FBC Ossiko Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Ossiko Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

10:6 FBS Olomouc
FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 10.11.2019 18:00
Místo: SH Čajkaréna Olomouc

Příští zápas

-:- FBC Ossiko Třinec
Florbal Vsetín

Datum a čas konání: 16.11.2019 18:00
Místo: SH Stars Třinec

Mládež úspěšná, mužům B se podařilo urvat jen bod

Mládež úspěšná, mužům B se podařilo urvat jen bod

Poměrně úspěšný víkend mají za sebou naše mladší kategorie. Dorostenci berou z Opavy šest bodů, juniorky si ve STaRSu vybojovaly také šest bodů, mladší žáci na krásném druhém místě. Akorát mužům B se tento víkend moc nedařilo a z Hradce nad Moravicí vezou pouze bod.

 

 

DOROSTENCI

V sobotu 2. 11. 2019 jeli naši dorosenci do Opavy k utkání s Frýdkem a domácí Opavou. V prvním zápase šlo už po několika minutách vidět, že třinečtí mají dost navrch a výsledné skóre skončilo s rozílem sedmi branek. Druhý zápas byl už obtížnější, kdy velice dobře bránící Opava byla odhodlaná Třinec porazit. Ten se ale nedal a nakonec vyhrál, i když pouze o gól.

FBC KOVO KO FRÝDEK-MÍSTEK - FBC OSSIKO TŘINEC   2:9 (0:3, 1:3, 1:3)

Branky a nahrávky: Molin (Kyselý), Kyselý, Lasota (Cemerek), Laštůvka (Kováč), Cemerek (Molin), Szkandera (Kyselý), Martynek (Listwan), Czernek (Szkandera), Martynek (Bajtek)

FBC OSSIKO TŘINEC - S.K. P.E.M.A. OPAVA   4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

Branky a nahrávky: Cemerek, Molin (Cemerek), Lasota (Molin), Martynek (Molin)

Komentář trenéra Ščigela: "V prvním utkání nám Frýdek dokázal vzdorovat jen polovinu 1. třetiny, pak se projevila vyšší kvalita na naší straně a utkání jsme s přehledem dovedli do vítězného konce. Naopak ve druhém utkání se opavští skvěle pohybovali a blokovali naší střelbu. Nám se tak nepovedlo výrazněji odskočit ve skóre. Jsem rád, že jsme toto psychicky i fyzicky náročné utkání zvládli a z na naše poměry dalekého výjezdu do Opavy si přivezli všech 6 bodů."

 

MUŽI B

V neděli 3. 11. 2019 jelo naše béčko do Hradce nad Moravicí. Tento výjezd se chlapům moc nepovedl. V prvním zápase se jim nepodařilo vstřelit jedinou branku proti Hlučínu B a ve druhém remízovali s Šenovem - takže přiváží z Hradečku jeden bodíček.

FBC OSSIKO TŘINEC - FBC HLUČÍN B   0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: -

SOKOL ŠENOV - FBC OSSIKO TŘINEC   4:4 (0:0, 1:3, 3:1)

Branky a nahrávky: Gaier (Boszczyk), Gorný (Turek), Boszczyk (Martynek), Leščuk (Gorný)

Komentář Boszczyka: "bude doplněn"

 

JUNIORKY

A je tady dost povedené kolo třineckých juniorek. Ty se svým výkonem pochlubily před domácím publikem v neděli v hale STaRS nejprve zápasem se Zlínem, kterou porazily 6:3 a poté se Vsetínem, který vyloženě přejely s devítíbrankovým rozdílem.

ZLÍN LIONS - FBC OSSIKO TŘINEC   3:6 (2:2, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: Liberdová (Giecková), Liberodová (Czudková), Czudková, Czudková (Liberodvá), Liberdová, Konderlová (Szücsová)

FBC OSSIKO TŘINEC - FLORBAL VSETÍN   11:2 (3:2, 4:0, 4:0)

Branky a nahrávky: Liberodvá (Czudková), Harwotová, Szücsová, Konderlová (Liberodvá), Czudková (Liberdová), Konderlová (Liberdová), Liberdová (Konderlová), Czudková (Szücsová), Liberdová (Szücsová), Pastvová, Hrobařová (Konderlová)

Komentář trenéra Kajfosze: "K domácím zápasům jsme chtěli využít co možná největší počet hráček. A musím říct, že všechny se se zápasy vypořádaly více než dobře. Jsem moc rád, že holky, které hrály své první zápasy se neztratily a podaly velmi sympatické výkony. Třešňičkou na dortu byly premiérové branky v juniorkách Markéty Czudkové, Péti Harwotové a Ádi Pastvové. Byť se jednalo o papírově těžší soupeře, oba zápasy holky zvládly a zůstaly doma neporažené. Doufám, že se naše řady rozrostou a budeme se dále zlepšovat."

 

MLADŠÍ ŽÁCI

I naši mladší žáci se v neděli utkali před domácím publikem, ale na hale 1. ZŠ v Třinci nejprve proti Českému Těšínu, poté s Frýdkem, Bohumínem a nakonec s Horní Suchou. Se třemi výhrami a jednou prohrou se naši klučinové umístili na krásném druhém místě!

Komentář trenéra Kupczaka: "V prvním zápase jsme možná až překvapivě zvítězili 8:2, díky naší dobré hře dopředu. Druhý zápas byl Frýdek jednoznačně lepší, naši hráči pomalí a ospalí. Třetí a čtvrtý zápas měl podobný průběh, první polovina pomalá, kluci neplnili naše pokyny, ve druhé polovině se to naštěstí zlepšilo a kluci bojovným výkonem oba zápasy dovedli do vítězného konce. Celkově turnaj hodnotíme úspěšně, děkujeme hráčům za předvedený výkon a fanouškům za podporu během celého dne."

mladší žáci

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FbC Asper Šumperk 9 80:35 27
2. FBC ORCA KRNOV 9 79:41 21
3. FBC Ossiko Třinec 10 69:42 21
4. FBS Olomouc 8 68:51 19
5. SK K2 Prostějov 9 56:56 18
6. FBC ZŠ Uničov 9 51:44 14
7. 1. FBK Eagles Orlová 9 51:55 12
8. Florbal Vsetín 8 54:50 9
9. FBC MSEM Přerov 9 42:53 9
10. Zlín Lions 9 50:70 9
11. FBK Jeseník 8 27:71 0
12. FbC KOVO KM Frýdek.. 9 23:82 0

Kompletní tabulka

Ossiko v.s.p. FloorballPlayer Město Třinec Moravskoslezský kraj Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.
Maple Trade, s.r.o.
Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 40581
Posledních 30 dnů: 2519 | Posledních 7 dnů: 753 | Poslední den: 163

© 2019 FBC Ossiko Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne