3:5 K1 Florbal Židenice

Datum a čas konání: 7.4.2024 17:00
Místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

Ženy za víkend 3+1

Naše ženušky se o víkendu utkaly před domácím publikem nejprve s Jihlavou a poté v souboji o první místo s Hradcem Králové. V sobotním zápase se holkám podařilo přestřílet soupeřky s rozdílem šestnácti branek, avšak tento zápas se nejspíš pořádně vystřílely, protože v nedělním zápase se jim přes všechnu snahu a dobývání soupeřovy branky nepodařilo trefit tolikrát, kolikrát by bylo potřeba k výhře. Nakonec berou pouze jeden bod za prohru v prodloužení.

V sobotu 5.10.2019 se v naší domácí hale holky utkaly s SK Jihlavou, která přijela ukázat Třinci svoje nové zelené dresíky, které jim ale moc štěstí nepřinesly, protože jim holky nasázely do síťky branky 18 kousků a jihlavské ženy dokázaly vstřelit Třinci pouze kousky 2. Po minulých zápasech se na hru konečně dalo dívat, a tak trenérské duo Jiří & Martin mohli být konečně spokojení a holky za výkon pochválit. Výraznými střelkyněmi byly Liberdová s Bieleszovou, které nasázely každá po pěti gólech.

FBC OSSIKO TŘINEC - SK JIHLAVA   18:2 (4:1, 5:1, 9:0)

Branky a nahrávky: Liberdová (Zetková), Nogawczyková, Bieleszová (Liberdová), Stará (Franková), Liberdová (Martynková T.), Šibrová, Liberdová (Martynková T.), Martynková T. (Mikulová), Martynková T. (Skalíková), Liberdová (Skalíková), Liberdová (Martynková T.), Skalíková, Bieleszová (Zetková), Bieleszová (Liberdová), Mišúnová (Nogawczyková), Bieleszová (Zetková), Bieleszová (Liberdová), Mišúnová (Mikulová)

Komentář trenéra Kajfosze: "Aby holky neřekly, že jsem věčně nespokojený, tak dnes jsem s výsledkem spokojený. Myslím, že i tak ale všichni tušíme, že toho mohlo být klidně více. Dnes je však pochvala na místě. Takže holky - CHVÁLÍM a doufám, že budu chválit i po zítřku. Děkujeme Jihlavě i naším věrným fanouškům."

V neděli 6.10.2019 se opět před domácím publikem utkaly naše ženy v boji o první místo v tabulce s IBK Hradec Králové. Byla to vážně hezká podívaná a šlo také vidět, že naše holky měly navrch. Po první třetině svítil výsledek na tabuli 3:1 pro domácí a mnoho lidí už si myslelo, že si to holky pohlídají a budou si připisovat tři body. Hradec však není žádný slaboch a ukázal svou kvalitu ve druhé třetině, kdy během tří minut dokázal otočit stav na 3:4 pro hosty. Třinečanky se ale naštěstí po tomto výpadku proudu vzchopily a během minuty jim také foukly dva góly. Nakonec pak ještě inkasovaly jeden gól a se skóre 5:5 se zahajovalo pětiminutové prodloužení. To však netrvalo moc dlouho a hned v první minutě trápení ukončila střela Žídkové z hostujicího týmu. No nic, odveta čeká. Na shledanou 24.11. v Hradci.

FBC OSSIKO TŘINEC - IBK HRADEC KRÁLOVÉ   5:6p (3:1, 2:3, 0:1)

Branky a nahrávky: Liberdová (Hrobařová), Mišúnová, Šibrová (Mišúnová), Kawuloková (Nogawczyková), Liberdová (Martynková T.)

Komentář trenéra Kajfosze: "Ztracené body dnes obzvlášť bolí, protože dle mého soudu nevyhrál lepší tým. Hradec byl ale na rozdíl od nás velmi efektivní ve svých šancích, které proměňoval. Takto vyrovnané zápasy rozhodují drobnosti, o to více mě mrzí, že ne všichni aktéři mají na to působit v 1.lize. Děkuji Hradci za konečně kvalitní zápas a holkám za to, že ukázaly, že florbal umí."