FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

2:5 FBC ZŠ Uničov
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 26.9.2020 18:00
Místo: SH Gymnázium Uničov

HORSKÁ VÝZVA - Vyhlášení výsledků

HORSKÁ VÝZVA - Vyhlášení výsledků

Horská výzva je minulostí. Před pár dny jsme byli nuceni na základě nařízení vlády o zákazu volného pohybu předčasně ukončit naši Horskou výzvu. V sobotu 27. 2. 2021 už byli připraveni vyrazit poslední dva šerpové (Lukáš M. a Lucka M.) s bannerem na steč poslednímu vrcholu. Tím měla být Čantoryje. Rádi bychom vám celý příběh této akce zrekapitulovali.

 


V lednu na poradě trenérů jsme se všichni shodli, že tréninky online jsou sice fajn, ale že už to trvá moc dlouho, tak nějak všichni jsme přestávali mít chuť do práce. Proto jsme přišli na nápad vytvořit tuto výzvu, kde se bude bojovat o každý bod, každý výstup jednotlivce, aby pomohl své kategorii k úspěchu a tím do těla vrátit život sportovce, chuť po vítězství, radost z úspěchu. Vytvořil se tedy organizační tým – Pavla Kajfoszová, Markéta Janiková, Lukáš Tomiczek, Jiří Kajfosz, Tomáš Sikora, kterému patří velké díky za hladký a pohodový průběh. Na začátku bylo důležité jasně si stanovit pravidla a především vybrat čtyři různé vrcholy.

Prvním vrcholem byl Ostrý, počasí v těchto dnech bylo mrazivé, sluníčko vylezlo jen sporadicky a první dva šerpové Zuzka a Mieszo pořádně vymrzli. Tento vrchol přinesl nejvíce vyrovnanou bitvu, kde rozhodovaly opravdu jednotky procent, kdo pro svůj tým urve první body do tabulky. Důkazem vyrovnanosti je pohled na graf, kdy rozdíl mezi 2. – 6. místem byl pouhých 6 %. Kdo se však nezapojil hned do prvního vrcholu, přišel o možnost zapojení se do soutěže jednotlivců. V celkovém součtu vyšlo na první kopec 81 soutěžících.

Druhým vrcholem, který nám představilo brankářské duo Dáša – Šimon byla Filipka. Tento vrchol se dá vyšlapat hned z několika stran o různé obtížnosti, jak jsme předpokládali, zapojilo se zde nejvíce soutěžících – 104. Stejně jako při vrcholu prvním, tak i zde dominovali junioři, kteří si připsali druhé vítězství za 72% úspěšnost.

Třetí vrchol vám představila Petra a Martyn – Skalka. Byl to vrchol, který byl nejvzdálenější od Třince. Přesto si na tento kopec našlo cestu 83 soutěžících. Hattrick zaznamenali junioři za třetí vítězství.

Sečteno, podtrženo v pondělí 1. 3. jste mohli na našem FB živě sledovat vyhlášení a losování vítězů. V týmové soutěži vyhráli junioři za celkových 12 bodů. Za fanoušky v losování uspěli: Václav Hovanec, Regina Slowik, Radek Cieslar, Tomáš Czernek, Beata Szkanderová. Za hráče jsme postupně vylosovali: Petr Ščigel (přípravka), Jan Szkandera (ml. Žáci), Viktor Czernek (elév), Marek Gawlik (junioři), Šimon Heczko (elévci).

Všem vítězům gratulujeme, všem ostatním moc děkujeme za skvělé fotky! A co myslíte, je to konec našich výzev a soutěží…?

Váš Tým Horské výzvy

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC ORCA KRNOV 5 43:30 12
2. FbC Asper Šumperk 4 33:26 9
3. Zlín Lions 4 32:27 8
4. SK Domaslavice 5 33:37 8
5. FBS Olomouc 4 30:22 6
6. Florbal Vsetín 3 23:18 6
7. FBC Intevo Třinec 3 20:15 6
8. FBC MSEM Přerov 5 31:38 6
9. SK K2 Prostějov 5 28:39 6
10. 1. FBK Eagles Orlová 5 27:32 4
11. FBC TJ Sokol Frenštát.. 5 25:36 4
12. FBC ZŠ Uničov 4 21:26 3

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport
Maple Trade, s.r.o.
Město Třinec Ossiko v.s.p. VYKRUT zahradní služby a.s. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 65900
Posledních 30 dnů: 864 | Posledních 7 dnů: 149 | Poslední den: 18

© 2021 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne