FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

7:3 FBC Přerov
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 30.9.2023 18:00
Místo: SH SK START PŘEROV

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
Z.F.K. Petrovice

Datum a čas konání: 7.10.2023 17:00
Místo: SH Stars Třinec

Muži B i starší žáci zakončili sezónu stylově!

Muži B i starší žáci zakončili sezónu stylově!

Muži B již s jistotou postupu dohrávali v domácím prostředí sezónu. Chuť z postupu si však ani v této situaci nenechali zkazit a oba své zápasy vyhráli. V sezóně tak pouze jednou zažili hořkost porážky a zaslouženě vybojovali postup o ligu výš. Starší žáci v Českém Těšíne nejprve vysoko přestříleli Porubu a potom si poradili i s Kopřivnicí. Díky tomu sezónu taky zakončili v dobré náladě.

 

 

MUŽI B

FBC Intevo Třinec B vs. FBC PIRATES OSTRAVA B – 7:6 (4:2, 0:4, 3:0)

Branky a nahrávky: Boszczyk (Kupczak), Hecl (Lasota), Kupczak (Turek), Lasota (Lisztwan), Turek (Szkandera), Turek (Kyselý Jan), Turek (Boszczyk)

FBC Intevo Třinec B vs. FBC Hlučín B – 4:3 (1:1, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: Czernek (Szkandera), Boszczyk (Stebel), Kováč (Kajfosz), Kyselý Jan (Szkandera)

 

STARŠÍ ŽÁCI

FBC Intevo Třinec vs. FBC TIGERS PORUBA – 18:4 (8:1, 5:0, 5:3)

Branky a nahrávky: Heczko (Folwarczny), Sikora (Pyszko), Pyszko (Sikora), Šotkovský (Bajtek), Folwarczny (Stošek), Szkandera, Sikora (Kováč), Raszková (Bajtek), Banot Michael (Cieslar), Folwarczny (Stošek), Sikora (Pyszko), Bajtek, Banot Michael(Bajtek), Banot Michael (Toráč), Šotkovský (Bajtek), Pyszko (Raszková), Folwarczny (Stošek), Raszková (Sikora)

FBC Intevo Třinec vs. FBC Vikings Kopřivnice – 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: Pyszko (Szkandera), Bajtek (Cieslar), Šotkovský (Cieslar), Bajtek (Banot)

Hodnocení trenéra Lukáše Kupczaka a Ondřeje Dronga: „Sezóna, která nám strašně moc dala, ale mohla dát i mnohem víc. Cíl na začátku sezóny byl dostat se mezi prvních pět týmu tabulky. Bohužel kvůli třem nezvládnutým zápasům hlavně v hlavách nám to uteklo o 1 bod. V té době jsme měli obrovský problém zvládat vyrovnané zápasy v hlavách a pak jsme na to dopláceli v rozhodujících třetinách zápasů. Delší dobu jsme se snažili s Drongiem přijít na to, jak na tom zapracovat až nám Mieszo poradil, že musíme v tréninku hrát zápasy za nepřiznivého stavu aby se kluci a holky na to zvykli a zjistili, že to není nic nemožného otočit. V tomto stylu jsme trénovali vlastně až do teď a musíme přiznat, že to zafungovalo. Druha polovina sezóny, až na jedno utkání s Těšínem byla opravdu spanilá jízda. Poslední dva zápasy byly jen třešničkou na dortu za celou sezónu. Zápas s Porubou byla jednoznačná záležitost na jednu branku, speciální gratulace Míšovi Banotovi a Beňovi Folwarcznému k prvním hattrickům za starší žáky. Proti Kopřivnici klasicky velice kvalitní zápas z obou stran. My jsme do toho dali ale přece jen o něco víc a zaslouženě bereme poslední výhru v sezóně.

Šatnoví MVP:

vs Poruba - Benjamin Folwarczny

vs Kopřivnice - Honza Bajtek

Jsme nesmírně rádi, že jsme velkou většinu těchto zápasu mohli odehrát na tři pětky. Vybírat z tolika hráčů může opravdu málo tymu v naší lize. Klukům a holkám děkujeme za celou sezónu, za jejich přístup a dřinu. A nakonec nesmí chybět poděkování naším skvělým fanouškům/rodičům, kteří nám během celé sezóny vytvářeli domácí atmosféru na všech zápasech. DĚKUJEME! A teď ještě bych chtěl poděkovat Drongimu, který se mnou tvořil 2 roky trenérský pár a jde si dat rok pauzičku. :D Pevně věřím, že to nebyla poslední společná sezóna!“

Diskuze

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Vikings Kopřivnice 4 23:12 12
2. Z.F.K. Petrovice 4 26:18 10
3. FBC Přerov 4 20:14 9
4. FBC Intevo Třinec 4 26:24 7
5. Asper Šumperk 4 21:20 7
6. TJ Slovan Havířov 4 14:14 6
7. Torpedo Havířov 4 25:21 5
8. FBC Hranice 4 23:32 5
9. Aligators Klobouky 4 22:25 4
10. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4 18:25 4
11. S.K. P.E.M.A. OPAVA 4 18:20 3
12. Zlín Lions 4 13:24 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. NSA Moravskoslezský kraj Město Třinec Florbalexpert Unihoc FrenTechnology s.r.o. Moravia Steel SMOLO a.s. Finwinservis D-create PIRES s.r.o. McDavid HAMPR a.s. C.E.I.S. Enviform a.s. MFL Group s.r.o. M3 Steel Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s. Relax Centrum Třinec HSF System a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 133198
Posledních 30 dnů: 3993 | Posledních 7 dnů: 933 | Poslední den: 101

© 2023 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Tréninkové oblečení?
Doplňky?
 

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne