FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

8:7 Zlín Lions
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 19.9.2021 14:00
Místo: SH SPŠ Zlín

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
Asper Šumperk

Datum a čas konání: 26.9.2021 00:00
Místo: SH Stars Třinec

Junioři tři body, dorostenky a starší žáci bez bodu

Junioři tři body, dorostenky a starší žáci bez bodu

Víkend se nepodařil nejen ženám. I mladší kategorie zaváhaly. Junioři po zaváhání s Havířovem druhý zápas vyhráli s rozdílem deseti branek a berou tak body jen tři. Starším žákům a dorostenkám se nepodařilo vybojovat v úvodních zápasech ani bod.

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOŘI

hala: SH STaRS Třinec

FBC INTEVO TŘINEC - TJ SLOVAN HAVÍŘOV   5:9 (0:4, 0:3, 5:2)

Branky a nahrávky: Czernek (Martynek), Hecl M. (Molin), Lisztwan (Kováč), Lasota (Molin), Molin (Lasota)

FBC MOHELNICE - FBC INTEVO TŘINEC   1:11 (1:5, 0:3, 0:3)

Branky a nahrávky: Lisztwan (Bocek), Czernek (Hecl M.), Lasota (Molin), Martynek (Hecl M.), Lasota (Molin), Hecl M. (Martynek), Kováč, Stošek, Hecl M., Heczko (Lisztwan), Kyselý (Czernek)

Komentář trenéra Mieszka: "Z domácího turnaje jsme chtěli 6 bodů, bohužel máme jen body 3. První zápas nám vůbec nevyšel tak, jak umíme. Mohla za to i špatně nastavená taktika trenéry, kdy jsme po hráčích chtěli něco, co jim není úplně vlastní, dále pak v prvních dvou třetinách naprostá nulová střelecká aktivita, která byla zapříčiněna i výbornými bloky hráči Slovanu. Jsem hrozně rád za to, že i za stavu 7:0 jsme se zvedli a zápas začali trošku dramatizovat, dostali jsme se až na dostřel tří branek, dále nám ale nebylo přáno, škoda. Dneska to sice nevyšlo, ale příště se to podařit může. Druhý zápas nemá moc cenu komentovat, hra na jednu bránu, mohlo to být více veselejší. Děkuji divákům, rodičům, hráčům a pořadatelům."

 

DOROSTENKY

hala: SH ZŠ Mařádkova Opava

FBC HRANICE - FBC INTEVO TŘINEC   9:5 (3:1, 2:2, 4:2)

Branky a nahrávky: Pastvová, Pastvová, Ptáčková, Ptáčková (Szymiková), Kovářová (Návratová)

FBC INTEVO TŘINEC - S.K. P.E.M.A. OPAVA   1:7 (0:1, 1:2, 0:4)

Branky a nahrávky: Pastvová

Komentář trenérky Janikové: "Dnes jsme se vydali na první letošní zápasy do Opavy. První zápas jsme hráli proti Hranicím. Šli jsme do tohoto zápasu s obrovským zápalem, co si budeme, holky se neskutečně těšily, že si konečně zahrajou. Začátek první třetiny byl pro mě až nadmíru super, holky byly více na míčku, více se tlačily dopředu, prostě dělaly to, co se po nich chce, ale i přesto jsme dostaly 3 góly po vlastních chybách. Chybí nám backchecking, a to hodně. Druhá a třetí třetina byla ještě lepší, ale bohužel holky z Hranic byly nezastavitelné. Někdy mám pocit, že moje drobné holky hrají proti ženám. Zápas skončil 9:5. Druhý zápas proti Opavě už nebyl gólově tak hezký. Ale i tak bych řekla, že nebyl špatný. Měly jsme neskutečně mnoho střel směrem k bráně něco teda i na bránu, ale musím říct, že holky z Opavy dobře blokovaly střely, a to byl náš kámen úrazu a samozřejmě taky náš návrat do obranného pásma. Nemůžeme se pořád jen spoléhat na gólmana. Tak abych to všechno shrnula, od loňské sezony vidím zase obrovský kus práce, jak na florbalové tak kondiční úrovni. Ti, co nás sledují, tak vědí, že jsme konečně začali dávat branky, což je pro mě zase velký kus práce a obrovské pozitivum. Ještě k zápasům musím podotknout, že jsme se vydali ve 12 lidech s tím, že tři hračky měly premiéru. Chtěla bych poděkovat všem holkám, že se nevzdávají a bojujou do poslední chvíle."

 

STARŠÍ ŽÁCI

hala: SH STaRS Třinec

FBC INTEVO TŘINEC - FBC KOVO KM FRÝDEK MÍSTEK   5:6 (2:1, 2:2, 1:3)

Branky a nahrávky: Kneifel (Szkandera), Szkandera (Stryczek), Laštůvka (Stryczek), Szkandera (Kováč), Polak (Bajtek)

FBC INTEVO TŘINEC - 1.SFK HAVÍŘOV   2:19 (0:5, 1:6, 1:8)

Branky a nahrávky: Kneifel (Sztryczek), Jandák

Komentář trenéra Szmeka: "Zápas s Frýdkem se hodnotí těžko, protože jsme z něho měli mít 3 body. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, kluci dělali to, co jsme po nich chtěli a Frýdek nepouštěli k šancím. O to víc mrzí všechna ta oslabení podpořena nepochopitelným výbuchem našeho brankáře, kdy dostal osobní trest a do branky musel 1 z hráčů z pole. Když už to vypadalo na remízu, kluci začali řešit rozhodčí a dění kolem, což vyústilo v rozhodující branku Frýdku 3 vteřiny před koncem. Druhý zápas proti SFK nemá cenu moc komentovat, soupeř nás přehrál úplně ve všem a výsledek hovoří jasně. Pozitivem však je, že i za hrůhostrašného výsledku kluci bojovali až do konce. Je před námi ještě velký kus práce."

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. 1. FBK Eagles Orlová 2 17:6 6
2. SK K2 Prostějov 2 15:11 6
3. FBS Olomouc 1 9:2 3
4. FBC ORCA KRNOV 1 11:5 3
5. FBC MSEM Přerov 1 7:1 3
6. Zlín Lions 2 15:17 3
7. FBC ZŠ Uničov 2 7:11 3
8. Florbal Vsetín 2 8:13 2
9. Asper Šumperk 2 10:12 1
10. FBC Intevo Třinec 2 8:13 0
11. SK Domaslavice 1 5:12 0
12. FBC TJ Sokol Frenštát.. 2 7:16 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec Ossiko v.s.p. VYKRUT zahradní služby a.s. C.E.I.S. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 74719
Posledních 30 dnů: 3584 | Posledních 7 dnů: 889 | Poslední den: 122

© 2021 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne