FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 27.4.2019 12:00
Místo: SH ZŠ Bolatice

Muži v novém roce s plným počtem bodů

Muži z prvních dvou zápasů v tomto roce berou dvě výhry a připisují si šest bodů do tabulky. Dokázali vyhrát nad kvalitním Krnovem a také dost utrápeně nad Jeseníkem.

V sobotu 18.1.2020 muži vyjeli do Krnova, který se nacházi v tabulce hned pod Třincem - tudíž na 3. místě. Chlapům se dost povedl vstup do prvního zápasu v roce 2020 a během šesti minut vstřelili dva góly. Pak se ale Krnov začal dotahovat až byl stav srovnaný 3:3. Pak třinečtí ale opět odskočili během dvou minut o tři góly. Do konce utakání pak ještě padly nějaké góly na obou brankách ale naši borci si náskok dokázali udržet a nakonec z Krnova přivézt tři body.

FBC ORCA KRNOV - FBC OSSIKO TŘINEC   7:9 (2:3, 2:3, 3:3)

Branky a nahrávky: Hecl M., Mieszek (Turoň), Tomiczek L. (Kyselý), Turoň (Sikora T.), Janovský (Turoň), Janáč (Tomiczek L.), Kyselý (Sikora T.), Janovský (Mieszek), Janáč (Tomiczek L.)

Komentář trenéra Kajfosze: "Nástup do první třetiny jsme měli velmi dobrý, potom se soupeř dostal do tempa a hra se srovnala. V poslední třetině jsme ukázali morál a výhru si vydřeli. Díky klukům za odmakaný výkon a věřím, že takto budeme pokračovat. Děkujeme soupeři a rozhodčím za kvalitní zápas."

V neděli 19.1.2020 muži přivítali v domácí hale STaRS FBK Jeseník, kteří sice vypadali jako kdyby hráli ještě nižší ligu než tu nejnižší, která se u nás hraje, ale dokázali našim chlapům dost zavařit a dokonce vedli 1:3. Ještě aby ne, třinečtí jakoby všchny jejich dovednosti a schopnosti nechali v zápase s Krnovem a s Jeseníkem už si jen tak pinkali. No nic... Aspoň, že se jim dokázalo vytrápit další tři body.

FBC OSSIKO TŘINEC - FBK JESENÍK   8:6 (1:1, 5:3, 2:2)

Branky a nahrávky: Kupczak (Fiedor), Marthaus (Janáč), Kupczak (Badura), Tomiczek L. (Hecl M.), Hecl M. (Kupczak), Sikora T. (Mieszek), Badura (Kupczak), Tomiczek L.

Komentář trenéra Kajfosze: "Klobouk dolů před nasazením soupeře, které udržel po celý zápas. Nicméně tento zápas neměl s úrovní divize nic společného. Nic, kromě 3 bodů, si z něj neodnášíme. Přejeme šťastnou cestu domů."