FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

1:9 SK Jihlava
FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 8.3.2020 15:00
Místo: SH SK Jihlava

Ženy vyhrály základní část!

Ženy vyhrály základní část!

Ženám sobotní zápas s Jihlavou dal zprvu zabrat, kdy vypadly z koncentrace a hlavami byli už na nedělním zápase proti Hradci Králové. Naštěstí se pak ale dokázaly probrat i přes kolísavý výkon a vyhrát 13:4. Nedělní zápas měl vysoké tempo už od začátku, ale Třinec dokázal, že je na prvním místě právem a Hradec Králové porazil 6:2.

 

V sobotu 29.2.2020 ženy konečně prolomily prokletí haly ZŠ a MŠ G. Przeczka a berou tři body za výhru nad Jihlavou. První třetina sice byla špatná, bez tempa a s hodně chybami, dokonce první dva góly dáli hosté, ale naštěstí se ženy trochu vzpamatovaly a náskok Jihlavy byl rázem pryč a Třinec vedl 3:2. Druhá třetina byla o poznání lepší, kdy šlo vidět, že třinecké si vzaly rady trenéra k srdci a snažily se dodržovat jeho pokyny. Nedařilo se to ale celou dobu a výkon Třinečanek byl jako na houpačce. Jednou dobrý, jednou špatný… Ještě, že to na hru jihlavských hráček stačilo, a i tak si ženy odnáší výhru s rozdílem devíti branek a oba celky už se určitě těší na play-off, kdy se spolu opět setkají tváří v tvář v postupovacích bojích.

FBC OSSIKO TŘINEC - SK JIHLAVA   13:4 (3:2, 6:1, 4:1)

Branky a nahrávky: Skalíková (Šnajdrová), Šibrová (Zetková), Šnajdrová (Skalíková), Šnajdrová (Wojnarová),  Martynková T. (Martynková M.), Šiborvá (Zetková), Martynková T. (Konderlová), Wojnarová (Skalíková), Šibrová (Zoubková), Kawuloková (Šiborvá), Bieleszová (Kajfoszová), Kajfoszová (Wojnarová), Bieleszová (Wojnarová)

Komentář trenéra Czeczotky: "Dnešní zápas byl jak na houpačce. Do zápasu jsme nastoupili úplně špatně, asi jsme si mysleli, že ten zápas se vyhraje za nás. Po zvednutí hlasu holky začaly fungovat a zápas jsme překlopili na naši stranu. Už se těšíme na Hradec, Díky soupeři za zápas."

 

V neděli 1.3.2020 si většina myslela, že bude souboj Třince s Hradcem Králové o první místo po základní části. To ale nikdo nečekal, že den předtím Hradec prohrál s Havířovem poměrně vysoko 8:3. Takže po sobotě už bylo první místo jisté pro naše ženy. To ale na sobě v zápase s Hradcem nedaly znát a rvaly se i tak zuby nehty. Rozehrát do hradeckého pressu jim dělalo celkem problém, takže na začátku se z třinecké výhody stávala hradecká výhoda. Postupem času už však třinecké zjistily, jak tento press přehrát a dostávaly se i do zakončení. Hra byla po celý zápas ve vysokém tempu. Hradec si chtěl spravit chuť po předchozím zápase s Havířovem (kdy mimochodem první třetinu prohráli 1:7) a Třinec chtěl ukázat, že je na prvním místě právem. Každou třetinu jim naše ženy foukly do brány dva góly a Hradci se podařilo vstřelit góly jen dva. Byla to krásná tečka na závěr základní části 1. ligy skupiny východ. Holkám gratulujeme k prvnímu místu a přejeme mnoho štěstí do postupových bojů.

FBC OSSIKO TŘINEC - IBK HRADEC KRÁLOVÉ   6:2 (2:1, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: Kajfoszová (Šnajdrová), Zoubková (Kawuloková), Nogawczyková (Martynková T.), Konderlová (Martynková T.), Martynková T. (Šibrová), Martynková T. (Šteglíková)

Komentář trenéra Czeczotky: "Dnešní zápas byl hodně těžký, i když výsledkově to tak nemusí vypadat. Dnes jsme měli zbytečné fauly a zbytečné chyby kolem naší brány. Ponaučení do příště!! Těšíme se na PlayOff. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů."

Galerie k aktualitě

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Ossiko Třinec 22 171:68 58
2. IBK Hradec Králové 22 151:87 50
3. Florbal Exelsior.. 22 100:86 39
4. PRAMOS Šitbořice FbC.. 22 84:77 32
5. Florbal Vsetín 22 86:99 30
6. FBC Dobruška 22 89:101 28
7. SK Jihlava 22 70:142 15
8. Orel Rtyně v.. 22 58:149 12

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. EXE Sport Město Třinec
Maple Trade, s.r.o.
Ossiko v.s.p. Moravskoslezský kraj Teamstore Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 51585
Posledních 30 dnů: 1161 | Posledních 7 dnů: 501 | Poslední den: 22

© 2020 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne