3:9 TJ Sokol Kostelec na..

Datum a čas konání: 27.4.2019 12:00
Místo: SH ZŠ Bolatice

Muži si stále drží neporazitelnost!

Třinec - V neděli 17.2.2019 odehráli muži své druhé a zároveň poslední domácí utkání v sezóně. V obou kláních byli třinečtí jasně lepší a hru si bez problému kontrolovali. K postupu chybí už jen kousíček. Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli cestu a podpořili nás v cestě za postupem!

Třetiny: 0:5, 2:0, 1:2 Branky a nahrávky (Třinec): 1. Sikora (Mieszek), 2. Hloužek (Badura), 5. Galuszka (Sikora), 6. Janovský (Mieszek), 7. Sikora (Mieszek), 32. Kyselý (Porosz), 37. Chmiel (Hloužek) Rozhodčí: Prosický - Vráblík Vyloučení: 2:2 Využití: 0:0

FBC Ossiko Třinec: Franek (Laštůvka) – Sikora T. (C), Janovský, Babilon, Porosz, Marthaus, Mieszek, L.Tomiczek, Martynek, Badura, Hloužek, Kyselý, Janáč, Kupczak, Boszczyk, Galuszka, Chmiel
Trenér: Jiří Kajfosz

Třetiny: 0:6, 0:3, 2:2 Branky a nahrávky (Třinec): 4. Tomiczek (Kyselý), 4. Janovský (Mieszek), 7. Babilon (Janovský), 10. Janovský, 11. Tomiczek (Kyselý), 11. Galuszka (Mieszek), 16. Martynek (Badura), 18. Babilon (Mieszek), 21.Chmiel (Galuszka), 40. Janovský (Babilon), 45. Mieszek (Chmiel) Rozhodčí: Prosický - Vráblík Vyloučení: 0:0 Využití: 0:0

FBC Ossiko Třinec: Laštůvka (Franek) – Janovský, Babilon (C), Porosz, Marthaus, Mieszek, L.Tomiczek, Martynek, Badura, Hloužek, Kyselý, Janáč, Kupczak, Boszczyk, Galuszka, Chmiel

OHLASY TRENÉRŮ
Jiří Kajfosz (FBC Ossiko Třinec):
"Jedním slovem fantazie! Domácí zápasy jsme s přehledem zvládli na jedničku. Do těžkého zápasu s druhými Domaslavicemi jsme vletěli od první vteřiny a během 5 minut jsme vedli 5:0. Poté jsme si průběh zápasu už celkem kontrolovali. Domaslavice kousaly nepříjemnými dlouhými nahazovanými míči, které nám ve druhé třetině dělaly problém. Naštěstí z toho více než 2 inkasované branky nebyly a ve třetí třetině jsme dokázali ještě nějaké góly přidat. Zápas byl ve velkém tempu, trochu i, vzhledem k tomu, že se hráči obou týmů dobře znají, vyhrocený, ale zároveň si myslím, že byl férový a diváky musel bavit. Druhý zápas proti Letce byl koncert. Opět jsme zvládli skvěle první třetinu, kde jsme si vybudovali dostatečný náskok a mohli si užít ofenzivní spolupráci. Postup máme po víkendu už na dosah a věřím, že o něm rozhodneme v co možná nejkraším termínu. Klukům chci velmi poděkovat, že v domácí hale ukázali, jak se hraje v Třinci florbal. Denymu bych chtěl poděkovat za jeho příkladné služby v třineckém dresu a chci mu za celý klub přát, aby byl ve své nové životní etapě úspěšny a jednou se k nám třeba vrátil."