3:4
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Datum a čas konání: 2.3.2024 19:00
Místo: SH Stars Třinec
6:5 SN
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 23.3.2024 15:00
Místo: SH TJ Znojmo
8:5
FBC Intevo Třinec
FBC ORCA KRNOV
Datum a čas konání: 25.2.2024 18:30
Místo: SH Stonava
8:4
1. SFK Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 18:00
Místo: MSH Havířov
7:0
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:30
Místo: SC Dubina Ostrava
3:13
FBC Intevo Třinec
FBC ČPP Bystroň Group..
Datum a čas konání: 9.3.2024 11:20
Místo: Sportovní hala Krásné Pole
4:5
FBC Intevo Třinec
FBC Hranice Orli
Datum a čas konání: 3.3.2024 10:20
Místo: ČPP Aréna Ostrava
8:0
FBC Vikings DDM..
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 16.3.2024 11:25
Místo: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
5:26
FBC Intevo Třinec
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 9.3.2024 13:30
Místo: SH Stars Třinec
4:1
FBC Tornáda Lutín
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.1.2024 11:45
Místo: SH Stars Třinec
8:1
FBC Intevo Třinec
Z.F.K. Petrovice
Datum a čas konání: 24.2.2024 13:00
Místo: SH Horní Suchá
6:4
TJ Sokol Šenov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 17.3.2024 13:40
Místo: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
6:2
FBC Intevo Třinec B FM
FBC Hranice
Datum a čas konání: 24.3.2024 16:00
Místo: SC NAPARIA Hranice na Moravě
4:3
FBC Intevo Třinec
Torpedo Havířov A
Datum a čas konání: 9.3.2024 13:40
Místo: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
-:-
FBC Intevo Třinec
K1 Florbal Židenice
Datum a čas konání: 30.3.2024 16:00
Místo: SH Stars Třinec
-:-
FbK Horní Suchá
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 09:00
Místo: SH Horní Suchá
-:-
FBC Intevo Třinec
FBC Vikings Kopřivnice
Datum a čas konání: 20.4.2024 08:00
Místo: SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
-:-
FBC Intevo Třinec
FBC Vikings Kopřivnice
Datum a čas konání: 7.4.2024 10:00
Místo: Medvěd Aréna Moravský Beroun
-:-
FBC Intevo Třinec
FBS Olomouc 12
Datum a čas konání: 21.4.2024 09:35
Místo: SH ZŠ Krnov
-:-
FBC Intevo Třinec
1. SC TEMPISH..
Datum a čas konání: 13.4.2024 10:00
Místo: SH Hlučín
-:-
FBC ORCA KRNOV
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 00:00
Místo: SH ZŠ Krnov
-:-
Torpedo Havířov
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 13.4.2024 09:00
Místo: SH Stars Třinec
-:-
FBC Intevo Třinec
FurtFit FBC PIRATES..
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:20
Místo: MSH Havířov
-:-
FBC Intevo Třinec B FM
1. SC TEMPISH..
Datum a čas konání: 6.4.2024 09:10
Místo: ČPP Aréna Ostrava
-:-
FBK Štajgřy Ostrava
FBC Intevo Třinec
Datum a čas konání: 7.4.2024 09:00
Místo: SH Stars Třinec
Ve čtvrtek se ve večerních hodinách utkali naši chlapi s Lions Zlín před domácím publikem a výhrou nad tímto celkem si zajistili příjezd extraligového Tatranu do Třince, aby se utkali tváří v tvář v 6. kole Poháru Českého florbalu!
Ve čtvrtek 10.10.2019 třineční muži přivítali na svém hřišti Lions Zlín v rámci 5. kola Poháru Českého florbalu. Vstup do zápasu se třineckým příliš nepovedl. První gól dostali pouze dvacet vteřin po úvodním buly, druhý pak dostali v páté minutě. Třinec se ale naštěstí dokázal vzpamatovat a ukázal Zlínu, že se jen tak nedá. V osmé minutě to už bylo tedy 2:2. Druhá třetina byla bez jediného gólu, avšak kdo předváděl největší show, byli gólmani na obou stranách, kteří předváděli jeden lepší zákrok než druhý. Ve třetí třetině se Zlínu podařilo vstřelit branku na 5:4 a drama bylo opět na světě. Třinec však konečně využil přesilovku 5 na 3 a dokázal soupeři opět odskočit na 7:4. V posledních minutách zápasu se karta obrátila a pro změnu si přesilovku 5 na 3 zahrál Zlín. Třinec však namlsaný na výhru nedal soupeři jedinou šanci a dokázal přesilovou hru hostí ubránit! Díky hochům i fanouškům za předvedené výkony a těšíme se na Tatran!
FBC OSSIKO TŘINEC - ZLÍN LIONS 7:5 (5:3, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: Sikora F. (Fiedor), Kupczak (Szmek), Turoň, Marthaus (Mieszek), Hloužek (Sikora T.), Turoň (Janáč), Tomiczek (Mieszek)
Komentář trenéra Kajfosze: "No... Dnes to byla šichta. Myslím, že nás dnes soupeř i místy docela přehrával. Přišlo mi, že někteří v hlavách už spíš naháněli Langera než aby si nejprve pohlídali Koňaříka. Ale asi i za zásluhy v předešlých kolech jsme postoupili a jsem za to moc rád. Děkuji klukům za nasazení a soupeři za super zápas."
1. | FBC Vikings Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | Torpedo Havířov | 22 | 143:106 | 45 |
3. | Zlín Lions | 22 | 143:114 | 39 |
4. | FBC Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
5. | FBC Intevo Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
6. | Asper Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
7. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
8. | FBC Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 22 | 127:121 | 29 |
10. | TJ Slovan Havířov | 22 | 112:115 | 27 |
11. | Aligators Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
12. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 22 | 103:140 | 14 |
1. | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 20 | 204:64 | 51 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 20 | 174:53 | 51 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 20 | 128:67 | 49 |
4. | FBS Olomouc | 20 | 92:72 | 38 |
5. | PSN Tatran Střešovice | 20 | 106:62 | 35 |
6. | Bulldogs Brno | 20 | 93:87 | 35 |
7. | FbŠ Bohemians | 20 | 111:114 | 27 |
8. | Crazy girls FBC Liberec | 20 | 93:156 | 16 |
9. | FBC Intevo Třinec | 20 | 60:128 | 15 |
10. | K1 Florbal Židenice | 20 | 65:140 | 12 |
11. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 20 | 38:221 | 1 |
1. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 16 | 109:48 | 40 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 16 | 100:46 | 33 |
3. | 1.MVIL Ostrava | 16 | 126:70 | 32 |
4. | FBC Intevo Třinec | 16 | 124:77 | 31 |
5. | 1. SFK Havířov B | 16 | 114:80 | 28 |
6. | FBC ORCA KRNOV | 16 | 114:100 | 24 |
7. | 1. SC TEMPISH.. | 16 | 82:79 | 21 |
8. | FAT PIPE TJ Slovan.. | 16 | 82:108 | 14 |
9. | FBC Letka Toman.. | 16 | 59:151 | 9 |
10. | FbK Horní Suchá | 16 | 40:191 | 1 |
1. | Sokol Brno I EMKOCase.. | 24 | 109:100 | 12 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo Havířov | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs Brno | 24 | 166:85 | 7 |
6. | FBC Intevo Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | FBS Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | TJ Slovan Havířov | 24 | 99:158 | 6 |
9. | TROOPERS | 24 | 125:112 | 5 |
10. | FBC Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | PANTHERS OTROKOVICE | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Fbc Topgal Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín Lions | 24 | 115:127 | 3 |
14. | FBŠ Hummel Hattrick.. | 24 | 117:184 | 3 |
15. | 1. SFK Havířov | 24 | 113:144 | 0 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 225:19 | 63 |
2. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 21 | 109:45 | 46 |
3. | FbK Horní Suchá | 21 | 75:54 | 41 |
4. | Asper Šumperk | 21 | 82:50 | 38 |
5. | FBS Olomouc | 21 | 77:68 | 30 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 21 | 58:127 | 19 |
7. | FBC Intevo Třinec | 21 | 37:108 | 10 |
8. | FBC Přerov | 21 | 33:225 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK Havířov | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo Havířov | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | 1.MVIL Ostrava | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 9 | 68:50 | 15 |
10. | FBC Intevo Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | FBC MR elektro Český.. | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 9 | 7:140 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 18 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice Orli | 18 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 18 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 18 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings Kopřivnice | 18 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 18 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 11 | 18 | 0:0 | 0 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 18 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 24 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Hranice | 24 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Intevo Třinec | 24 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ORCA KRNOV | 24 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Vikings DDM.. | 23 | 0:0 | 0 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 24 | 0:0 | 0 |
7. | FBS Olomouc 12 | 23 | 0:0 | 0 |
8. | FBS Olomouc 13 | 22 | 0:0 | 0 |
9. | FBC Tornáda Lutín | 20 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBK Eagles Orlová.. | 26 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 35 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 27 | 0:0 | 0 |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 30 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 26 | 0:0 | 0 |
6. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 20 | 0:0 | 0 |
7. | FbK Horní Suchá | 27 | 0:0 | 0 |
8. | PASKOV SAURIANS | 30 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Club Ostrava | 26 | 0:0 | 0 |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 25 | 0:0 | 0 |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 24 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 12 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo Havířov | 24 | 0:0 | 0 |
14. | FBC TIGERS PORUBA.. | 31 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 19 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 29 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC TEMPISH.. | 27 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH.. | 27 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 29 | 0:0 | 0 |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1.MVIL Ostrava | 29 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Hlučín | 21 | 0:0 | 0 |
24. | FBC Intevo Třinec | 25 | 0:0 | 0 |
25. | FBC Letka Toman.. | 31 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ORCA KRNOV | 26 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Spartak Bílovec | 26 | 0:0 | 0 |
28. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 0:0 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 14 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Intevo Třinec | 10 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 15 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Tornáda Lutín | 14 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 14 | 0:0 | 0 |
6. | FBS Olomouc | 17 | 0:0 | 0 |
1. | 1. FBC Karviná | 24 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 26 | 0:0 | 0 |
4. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 15 | 0:0 | 0 |
5. | FbK Horní Suchá | 27 | 0:0 | 0 |
6. | PASKOV SAURIANS | 20 | 0:0 | 0 |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 22 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 23 | 0:0 | 0 |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 32 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo Havířov | 26 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 23 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 24 | 0:0 | 0 |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 22 | 0:0 | 0 |
15. | 1. SC TEMPISH.. | 28 | 0:0 | 0 |
16. | 1. SC TEMPISH.. | 27 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK Havířov | 15 | 0:0 | 0 |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 19 | 0:0 | 0 |
19. | 1.MVIL Ostrava | 28 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Intevo Třinec | 26 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Letka Toman.. | 23 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Letka Toman.. | 23 | 0:0 | 0 |
23. | FBC ORCA KRNOV | 23 | 0:0 | 0 |
24. | Z.F.K. Petrovice | 24 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Slovan Havířov C | 18 | 124:65 | 42 |
2. | TJ Sokol Šenov | 16 | 92:40 | 40 |
3. | FBC Intevo Třinec | 18 | 132:50 | 39 |
4. | FurtFit FBC PIRATES.. | 16 | 81:64 | 31 |
5. | FbC KOVO KM Frýdek.. | 18 | 78:78 | 27 |
6. | 1. FBK Eagles Orlová B | 18 | 71:106 | 22 |
7. | FBC TJ Sokol Frenštát.. | 16 | 48:66 | 21 |
8. | Z.F.K. Petrovice C | 18 | 64:107 | 17 |
9. | 1.MVIL Ostrava B | 18 | 81:95 | 15 |
10. | FBC Spartak Bílovec B | 18 | 52:105 | 13 |
11. | 1. SC TEMPISH.. | 16 | 58:105 | 12 |
1. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 113:49 | 42 |
2. | FBC Hranice | 16 | 92:46 | 37 |
3. | FBC Intevo Třinec B FM | 16 | 63:43 | 37 |
4. | FBC Vikings Kopřivnice | 16 | 61:51 | 28 |
5. | 1. SC TEMPISH.. | 16 | 61:49 | 26 |
6. | FBS Olomouc B | 15 | 77:41 | 25 |
7. | Torpedo Havířov | 15 | 45:53 | 21 |
8. | FBC Spartak Bílovec | 16 | 50:60 | 19 |
9. | FBC ORCA KRNOV | 16 | 59:59 | 18 |
10. | FBC Přerov | 15 | 62:63 | 18 |
11. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 15 | 43:79 | 13 |
12. | Asper Šumperk | 15 | 52:75 | 12 |
13. | KTG Bruises Opava | 15 | 29:139 | 0 |
1. | 1. SC TEMPISH.. | 16 | 126:48 | 43 |
2. | Torpedo Havířov B | 16 | 118:63 | 37 |
3. | FBC Lipník | 16 | 72:66 | 32 |
4. | FBC Letka LEGENDS | 16 | 89:69 | 29 |
5. | Z.F.K. Petrovice | 16 | 102:92 | 25 |
6. | FBC ČPP Bystroň Group.. | 16 | 83:82 | 24 |
7. | FBC Intevo Třinec | 16 | 64:79 | 23 |
8. | 1. SC Vítkovice.. | 16 | 68:90 | 10 |
9. | Torpedo Havířov A | 16 | 56:107 | 6 |
10. | FBK Štajgřy Ostrava | 16 | 29:111 | 4 |
Diskuze