FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 20.3.2019 18:00
Místo: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny

Ženy s plným počtem bodů

Ženy místo dvou zápasů tento víkend odehrály pouze jeden s Dobruškou na její domácí ploše. Sobotní zápas se Rtyní se musel odložit kvůli vysoké marodce hráček. Na Dobrušku tedy měly hodně sil a porazily je 3:7.

Ženy tento víkend absolvovaly pouze jeden zápas ze dvou. V sobotu měly vyjet do Rtyně v Podkrkonoší k utkání s tamním týmem. Ten bohužel kvůli vysoké marodce musel zápas odložit. A tak jely naše ženy jen v neděli do Rokytnice v Orlických horách na zápas s Dobruškou. Zápas se odehrával ve vysokém tempu a na hřišti šla také vidět především třinecká převaha. Po první třetině byl velice krásný stav 2:5 pro Třinec. I kdyby si někdo řekl kvůli výsledkům dalších třetin, že pak měl Třinec opět na mále a začal hrát hůře, nebylo tomu tak. Třinečanky si už jen skóre hlídaly a zkoušely si hlavně natrénovat taktické věci – pokyny splněny. Takže holky v pozdních večerních hodinách šťastně doputovaly až do svých měkkounkých postelí a mohly s úsměvem na tváři ulehnout a spát.

FBC DOBRUŠKA – FBC OSSIKO TŘINEC   3:7 (2:5, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: Bieleszová (Skalíková), Nogawczyková (Martynková T.), Kawuloková (Šiborvá), Skalíková (Kajfoszová), Martynková T. (Nogawczyková), Giecková (Zetková), Skalíková (Kajfoszová)

Komentář trenéra Czeczotky: "Dnešní zápas byl odehrány hodně dobře, i po dlouhé cestě jsme dokázali podat výborný výkon. První třetina podle představ, kde jsme si vytvořili náskok, ve druhé třetině jsme tempo udržovali a třetí třetinu jsme odehráli taktický, že jsme nedostali gól, ale mohli jsme přidat. Šance byly na větší porci gólu. Děkuji našim holkám za dobrý výkon. Děkuji soupeři za zápas."