FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

2:5 FBC ZŠ Uničov
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 26.9.2020 18:00
Místo: SH Gymnázium Uničov

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
FBC ORCA KRNOV

Datum a čas konání: 24.1.2021 00:00
Místo: SH Stars Třinec

Junioři se šesti body, dorostenky se třemi, elévové bronzoví

Junioři se šesti body, dorostenky se třemi, elévové bronzoví

Své poslední zápasy před pauzou tento víkend odehráli junioři, dorostenky a elévové. Junioři po dvou suverénních výhrách berou šest bodů, dorostenky po jedné výhře tři body a elévové třetí místo.

 

 

 

JUNIOŘI

hala: MSH Mlýnská Mohelnice

1.MVIL OSTRAVA - FBC INTEVO TŘINEC   2:8 (0:2, 2:4, 0:2)

Branky a nahrávky: Heczko (Bocek), Lasoty (Kyselý), Kyselý, Molin (Lasota), Martynek, Bocek (Lisztwan), Hecl V., Kyselý (Hecl M.)

FBC INTEVO TŘINEC - FBC EXCALIBUR ŠTERNBERK   9:1 (3:1, 2:0, 4:0)

Branky a nahrávky: Leščuk (Hecl M.), Hecl M. (Leščuk), Cemerek, Lasota (Molin), Lasota (Molin), Molin (Lasota), Lasota (Molin), Lasota (Hecl V.), Martynek (Bajtek)

Komentář trenéra Mieszka: "Co se týče výsledků, tak se nám výjezd celkem vydařil. První zápas z naší strany hodně slušný do ofenzívy, velké množství střel a pohledných akcí, jen škoda toho proměňování, mohlo to být ještě veselejší. Druhý zápas byla spíše válka, hra byla hodně přerušovaná a taková neučesaná. Výsledek hovoří celkem jasně, ale až tak dominantní výkon jsme nepředvedli. Teďka na chvíli pauza a pak už nás čekají těžší zápasové šichty. Velké díky rodičům, kteří s námi tráví tolik času ná výjezdech, bez nich by to nešlo."

 

DOROSTENKY

hala: SH SŠP Rooseveltova Olomouc

TORPEDO EXELSIOR HAVÍŘOV - FBC INTEVO TŘINEC   1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Branky a nrhávky: Blechová (Ptáčková), Pastvová, Pastvová (Kohutová)

FBC INTEVO TŘINEC - FBS OLOMOUC   0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: -

Komentář trenérky Janikové: "Dnes jsme vyrazili do Olomouce s tím, že zase nějakou dobu nebude florbal, takže jsme si to chtěli o to více užít. První zápas proti Havířovu byl pro mě velice překvapující, ikdyž vím, že Havířov je pro nás ´´hratelnější" soupeř, holky se do toho opřeli a vydali ze sebe maximum. První třetina byla pro nás zlomová, kdy jsme si řekli, že to vytáhneme více dopředu a budeme,co nejvíce střílet a to se nám vyplatilo a brali z toho 2 branky, druhá a třetí třetina už nebyla divácky,tak jako ta první, ale na vítězství to bylo super. Tento zápas jsme vyhráli 3:1, huráá. Druhý zápas proti Olomouci už jsme věděli,že bude těžší, už jenom tím, že olomouckých holek bylo aspoň 20, takže měli už v tomhle značnou výhodu. Hráli jsme více vzadu, kdy jsme si řekli,že přes střed nic neprojde a ono to, tak skoro opravdu bylo. Holky tento zápas nechtěli pustit za nic na světě a Olomouci jsme jejich výhru vůbec neusnadnili. K těmto zápasům se mohu vyjádřit jenom kladně, máme první 3body, což je balada. Holky jsou více sehranější, jde vidět, že už to bude jenom lepší a lepší. Všem svým svěřeňkyním chci poděkovat za tento víkend. Konečně jde vidět, že dřina se vyplácí. A díky moji nové parťačce za super spolukoučing."

 

ELÉVOVÉ:

hala: SH Český Těšín

3. místo

Kometář trenéra Laštůvky: "Naši elévci se v neděli vydali do Těšína na první a pravděpodobně poslední turnaj na nějakou dobu. Střetli jsme se v krásné nové hale s týmy Havířova, Frýdku a dvěmi týmy Těšína. První zápas hned proti výherci turnaje z Havířova se nám nevyvedl, nicméně herní obraz nebyl vůbec špatný a rozdíl skóre také. Další zápas s Frýdkem zamrzel, protože jsme po půli vedli o 4 branky, nakonec soupeř otočil a zápas vyhrál rozdílem 5 gólů. Poslední dva zápasy s Těšínem byla příjemná povinnost a v obou zápasech jsme se v počtu vstřelených gólů dostali nad 20. Pro Třinec bylo tedy 3. místo konečné.Turnaj se mi líbil, pro mnoho kluků to byla premiéra , hráli svůj první zápas v kariéře. Mnoho mladých ukázalo, ze chce hrát a že mají na to být součástí týmu. Zápasy komentovat nebudu, za mě spokojenost v útočné části, obranu ale musíme ještě zlepšit. Doufám, že si tento turnaj užilo co nejvíce děti, protože nevíme, kdy se zase vrátíme na hřiště."

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC ORCA KRNOV 5 43:30 12
2. FbC Asper Šumperk 4 33:26 9
3. Zlín Lions 4 32:27 8
4. SK Domaslavice 5 33:37 8
5. FBS Olomouc 4 30:22 6
6. Florbal Vsetín 3 23:18 6
7. FBC Intevo Třinec 3 20:15 6
8. FBC MSEM Přerov 5 31:38 6
9. SK K2 Prostějov 5 28:39 6
10. 1. FBK Eagles Orlová 5 27:32 4
11. FBC TJ Sokol Frenštát.. 5 25:36 4
12. FBC ZŠ Uničov 4 21:26 3

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec
Maple Trade, s.r.o.
Ossiko v.s.p. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 62086
Posledních 30 dnů: 1225 | Posledních 7 dnů: 774 | Poslední den: 31

© 2021 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne