FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

7:10 FBC Ossiko Třinec
SK K2 Prostějov

Datum a čas konání: 22.2.2020 18:00
Místo: SH Stars Třinec

INTEVO Třinec novým generálním partnerem

INTEVO Třinec novým generálním partnerem

S koncem sezóny 2019/2020 následoval také konec jednoho dlouhodobého partnerství mezi našim klubem a společností Ossiko v.s.p., která byla genenrálním sponzorem celých 7 let. Ocitli jsme se tak v situaci bez hlavního partnera. O to více potěšující zprávou je, že se ve velmi krátkém časovém úseku povedlo dohodnout na spolupráci s novým generálním partnerem, společností INTEVO Třinec. Náš klub si tak může začít zvykat na nový název "FBC Intevo Třinec".

Abychom vám společnost INTEVO Třinec lépe představili, připravili jsme si rozhovor s jednatelem společnosti panem Martinem Lisztwanem.

Bystré oko třinečáka si jistě všimlo moderního sídla vaši firmy při nájezdu na obchvat města. Můžete nám ale více přiblížit, čím se vaše firma zabývá?
"Hlavní činností společnosti INTEVO Třinec s.r.o. je kompletní dodávka a montáž rozvodů tepla, vody, plynu, chlazení a elektřiny. Co se týče technického zařízení budov poskytujeme komplexní služby a zaručujeme bezproblémový technický provoz objektu. Naše firma se zaměřuje na tyto realizace:
- komerční budovy (administrativní budovy, hotely, nákupní centra, budovy státní správy, zdravotnická zařízení)
- průmyslové objekty (výrobní a skladové haly)
- bytové objekty a rodinné domky."

Co vás vedlo k tomu, že jste začali sponzorovat náš klub?
"Již nějakou dobu sponzorujeme různé sportovní akce. V dnešní době počítačů a mobilních telefonů dětem chybí chuť a zájem o sport. Proto jsme se rozhodli florbalu v Třinci finančně pomoct a po dohodě s vedením jsme se stali generálním sponzorem. Jen nás trochu mrzí, že stejný pohled nesdílí většina třineckých firem. Mládež by se měla v jakémkoliv sportu podporovat, motivovat a pak je ten pocit k nezaplacení."

Jaké máte povědomí o našem klubu a jaký je váš vztah k florbalu?
"O třineckém florbalovém klubu vím, že tým žen hraje 1.ligu, tým mužů hraje v divizi a juniorské kategorie si taky nevedou špatně. První bližší seznámení s florbalem bylo asi před 5 lety, kdy náš syn začal v klubu hrát. Kluky jsem párkrát vezl na zápasy a tak jsem se samozřejmě začal o tento sport více zajímat. Navštívil jsem mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze. Ta atmosféra a světoví hráči v pražské O2 aréně byli úžasní. Věděl jsem, že florbal je týmová hra. Všichni musí hrát jako jeden celek a věřit si i když některé prohry mají hořkou příchuť.

Přál bych celému třineckému florbalu spoustu úspěchů, aby bojovali o co nejlepší umístění a neodradila je občasná prohra."


jednatel společnosti INTEVO Třinec Martin Lisztwan
 

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FbC Asper Šumperk 22 198:84 63
2. FBC ORCA KRNOV 22 191:118 50
3. FBC Ossiko Třinec 22 161:112 47
4. FBS Olomouc 22 181:150 39
5. SK K2 Prostějov 22 133:150 35
6. 1. FBK Eagles Orlová 22 140:133 33
7. Zlín Lions 22 136:156 33
8. FBC ZŠ Uničov 22 132:135 31
9. FBC MSEM Přerov 22 127:129 28
10. Florbal Vsetín 22 142:154 24
11. FBK Jeseník 22 114:189 11
12. FbC KOVO KM Frýdek.. 22 67:212 2

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec
Maple Trade, s.r.o.
Ossiko v.s.p. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 52339
Posledních 30 dnů: 776 | Posledních 7 dnů: 258 | Poslední den: 25

© 2020 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne