bieleszová (Zetková), 10. Bieleszová (Skalíková), 16. Copanidisová (Havlová), 22. Mišúnová (Stará), 34. Bieleszová, 34. Šibrová (Stará), 36. Kawuloková (Bieleszová), 40. Šibrová (Stará), 47. Nogawczyková (Gibiecová), 52. Havlová, 54. Bieleszová (Nogawczyková), 56. Havlová (Szwanczarová) Rozhodčí: Štolc - Beránek Diváci: 29 Střely na branku: 39:47

SK Jihlava: Miksová – Svobodová, Bednářová, Korešová, Váňová, Syslová, Sedláčková, Boháčková, Kastnerová, Cempírková, Rozehnalová, Běhounková, Vaněčková
Trenér: Andrea Urbanová

FBC Ossiko Třinec: Szwanczarová – Zetková, Gibiecová, Skalíková, Šnajdrová, Stará, Wojnarová, Franková, Miczková, Copanidisová, Bieleszová, Zoubková, Kawuloková, Dembská, Nogawczyková, Martynková, Havlová, Šibrová, Mišúnová
Trenéři: Jiří Kajfosz, Tomáš Žvak

OHLASY TRENÉRŮ
Jiří Kajfosz (FBC Ossiko Třinec): "Tady hraji fakt nerad. Zápas s Jihlavou vždy končí až v čase 60:00. Myslím si, že nám dnes lépe fungovaly nohy než soupeři, ale sportovně musím uznat, že nám pomohlo pár šťastných gólů. Jihlavě děkujeme za kvalitní zápas a těšíme se na ni doma."

Andrea Urbanová (SK Jihlava): „Kdybychom hrály celé utkání tak, jako v poslední třetině, tak věřím, že jsme bodovaly. Bohužel si nemůžeme dovolit dostávat tolik branek Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.“

Třetiny: 2:1, 2:1, 2:2 Branky a nahrávky (Třinec): 2. Kupczak (Kobiela), 5. Cienciala, 18. Drong (M.Hecl), 22. Kupczak (Gorný), 26. Kobiela (Kupczak), 34. Drong (Kupczak) Rozhodčí: Černý - Lepík Vyloučení: 3:5 Využití: 1:1

Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0 Branky a nahrávky (Třinec): 12. Byrtus (M.Hecl), 16. Gorný Rozhodčí: Keberle – Kuchař Vyloučení: 1:4 Využití: 1:0

FBC Ossiko Třinec: Laštůvka, Pavka – Turek, Gorný, Hecl V., Kupczak, Cienciala, Hloužek, Walaski, Kobiela, Hecl M., Byrtus, Lasota, Stebel, Spratek, Drong, Kováč
Trenéři: Jan Mieszek, Petr Ščigel, David Tomšů

Jan Mieszek (FBC Ossiko Třinec):
Vcelku fajn začátek soboty, slunko svítilo a vládla celkem pohoda, srandičky atd. První zápas z naší strany dobrý, výhra 6:4, škoda, že jsme neproměnili více našich šancí. V koncovce pod tlakem máme celkem nedostatky. Druhý zápas prohra 3:2, zápas ale parádní, dle mého nejlepší zápas za dva roky k čemuž přispěl i soupeř svou kvalitní hrou. Škoda (ne)formy dalších aktérů. V zápase jsme měli dle mého převahu, jen škoda, že do tabulku si tři body zapíše Orlová. Tešíme se na odvetu. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony, jsme lepší zápas od zápasu a pevně doufám, že v tom budeme pokračovat.“

Třetiny: 0:1, 0:1, 1:1 Branky a nahrávky (Třinec): 2. Laštůvka (Bajtek), 19. Bajtek (Szkandera), 27. Kyselý Rozhodčí: Čermák – Jeřábek Vyloučení: 3:3 Využití: 1:0

Třetiny: 1:1, 2:0, 0:2 Branky a nahrávky (Třinec): 2. Czernek, 16. Laštůvka (Bajtek), 23. Buba (Sabela) Rozhodčí: Krhovják – Jeřábek Vyloučení: 3:3 Využití: 1:0

FBC Ossiko Třinec: Kreis, Miarka – Czeczotka, Kyselý, Novačkovski, Klimek, Bajtek, Szkandera A., Czernek, Buba, Sabela, Szkandera J., Laštůvka, Polak
Trenéři: Michal Martynek, David Boszczyk

Michal Martynek (FBC Ossiko Třinec): Průběh prvního utkání vůbec neodpovídá výsledků, Havířov byl lepší na míčku jenom doslova vyhořel na našem brankáři, který po utkání řekl, že je kvalitně rozchytán. A my mu musíme poděkovat za 3 body. Druhé utkání jsme jsi bohužel prohráli sami kdy jsme se přizpůsobili stylu hry soupeře, který jenom nahazoval dlouhé balóny celý zápas a z florbalem to nemělo nic společného a naše proměňování šanci je taky žalostné škoda ztráty dvou bodů. Teďka máme měsíc do dalšího zápasu tak snad s se nam podaří dobře potrénovat a příště si odvézt 6 bodů.“

Třetiny: 0:2, 1:2, 0:5 Branky a nahrávky (Třinec): 6. Nogawczyková (Ruszová), 8. Iwanuszek (Gibiecová), 29. Iwanuszek (Konderlová), 30. Giecková (Zoubková), 32. Iwanuszek, 33. Nogawczyková (Giecková), 39. Gibiecová (Hrobařová), 43. Szücsová (Franková), 45. Szücsová (Gibiecová)  Rozhodčí: Goliáš – Plaček  Vyloučení: 1:0 Využití: 0:0

Třetiny: 2:0, 4:0, 5:1 Branky a nahrávky (Třinec): 10. Ruszová (Zoubková), 11. Franková, 21. Franková (Giecková), 22. Nogawczyková (Iwanuszek), 28. Giecková (Nogawczyková), 30. Nogawczyková, 32. Szücsová (Franková), 36. Zoubková, 39. Giecková (Franková), 40. Nogawczyková (Giecková), 45. Kováčová Rozhodčí: Goliáš – Plaček  Vyloučení: 0:0 Využití: 0:0

FBC Ossiko Třinec: Szwanczarová – Gibiecová, Zoubková, Nogawczyková, Franková, Kováčová, Šmerdová, Konderlová, Iwanuszek, Szücsová, Ruszová, Giecková, Hrobařová
Trenér: Jiří Kajfosz

Jiří Kajfosz (FBC Ossiko Třinec): S výsledky juniorek jsem určitě spokojený. První zápas proti F-M sice nebyl na hranici našeho maxima, ale na pohodové vítězství to nakonec stačilo. Proti Zlínu už to bylo jiné kafé. Dokázali jsme kombinovat a připravovat si hezké akce. Navíc nám skvěle zachytala Marťa, takže musím pochválit všechny- od gólmana přes beky po útočníky. Jsem rád, že se také poprvé trefily Rušík s Aniou a holky, které k nám přišly z Havířova na hostování. Doufám, že nám naše produktivita vydrží i nadále.“