FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

3:4 FBC Intevo Třinec
1. SC TEMPISH..

Datum a čas konání: 13.5.2023 14:00
Místo: SH Gymnázium Uničov

Dorostenci jsou vicemistry 2. ligy dorostenců

Dorostenci jsou vicemistry 2. ligy dorostenců

V sobotu odehráli dorostenci Final four, ve které se utkaly dva nejlepší celky z moravskoslezské a olomoucké 2. ligy dorostenců. Junioři se v semifinále postavili proti Mohelnici a po zodpovědném výkonu potvrdili roli favorita. Ve finále se utkali s Vítkovicemi B, které v semifinále porazily Uničov. Ve finále tak byly dva celky, které spolu v základní části odehrály již tři vzájemné zápasy. V ani jednom z nich se však dorostencům Vítkovice nepodařilo porazit. Finále tak byla ta nejlepší možnost to změnit. Vyrovnané utkání, ve kterém se ani jeden ze soupeřů neodpoutal do většího, než jednobrankového vedení nakonec skončilo těsnou porážkou dorostenců. Dorostenci tak po vítězství v základní části přidali 2. místo ve finálové Final four. Gratulujeme!

 

DOROSTENCI

FBC Intevo Třinec vs. FBC Mohelnice – 8:3 (1:0, 4:2, 3:1)

Branky a nahrávky: Tonowski (Slušný V.), Stryczek (Klimek), Szkandera (Tonowski), Stryczek (Pilch), Klimek (Pilch), Tonowski (Slušný V.), Pilch (Stryczek), Pilch (Stryczek)

FBC Intevo Třinec vs. 1.SC TEMPISH Vítkovice B – 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: Tonowski (Szkandera), Tonowski, Tonowski

Hodnocení trenéra Dominika Gorného: „První část hodnocení bych rád věnoval sobotnímu závěrečnému turnaji. Jakožto vítěze základní části moravskoslezského kraje nás čekalo semifinále s Mohelnici. Ten zápas jsme si od začátku do konce hlídali, měli jej plně ve svých rukách a za mě to byl nejlepší výkon sezóny. Klukům nemám co vytknout a z pohledu trenéra byla radost tu hru sledovat. Velmi oceňuju přístup všech 16 hráčů k tomuto zápasu. Kluci splnili vše, co jsem po nich chtěl, nastoupili tam odhodlaně, sebevědomě, viděl jsem na nich velkou chuť ten zápas vyhrát, drželi jsme se plánu, o kterém jsem byl skálopevně přesvědčen, že povede k vítězství. V tom zápase jsme neměli žádné slabší pasáže, naopak jsem drželi nastavenou laťku po celý zápas a soupeři eliminovali všechny nebezpečné útoky. Zápas s konečným výsledkem 8:3 nás bavil a do finále jsme šli s dobrým pocitem po předvedené hře. Finále, Vítkovice, měli jsme jim co vracet, poněvadž jsme je v základní části nedokázali porazit. V tom zápase jsme vždy museli dotahovat jednobrankovou ztrátu. Třikrát se nám povedlo srovnat a to díky dobrému napadání, z čehož pramenily chyby soupeře. Bohužel se nám počtvrté srovnat nepovedlo a zápas prohráli 3:4. Klukům nemám co vytknout, to co předvedli na hřišti bylo něco, co chce trenér vidět v každém zápase a že to nevedlo k vítězství? Je to sport, vyhrál lepší tým, vyhrál zaslouženě a soupeři gratuluju k titulu 2. ligy dorostu. Taktéž pořadatelství Uničova bylo perfektní a patří jim velké díky za organizaci F4. Teď k té druhé části....dva roky u dorostu, posun oproti loňské sezóny brutální, ten tým, všichni ti kluci, odvezli obrovský kus práce a já jsem na ně neskonale pyšný. Radost dělají vítězství a úspěchy a jsou umocněné tím, pokud se sejde skvělá parta kluků, jako tomu bylo letos v našem případě. Speciální poděkování patří ročníkům 2006 jdoucím do juniorky, konkrétně peroxidovému Vojtovi, Szkandisovi, Danovi, Šimimu, Vencovi, Tomovi a kapitánu Máťovi, zodpovědně akceptovali roli lídrů a tým celou sezonu táhli. Věřím, že další ročníky na ně navážou. Milí rodičové, Vám také děkujeme za to, že jste pravidelně jezdili s klukama na zápasy, Vaši podporu jsme vnímali a byli jsme za ni velmi rádi....A Ščigimu brzké uzdravení, mrzí mě, že náhlé zdravotní komplikace jej připravily o tento vrchol sezóny.“

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Intevo Třinec 20 133:49 47
2. 1. SC TEMPISH.. 20 109:56 46
3. 1. SFK Havířov B 20 108:69 40
4. FBC ORCA KRNOV 18 69:68 31
5. FBC Vikings Kopřivnice 20 82:68 29
6. FBC TJ Sokol Frenštát.. 18 54:56 28
7. FBC Letka Toman.. 20 63:88 26
8. TJ Slovan Havířov 20 87:110 18
9. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 18 46:83 18
10. FbK Horní Suchá 18 44:79 12
11. FbC Coyotes Jablunkov 18 34:103 10

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. NSA Moravskoslezský kraj Město Třinec EXE Sport FrenTechnology s.r.o. Moravia Steel D-create Finwinservis PIRES s.r.o. HAMPR a.s. C.E.I.S. Enviform a.s. MFL Group s.r.o. M3 Steel Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 124452
Posledních 30 dnů: 6171 | Posledních 7 dnů: 1567 | Poslední den: 65

© 2023 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Tréninkové oblečení?
Doplňky?
 

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne