FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

11:1 FBC Intevo Třinec
IBK Hradec Králové

Datum a čas konání: 11.10.2020 12:00
Místo: SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

Příští zápas

-:- Orel Rtyně v..
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 23.1.2021 00:00
Místo: SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

Podařený předpauzový víkend pro ženy!

Podařený předpauzový víkend pro ženy!

Velice úspěšný víkend mají za sebou ženy. Na 1. ZŠ v Třinci přivítaly nejdříve Jihlavu, kterou porazily 5:1 a další den Hradec Králové, kterého doslova převálcovaly vysoko 11:1!

 

 

 

V sobotu navšívil 1. ZŠ jihlavský celek. I když výsledek úplně neodpovídal hře, na míčku byly převážně domácí a snažily se dobýt jihlavavskou branku. Hra ze strany Třince byla kvlitní, bylo vidět hodně střel, dřinu... Jihlava však velice kvalitně a obětavě bránila, proto mnoho střel skončilo na stehnech nebo lýtkách hostujících. Po dvou třetinách sice výsledek 2:1 nic moc, ale naštěstí dvě minuty před koncem zápasu Třinec pohasl jihlavské naděje na remízu a šouplo jim rovnou tři góly. 

FBC INTEVO TŘINEC - SK JIHLAVA   5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: Zetková (Kiecková), Iwanuszek (Zoubková), Wojnarová (Kajfoszová), Zoubková (Kiecková), Mišúnová (Wojnarová)

Komentář trenéra Kajfosze: "60 minut jsme bušili do kvalitně postavené zdi. Hráli jsme dobře, dřeli jsme, stříleli, ale soupeř obětavě bránil. Těšíme se na zítřejší zápas, ale bez diváků je to smutné. Soupeři děkuji a Agnieszce gratuluji k prvnímu gólů.”

 

Je tady neděle a s ní i další zápas. Tentokrát klasický souboj a první místo s Hradcem. Kdo by ale tušil, že po dvou třetinách bude Třinec vést 10:0... No co k tomu říct. Domácí předvedly neskutečný výkon a Hradec na to nestíhal zareagovat. Hlavně druhá třetina byla husťácká. Třinecké nasázely tuto dvacetiminutovku hned osm gólů! Tohle byl asi nejvetší výpadek Hradce a domácí očividně bavilo sypat jim tam gól za gólem a trestat jejich chyby. Poslední třetina už zas tak husťácká nebyla... Nevím, zda domácí polevily, nebo hostující sebraly zbytek sil a už Třinci nedávaly nic zadarmo, ale podařilo se jim dát aspoň jednu jedinou branku. Třineckým se podařilo také vstřelit pouze jednu branku. Takže konec, zvonec, šest nádherných bodů je doma. Po dvoutýdenní pauze jsme tu zase a pak se do toho šlápene na plné pecky!

FBC INTEVO TŘINEC - IBK HRADEC KRÁLOVÉ    11:1 (2:0, 8:0, 1:1)

Branky a nahrávky: Kiecková (Wojnarová), Szücsová (Bieleszová), Mišúnová (Iwanuszek), Martynková T. (Bieleszová), Kajfoszová (Šnajdrová), Bieleszová (Kawuloková), Zoubková (Mišúnová), Wojnarová (Zetková), Kiecková (Šnajdrová), Kawuloková (Martynková T.), Bieleszová (Zoubková)

Komentář trenéra Kajfosze: “Konečně jsme zahráli tak, jak bychom si to představovali. Holky dokázaly samy sobě, kde je jejich potenciál a že dřina se vyplácí. Samozřejmě si uvědomuji, že Hradci chyběly některé klíčové hráčky, ale to náš dnešní výkon neznehodnocuje. Děkuji soupeři, že s námi chtěl hrát florbal. Ania 1.gól! Škoda pauzy, ale hlavně zdraví. Zpět na hory.”

Galerie k aktualitě

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Intevo Třinec 5 26:10 13
2. PRAMOS Šitbořice FbC.. 4 25:8 11
3. FBC Dobruška 5 29:28 9
4. IBK Hradec Králové 5 26:25 8
5. Florbal Torpedo Havířov 5 17:17 7
6. SK Jihlava 5 17:24 5
7. Orel Rtyně v.. 4 12:17 4
8. FBC Přerov 5 16:39 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec
Maple Trade, s.r.o.
Ossiko v.s.p. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 62086
Posledních 30 dnů: 1225 | Posledních 7 dnů: 774 | Poslední den: 31

© 2021 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne