FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

8:7 Zlín Lions
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 19.9.2021 14:00
Místo: SH SPŠ Zlín

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
Asper Šumperk

Datum a čas konání: 26.9.2021 00:00
Místo: SH Stars Třinec

Premiéra pro veterány! Další kategorie minimálně po třech bodech

Premiéra pro veterány! Další kategorie minimálně po třech bodech

O víkendu proběhla další ligová utkání mužů B, dorostenců, mladších žáků a dorostenek. Nově se také ukázali naši veteráni, pro které je tato sezóna premiérou v třineckém klubu. Nejvíce se dařilo dorostencům, kteří za oba vyhrané zápasy přivážejí šest bodů. Muži B, berou za výhru a remízu body čtyři, juniorky a veteráni berou po třech bodech. Mladší žáci

 

 

MUŽI B

hala: SH SOŠ Dopravní Ostrava

FENCERS HAVÍŘOV - FBC INTEVO TŘINEC B   3:9 (1:1, 2:2, 0:6)

Branky a nahrávky: Hecl V., Hecl M. (Boszczyk), Gorný (Hecl M.), Lasota (Turek), Boszczyk (Sikora F.), Hecl M. (Sikora F.), Hecl M. (Hecl V.), Hecl V. (Sikora F.), Hecl M. (Hecl V.)

FBC INTEVO TŘINEC B - FBC TIGERS PORUBA   2:2 (1:2, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: Stebel (Molin), Boszczyk (Hecl V.)

Komentář Boszczyka: "Souboje, nasazení, neproměňování šancí, dvojky, srdíčko. Seznam ingrediencí, ze kterých se uvaří výjezd na zápasy Béčka. Tyhle zápasy bychom loni prohrávali. Máme dobrý tým, ve kterém je mnoho talentovaných hráčů. Těším se na příště."

 

DOROSTENCI

hala: SC Dubina Ostrava

FBC INTEVO TŘINEC - 1.MVIL OSTRAVA   8:3 (3:2, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: Czernek, Czernek (Kyselý), Szkandera (Czernek), Vitásek (Martynek), Czernek (Szkandera), Kyselý (Martynek), Czernek (Kyselý), Cmiel (Kaleta)

FBC ORCA KRNOV - FBC INTEVO TŘINEC   1:6 (0:1, 1:1, 0:4)

Branky a nahrávky: Martynek, Czernek (Vitásek), Kyselý (Martynek), Czernek (Kyselý), Sikora, Kyselý (Czernek)

Komentář trenéra Ščigela: "Dnes jsme se hodně trápili, chyběla nám jiskra. Hra dopředu nebyla vůbec dobrá. Naštěstí jsme to v obou zápasech dokázali vůlí zlomit a ve třetích třetinách ty zápasy rozhodnout. A to je taky důležité, naučit se ty zápasy, kdy Ti to nejde, vyhrát."

 

JUNIORKY

hala: SH ZŠ Čeladná

ZLÍN LIONS - FBC INTEVO TŘINEC   4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Branky a nahrávky: Kajzarová (Iwanuszek), Kajzarová (Iwanuszek), Iwanuszek (Szücsová)

ASPER ŠUMPERK - FBC INTEVO TŘINEC   1:10 (0:2, 1:5, 0:3)

Branky a nahrávky: Kovářová (Czudková), Pastvová (Iwanuszek), Czudková (Hrobařová), Kajzarová (Kovářová), Czudková (Blechová), Hrobařová (Iwanuszek), Ptáčková (Hrobařová), Szymiková (Kajzarová), Iwanuszek (Pastvová)

Komentář asistenta trenéra Martynkové T.: "Holky na své první zápasy odcestovaly do krásné Čeladné. V prvním zápase jsme chytli hned jednoho z lepších soupeřů a to Zlín. Věděli jsme, že to nebude procházka růžovým sadem a že v tomto zápase bude rozhodovat, každý gól. A jelikož měl tým juniorek opět nový vzhled bylo to o to těžší. Musím uznat, že na to, že se některé holky viděly na hřišti snad poprvé v životě, tak se s tím popraly dobře. Klasicky je pak moře práce na proměňovaní šancí. Soupeř tam skoro gólmanku neměl a my to nebyli schopni využít… v druhém zápase jsme byli favoritem a hra se odehrávala převážně na útočné polovině. Snažili jsme se i z takového zápasu něco odnést. Jsem ráda, že jsme zase o krůček mohli posunout v kombinační hře a že si holky vyzkoušely nahrávky z první a další pěkné akce. Holkám děkuji za jejich snahu a sympatické výkony, ale sami moc dobře víme, že námi předvedená hra byla za hranicemi našich možností. Věřím, že nové dorostenky se brzy sehrajou a stanou se tak platnou součástí. A samozřejmě začnou sázet gól za gólem!"

 

VETERÁNI

hala: TJ Slavia Malé Hoštice

FBC INTEVO TŘINEC - FBC LETKA   0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: -

1.FBK EAGLES ORLOVÁ - FBC INTEVO TŘINEC   1:7 (1:1, 0:6, 0:0)

Branky a nahrávky: Molin (Křivánek), Cieslar (Dänemark), Dänemark (Raszka), Gajdica (Bilko), Molin (Grim), Kaukič (Dänemark), Molin (Dänemark)

Komentář Ščigela: "S veterány máme za sebou premiérový dvojzápas. Vůbec jsme nevěděli, co od toho čekat. První zápas to bylo o tom, kdo se první prosadí. Nám se bohužel skvěle chytajícího brankáře soupeře překonat nepodařilo. Druhý zápas jsme rozhodli ve 2. třetině, kdy jsme výraznou herní převahu promítli i do skóre."

 

MLADŠÍ ŽÁCI

hala: SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

1. místo

Komentář trenéra Tomiczka: "Na tento turnaj se extra těšili jak hráči tak rodiče. Jednak z důvodu, že se hrálo na domácí půdě, kde se každý chce předvést v co nejlepším světle, ale také proto, že to mohl být na delší dobu turnaj, kde ještě mohli rodiče své ratolesti vidět hrát přímo v hale. Možná právě tato motivace a chuť jít do každého zápasu naplno zapříčinila, že jsme tento turnaj vyhráli. Jediné zaškobrtnutí bylo proti hráčům Opavy, se kterou jsme remízovali 3:3. Chtěl bych touto cestou hráče moc pochválit za týmovost a bojovnost a realizační tým za dobře uspořádaný turnaj."

 

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. 1. FBK Eagles Orlová 2 17:6 6
2. SK K2 Prostějov 2 15:11 6
3. FBS Olomouc 1 9:2 3
4. FBC ORCA KRNOV 1 11:5 3
5. FBC MSEM Přerov 1 7:1 3
6. Zlín Lions 2 15:17 3
7. FBC ZŠ Uničov 2 7:11 3
8. Florbal Vsetín 2 8:13 2
9. Asper Šumperk 2 10:12 1
10. FBC Intevo Třinec 2 8:13 0
11. SK Domaslavice 1 5:12 0
12. FBC TJ Sokol Frenštát.. 2 7:16 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec Ossiko v.s.p. VYKRUT zahradní služby a.s. C.E.I.S. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 74719
Posledních 30 dnů: 3584 | Posledních 7 dnů: 889 | Poslední den: 122

© 2021 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne