3:4
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec
3:5
K1 Florbal Židenice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 17:00
Místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
7:4
1. SC TEMPISH..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 12:00
Místo: SH Horní Suchá
8:4
1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 18:00
Místo: MSH Havířov
7:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:30
Místo: SC Dubina Ostrava
3:13
FBC Intevo Třinec
FBC ČPP Bystroň Group..
Datum a čas konání: 9.3.2024 11:20
Místo: Sportovní hala Krásné Pole
2:4
FBC Intevo Třinec
Fbc Topgal Šternberk
Datum a čas konání: 7.4.2024 12:20
Místo: Medvěd Aréna Moravský Beroun
8:0
FBC Vikings DDM..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:25
Místo: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
14:9
FBC Intevo Třinec
Z.F.K. Petrovice
Datum a čas konání: 13.4.2024 13:00
Místo: SH Hlučín
9:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 11:15
Místo: SH ZŠ Krnov
1:13
FBC Intevo Třinec
1. FBC Karviná
Datum a čas konání: 13.4.2024 13:30
Místo: SH Stars Třinec
6:4
TJ Sokol Šenov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 13:40
Místo: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
10:0
FBC Intevo Třinec B FM
FBC ORCA KRNOV
Datum a čas konání: 6.4.2024 13:50
Místo: ČPP Aréna Ostrava
3:6
FBC Intevo Třinec
FBC Letka LEGENDS
Datum a čas konání: 7.4.2024 14:50
Místo: SH Stars Třinec
-:-
FBC Intevo Třinec
FBC Vikings Kopřivnice
Datum a čas konání: 20.4.2024 08:00
Místo: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
-:-
FBS Olomouc 11
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 27.4.2024 10:00
Místo: SH SŠP Rooseveltova Olomouc
-:-
FBC Intevo Třinec
FBS Olomouc 12
Datum a čas konání: 21.4.2024 09:35
Místo: SH ZŠ Krnov
-:-
1.FBK Sršni Rožnov p/R
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 20.4.2024 00:00
Místo: SH SOŠ Dopravní Ostrava
-:-
FBC Intevo Třinec
FurtFit FBC PIRATES..
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:20
Místo: MSH Havířov
Nedělní zápasy skončily pro obě kategorie, co se týče zisku bodů stejně. Veteráni v přestřelce a po perfektní třetí třetině udolali v prvním zápase ČPP Ostravu. V tom druhém jim utekl začátek a i přes snížení ve třetí periodě k vyrovnání nedošlo. Na druhé straně junioři naopak v prvním utkání žádné body neuhráli, a tak urvali body alespoň v druhém zápase proti Frýdku-Místku, který se sice ujal vedení, pak ale junioři třemi brankami otočili skóre a došli si pro tříbodovou výhru.
Junioři:
Branky a nahrávky: 25. Matěj Kováč (David Lisztwan)
Branky a nahrávky: 25. Jan Kyselý (Jan Kováč), 25. Daniel Tonowski, 30. Martin Cemerek
Hodnocení trenéra Jana Mieszka: „Od nás letos nejslabší výjezd, co se týče předvedeného výkonu. Hodně se na nás podepsala absence 4 klíčových hráčů, i přesto jsme ale mohli odvážet 6 bodů, kdybychom se nedopustili velkých chyb v obraně, které nás stály body v prvním zápase, jinak to ale od nás bylo slabé po všech stránkách, jediným pozitivem byly výkony obou brankářů. Musíme přidat v náročností tréninkových jednotek, jinak se nikde neposuneme.“
Veteráni:
Branky a nahrávky: 7. Stanislav Frolo (Mario Dänemark), 17. Martin Mieszek (Mario Dänemark), 24. Mario Dänemark (Petr Bilko), 25. Lukáš Křivánek (Mario Dänemark), 26. Martin Ščigel, 26. Martin Mieszek, 30. Martin Ščigel (Václav Tomiczek), 35. Mario Dänemark (Lukáš Křivánek), 36. Petr Bilko (Martin Mieszek)
Branky a nahrávky: 30. Mario Dänemark (Petr Bilko), 34. Václav Tomiczek (Martin Ščigel)
Hodnocení trenéra Petra Ščigela: „V zápase s dobře zakončujícím FBC jsme dlouho tahali za kratší konec, ale ve druhé polovině se ukázalo třinecké srdíčko a otočili jsme z 1:6 na 9:7. Ve druhém zápase byl Lipnik florbalovějším a nutno uznat lepším týmem. Přesto jsme do poslední minuty bojovali o body. Bohužel to nevyšlo.“
1. | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | Torpedo Havířov | 22 | 143:106 | 45 |
3. | Zlín Lions | 22 | 143:114 | 39 |
4. | FBC Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
5. | FBC Intevo Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
6. | Asper Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
7. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
8. | FBC Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 22 | 127:121 | 29 |
10. | TJ Slovan Havířov | 22 | 112:115 | 27 |
11. | Aligators Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
12. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 22 | 103:140 | 14 |
1. | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 20 | 204:64 | 51 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 20 | 174:53 | 51 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 128:67 | 49 |
4. | FBS Olomouc | 20 | 92:72 | 38 |
5. | PSN Tatran Střešovice | 20 | 106:62 | 35 |
6. | Bulldogs Brno | 20 | 93:87 | 35 |
7. | FbŠ Bohemians | 20 | 111:114 | 27 |
8. | Crazy girls FBC Liberec | 20 | 93:156 | 16 |
9. | FBC Intevo Třinec | 20 | 60:128 | 15 |
10. | K1 Florbal Židenice | 20 | 65:140 | 12 |
11. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 20 | 38:221 | 1 |
1. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 18 | 116:52 | 44 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 120:49 | 39 |
3. | 1. SFK Havířov B | 18 | 150:91 | 34 |
4. | FBC Intevo Třinec | 18 | 145:87 | 34 |
5. | 1.MVIL Ostrava | 18 | 131:95 | 32 |
6. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 126:111 | 27 |
7. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 96:106 | 24 |
8. | FAT PIPE TJ Slovan.. | 18 | 89:113 | 18 |
9. | FBC Letka Toman.. | 18 | 68:166 | 9 |
10. | FbK Horní Suchá | 18 | 45:216 | 1 |
1. | Sokol Brno I EMKOCase.. | 24 | 109:100 | 12 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo Havířov | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs Brno | 24 | 166:85 | 7 |
6. | FBC Intevo Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | FBS Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | TJ Slovan Havířov | 24 | 99:158 | 6 |
9. | TROOPERS | 24 | 125:112 | 5 |
10. | FBC Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | PANTHERS OTROKOVICE | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Fbc Topgal Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín Lions | 24 | 115:127 | 3 |
14. | FBŠ Hummel Hattrick.. | 24 | 117:184 | 3 |
15. | 1. SFK Havířov | 24 | 113:144 | 0 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 225:19 | 63 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 109:45 | 46 |
3. | FbK Horní Suchá | 21 | 75:54 | 41 |
4. | Asper Šumperk | 21 | 82:50 | 38 |
5. | FBS Olomouc | 21 | 77:68 | 30 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 58:127 | 19 |
7. | FBC Intevo Třinec | 21 | 37:108 | 10 |
8. | FBC Přerov | 21 | 33:225 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK Havířov | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo Havířov | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | 1.MVIL Ostrava | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 9 | 68:50 | 15 |
10. | FBC Intevo Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | FBC MR elektro Český.. | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 9 | 7:140 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 20 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice Orli | 20 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 20 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 20 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 20 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 11 | 20 | 0:0 | 0 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 20 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice | 24 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 24 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 24 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings DDM.. | 23 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 12 | 23 | 0:0 | 0 |
8. | FBS Olomouc 13 | 22 | 0:0 | 0 |
9. | FBC Tornáda Lutín | 20 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBK Eagles Orlová.. | 26 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 35 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 27 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 30 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 26 | 0:0 | 0 |
6. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 20 | 0:0 | 0 |
7. | FbK Horní Suchá | 27 | 0:0 | 0 |
8. | PASKOV SAURIANS | 30 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Club Ostrava | 26 | 0:0 | 0 |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 25 | 0:0 | 0 |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 24 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 12 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo Havířov | 28 | 0:0 | 0 |
14. | FBC TIGERS PORUBA.. | 31 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 19 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 29 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC TEMPISH.. | 31 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH.. | 27 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 29 | 0:0 | 0 |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1.MVIL Ostrava | 29 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Hlučín | 25 | 0:0 | 0 |
24. | FBC Intevo Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
25. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ORCA KRNOV | 26 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Spartak Bílovec | 26 | 0:0 | 0 |
28. | Z.F.K. Petrovice | 26 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 17 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Intevo Třinec | 13 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 17 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Tornáda Lutín | 16 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 0:0 | 0 |
6. | FBS Olomouc | 19 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBC Karviná | 32 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 30 | 0:0 | 0 |
4. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 19 | 0:0 | 0 |
5. | FbK Horní Suchá | 35 | 0:0 | 0 |
6. | PASKOV SAURIANS | 28 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 26 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 27 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 32 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo Havířov | 30 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 31 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 28 | 0:0 | 0 |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 26 | 0:0 | 0 |
15. | 1. SC TEMPISH.. | 32 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC TEMPISH.. | 31 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK Havířov | 15 | 0:0 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 23 | 0:0 | 0 |
19. | 1.MVIL Ostrava | 32 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Intevo Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Letka Toman.. | 27 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Letka Toman.. | 27 | 0:0 | 0 |
23. | FBC ORCA KRNOV | 30 | 0:0 | 0 |
24. | Z.F.K. Petrovice | 28 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Slovan Havířov C | 20 | 144:73 | 48 |
2. | TJ Sokol Šenov | 16 | 92:40 | 40 |
3. | FBC Intevo Třinec | 18 | 132:50 | 39 |
4. | FurtFit FBC PIRATES.. | 16 | 81:64 | 31 |
5. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 18 | 78:78 | 27 |
6. | Z.F.K. Petrovice C | 20 | 79:113 | 23 |
7. | 1. FBK Eagles Orlová B | 20 | 78:125 | 22 |
8. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 16 | 48:66 | 21 |
9. | 1.MVIL Ostrava B | 20 | 91:107 | 18 |
10. | FBC Spartak Bílovec B | 18 | 52:105 | 13 |
11. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 67:121 | 12 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 127:56 | 45 |
2. | FBC Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | FBC Intevo Třinec B FM | 18 | 78:45 | 43 |
4. | FBS Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo Havířov | 17 | 50:56 | 24 |
8. | FBC Spartak Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 17 | 54:83 | 19 |
10. | FBC Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Asper Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | KTG Bruises Opava | 17 | 29:154 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo Havířov B | 18 | 128:68 | 43 |
3. | FBC Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | FBC Letka LEGENDS | 18 | 99:76 | 33 |
5. | FBC Intevo Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Z.F.K. Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 94:101 | 25 |
8. | 1. SC Vítkovice.. | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo Havířov A | 18 | 64:118 | 7 |
10. | FBK Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
Diskuze