FBC Ossiko Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Ossiko Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

7:4 FBC Ossiko Třinec
FBC ORCA KRNOV

Datum a čas konání: 20.10.2019 16:00
Místo: SH Stars Třinec

Příští zápas

-:- FBK Jeseník
FBC Ossiko Třinec

Datum a čas konání: 2.11.2019 17:00
Místo: MSH Jeseník

Tři mládežnické kategorie pouze se třemi body a třetím místem

Tři mládežnické kategorie pouze se třemi body a třetím místem

Ve víkendových bojích pokračovaly třinecké složky dorostenek, mladších žáků a elévů. I přes všechno úsilí všech kategorií se bohužel nepodařilo přivézt plný počet bodů, dorostenkám ani jeden. Elévové se třemi prohrami skončili třetí.

 

 

 

DOROSTENKY
Naše nejmladší ženská kategorie měla o víkendu poměrně perné vstávání. Od deváté hodiny ranní je čekal zápas v Olomouci. V této kategorii se bohužel ze začátku sezóny doplácí na počet. Deset statečných bojovalo nejprve s Havířovem, bohužel bez úspěchu, stejným výsledkem 1:4 dopadl zápas s Přerovem. Věřme, že děvčata nasbírají zkušenosti a budou neustále pilně trénovat. Výsledek se jistě dostaví. 

FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV - FBC OSSIKO TŘINEC   4:1 (3:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: Ptáčková (Szymiková)

FBC OSSIKO TŘINEC - FBC PŘEROV   1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Branky a nahrávky: Kovářová (Kuchejda)

Komentář trenérky Janikové: "Dneska jsme se vydali do Olomouce. První zápas proti Havířovu jsme podcenili.Do první třetiny jsme šli s laxním přístupem a tím jsme si prohráli zápas. Druhá a třeti třetina vypadala lépe, ale bohužel jsme nebyli schopné dát gól. Druhý zápas proti Přerovu byl jako nebe a dudy. Holky šli do zápasu s větším nasazením,odhodlanim a taky to tak vypadalo. Byli jsme více na míčku než Přerov, měli jsme mnoho střel,ale ty my neumíme proměnit. Zápas jsme prohráli, ale musím dodat, že se holky oproti prvnímu dnešnímu zápasu nemají za co stydět."

 

STARŠÍ ŽÁCI
Starší žáci odstartovali sezónní pouť v sobotu na ČPP Aréně v Ostravě. Jak už to v mládežnických kategoriích chodí, většina odešla ke starším, ale opačným směrem putovala nová krev. V sobotu se to také potvrdilo. V prvním zápasovém derby s Coyotes se jako mazáci ukázali kluci, co již za žáky hrají 3-4 roky a podařilo se nadělit desítku. V dalším zápase se utkali kluci s SFK Havířov, který má pouze mládež, ale za to šíleně kvalitní. Zde chyběla ta větší zkušenost a výsledek 0:12 v náš neprospěch hovoří za vše.

FBC COYOTES JABLUNKOV - FBC OSSIKO TŘINEC   4:10 (0:1, 2:4, 2:5)
Branky a nahrávky: Buba (Polak), M. Laštůvka (Polak), Klimek (Tonowski), Buba (M. Laštůvka), Tonowski (Sliž), Tonowski, M. Laštůvka (Novotný), Buba, Polak (M. Laštůvka), M. Laštůvka

FBC OSSIKO TŘINEC - 1. SFK HAVÍŘOV  0:12 (0:4, 0:5, 0:3)

Komentář trenéra Boszczyka: "Pro mnoho kluků to byly první zápasy za starší žáky, tak jsme byli sami zvědaví, jak na tom budeme. Nebyla ovšem vidět nějaká nervozita nebo strach, jak jsem osobně u některých čekal. Kluci hráli kompaktně a týmově. Hoříme ovšem v základních věcech, jako je například dobrá přihrávka. Kvalitni, organizované založení útoku je asi naše aktuálně největší slabina. Na nováčka z Jablunkova to stačilo, soupeř z SFK nám ukázal, jak vypadá dlouhodobá, koncepční práce s mládeží, která hraje pospolu už několik let. Každopádně 3 body jsou zlaté. Sportu zdar."

 

ELÉVOVÉ

V neděli elévové vycestovali do Stonavy, aby se v turnaji utkali nejprve s Karvinou, poté Jablunkovem, Českým Těšínem a nakonec s Paskovem. Po prvních dvou prohrách konečně následovala i výhra, avšak v posledním zápase je opět potkala prohra s vítezi tohoto turnaje.

FBC OSSIKO TŘINEC - 1. FBC KARVINÁ   10:13

FBC COYOTES JABLUNKOV - FBC OSSIKO TŘINEC   14:11

FBC OSSIKO TŘINEC - FBC AGA24 ČESKÝ TĚŠÍN   12:8

PASKOV SAURIANS - FBC OSSIKO TŘINEC   11:3

Komentář trenéra Laštůvky: "Ze Stonavy odjíždíme se smíšenými pocity. Výsledky opět zcela neodpovídaly předvedené hře z naší strany, kdy jsme první zápas prohráli o 3 góly. Co je na tom smutné je to, že jsme 4 góly dostali v poslední minutě.. Druhý zápas ta samá pohádka, prohra o 3 góly, a byť nás Jablunkov někdy individuálně přehrával, jako tým jsme byli lepší. Třetí zápas už nám konečně vykouzlil úsměv na tváři, kdy se na tabuli objevil finální výsledek 12:8 pro naše třinecké borce. Výhra nad Těšínem je tak naše první v této sezóně. Samozřejmě tam byly určité individuální chyby, ale na tom popracujeme na trénincích. Poslední zápas jsme hráli proti vítězům tohoto turnaje, kteří nás porazili poměrem 11:3. Nutno dodat, že po polovině zápasu to bylo pouze 3:2 pro Paskov. Ti nám ukázali, že na tom technicky nejsme ještě tak dobře, jak bychom měli být. Pozitivum bylo, že jsme je přehrávali naší chvalitebnou hrou tělem. Díky elevkum za turnaj."

elévové

Diskuze

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBS Olomouc 6 53:33 16
2. FbC Asper Šumperk 5 43:17 15
3. FBC Ossiko Třinec 7 37:27 15
4. FBC ORCA KRNOV 5 41:20 12
5. SK K2 Prostějov 6 32:33 12
6. 1. FBK Eagles Orlová 7 35:38 9
7. FBC ZŠ Uničov 6 33:35 8
8. Florbal Vsetín 5 31:25 6
9. FBC MSEM Přerov 6 31:37 6
10. Zlín Lions 6 28:46 6
11. FBK Jeseník 5 17:39 0
12. FbC KOVO KM Frýdek.. 6 14:45 0

Kompletní tabulka

Ossiko v.s.p. FloorballPlayer Město Třinec Podpora výkonnostního sportu a reprezentace ČR v Moravskoslezském kraji pro rok 2018 Enviform a.s. Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s.
Maple Trade, s.r.o.
Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 38969
Posledních 30 dnů: 3273 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 77

© 2019 FBC Ossiko Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne