Florbal Vsetín

Datum a čas konání: 16.11.2019 18:00
Místo: SH Stars Třinec

Muži po dlouhém výletu berou 3 body!

Muži si v sobotu udělali krásnou vyhlídkovou projížďku za nejvzdálenějším soupeřem ligy do Jeseníku. Únavu po náročné a dlouhé cestě nedávali najevo a převálcovali domácí celek 15:4!

V neděli 2.11.2019  vyjeli naši muži do dalekého Jeseníku k utkání s tamějším týmem. Klukům se určitě krásně sbíralo kanadské bodíky, protože se jim podařilo vstřeit patnáct branek. Navíc dva hattricky (Mieszek, Marthaus), desátý gól -  to to ale hezky cinkne do kasičky. K průběhu zápasu - po první třetině byl stav 3:1 pro Třinec, až ve druhé byli naši borci nejvíc produktivní, kdy nastříleli osm gólů a nedostali ani jeden. Třetí třetina pak skončila s rozdílem pouze jediné branky. Domácí tedy nechtěli dát třineckým nic zadarmo.

IBK JESENÍK - FBC OSSIKO TŘINEC   4:15 (1:3, 0:8, 3:4)

Branky a nahrávky: Badura (Kupczak), Mieszek (Turoň), Marthaus (Mieszek), Hloužek, Mieszek (Sikora T.), Marthaus (Tomiczek L.), Sikora T. (Kyselý), Mieszek (Tomiczek L.), Janáč (Kyselý), Martynek (Turoň), Badura (Kupczak), Kupczak (Fiedor), Marthaus (Janáč)

Komentář trenéra Kajfosze: "První dvě třetiny jsme hráli podle plánu. Druhá třetina byla zvláště produktivní. O to více pak mrzí, že ve třetí třetině jsme se už spíš než na zápas soustředili na to, abychom nesrazili po cestě domů nějakou srnku. 15 gólů je ale fakt hodně a kluci za to zaslouží pochvalu. Jeseník dnes velmi dobrý na míčku. Děkujeme a jedeme domů."