FBC Intevo Třinec

Oficiální web florbalového klubu
FBC Intevo Třinec
www.fbctrinec.cz

Poslední zápas

7:3 FBC Přerov
FBC Intevo Třinec

Datum a čas konání: 30.9.2023 18:00
Místo: SH SK START PŘEROV

Příští zápas

-:- FBC Intevo Třinec
Z.F.K. Petrovice

Datum a čas konání: 7.10.2023 17:00
Místo: SH Stars Třinec

První místo pro juniorky, první body pro dorostence a starší žáky

První místo pro juniorky, první body pro dorostence a starší žáky

Přes víkend (14-15.10. 2017) odehrály své zápasy hned čtyři kategorie- juniorky, dorostenci, starší žáci a mladší žáci. Všechny kategorie spojovalo jedno a to výrazné zlepšení výkonů.

 

 

 

JUNIORKY
Juniorky se vydaly na další "trip" když odcestovaly do Olomouce. Díky jasně lepším výkonům a gradující formě se posunuly na první místo 2.ligy juniorek!

Gymnázium Krnov p.o. – FBC Ossiko Třinec 2:12 (0:2, 1:6, 1:4)
Branky a nahrávky: 3. Havlová (T. Martynková), 10. Mišúnová (M. Martynková), 21. T. Martynková (Zetková), 22. Nogawczyková (Šibrová), 25. Liberdová (Havlová), 27. Liberdová (Nogawczyková), 28. Mišúnová (Kašprišinová), 30. T. Martynková (Šibrová), 35. Šibrová (Zoubková), 36. Zetková (T. Martynková), 41. Kašprišinová (Havlová), 43. Kašprišinová

Sestava Třince: Szwanczarová (Turoňová) – Zetková, Gibiecová, Michaela Martynková, Zoubková, Havlová, Šibrová, Liberdová, Iwanuszek, Kašprišinová, Tereza Martynková, Mišúnová, Nogawczyková

FBC Ossiko Třinec – FBS Olomouc 8:2 (1:2, 2:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 10., 19. a 33. Liberdová (Šibrová, Iwanuszek, M. Martynková), 28. Šibrová (Liberdová), 35. Nogawczyková, 43. Mišúnová (T. Martynková), 45. Havlová (M. Martynková), 45. Šibrová (Zetková)

Sestava Třince: Turoňová (Szwanczarová) – Zetková, Gibiecová, Michaela Martynková, Zoubková, Havlová, Šibrová, Liberdová, Iwanuszek, Kašprišinová, Tereza Martynková, Mišúnová, Nogawczyková

Hodnocení trenéra juniorek, Jiřího Kajfosze: "První zápas byl z naši strany dost vlažný a nevýrazný, nemohl bavit ani holky, ani diváky. Asi měly holky v hlavách důležitější druhý zápas proti Olomouci. Do toho jsme nevstoupili vůbec dobře, nechali jsme se zaskočit a z brejků 2x inkasovali- taková naše klasika... Tým ale ukázal morál a dokázal výsledek zápasu otočit na skvělých 8:2, což se proti takovému soupeři rozhodně počítá."

 

DOROST
Dorostenci se představili v třinecké hale STaRS. V prvním utkání jasně porazili Petrovice, ve druhém zápase po vyrovnaném průběhu podlehli Opavě v závěrečné periodě.

Z.F.K AQM Petrovice – FBC Ossiko Třinec 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: Hrobař (Drong), M. Hecl (Byrtus), Hrobař (Spratek), Hloužek (Turek), Hrobař (Drong)

Sestava Třince: Marszalek (Laštůvka) - Hloužek, Byrtus, M. Hecl, Losleben, V. Hecl, Gorný, Hrobař, Drong, Stebel, Turek, Heczko, Lipowski, Spratek

FBC Ossiko Třinec - S.K. P.E.M.A. Opava 6:8 (2:2, 2:1, 2:5)
Branky a nahrávky: M. Hecl (Losleben), Hloužek (Drong), Drong (Byrtus), Gorný (Losleben), Drong (Byrtus), Byrtus

Sestava Třince: Laštůvka (Marszalek) - Hloužek, Byrtus, M. Hecl, Losleben, V. Hecl, Gorný, Hrobař, Drong, Stebel, Turek, Heczko, Lipowski, Spratek

Hodnocení trenéra dorostenců, Jana Mieszka: "Z možných 6. bodů. Máme 3, a myslím, že zcela zaslouženě. Hra byla v obou zápasech slušná, až na pár hluchých míst jsme měli více ze hry a florbalově na tom byli lépe než soupeř. Bohužel, sport je o gólech. Střel a šancí jsme měli více než dost. No, byly to naše první zápasy tento rok a určitě si z nich vezmeme nějaké ponaučení, dobré je, že máme na čem stavět. Kvalitu, a hlavně odhodlání se zlepšovat máme, na tréninku se zaměříme na věci, které nám zatím nejdou a příště předvedeme lepší výkony. Děkuji všem hráčům za přístup k zápasům."

 

STARŠÍ ŽÁCI
Starší žáci jako poslední kategorie vstoupila do ostrých bojů.V prvním zápase se utkali s FBC Vikings Kopřivnice a bohužel šťastnější v zápase byli kluci z Kopřivnice kdy utknání zvládli poměrem 2:1. Ve druhém utkání byl naším soupeřem 1.MVIL Ostrava, v tomto utkání si naší hráči připsali první bod do tabulky za remízu 4:4.

FBC Vikings Kopřivnice – FBC Ossiko Třinec   2:1 (1:0)(1:1)(0:0)
Branka Třince: Czernek

FBC Ossiko Třinec – 1. Mvil Ostrava  4:4 (1:0)(1:2)(2:2)
Branky Třince:
2x Molin, Lisztwan, Lukosz

Sestava FBC OSSIKO TŘINEC: Gawlik,Kreis - Kupczak(c), Mitrenga, Kuchejda, Martynek, Molin, Cemerek, Czernek, Lukosz, Lasota, Stošek, Lisztwan, Szkandera, Matloch.

Hodnocení trenéra Filipa Turoně: "Před začátkem sezóny jsme si dali jako trenéři cíl nemít od kluků žádné očekávání. Chceme jen, aby plnili naše pokyny bez ohledu na výsledek . První zapas s Kopřivnici jsme konečně viděli co je to trocha se obětovat pro tým. Kluci nás mile překvapili , nicméně za nedlouho jsme si řekli pojďme víc střílet , od té doby jsme vystřelili třikrát. Z toho prameni výsledek 1:2 v náš neprospěch. Druhé utkání bylo opět jen v naši režii. Bohužel neumíme režírovat. A výsledek 4:4 s ostravským Mvilem byl hodně málo pro nás. Ačkoli jsme brali pouze bod ze dvou zápasu, my trenéři jsme to brali pozitivně, vždyť nám chybí už jen tak málo do vítězství! Doladíme to a příště budem bodovat naplno , kluci na to mají!"

 

MLADŠÍ ŽÁCI
Mladší žáci teprve získávají zápasovou praxi. Zatím jsou na poslední místě to ale vůbec nevadí. Jde na nich vidět, že mají chuť hrát a zlepšovat se a všichni věříme, že výsledky jsou jen otázkou času.

FBC DDM Český Těšín – FBC Ossiko Třinec 5:1

1.MVIL Ostrava – FBC Ossiko Třinec 3:0

FBC Ossiko Třinec – 1.SC Vítkovice 0:5

FBC Ossiko Třinec – 1.SFK Havířov modří 2:6

Hodnocení trenéra Milana Kupczaka: "Hráli jsme v počtů 11 hráčů (9 kluků a 2 mladé holky) proti družstvům která hrála na 3 vyrovnané pětky, tak jsme jim moc herně nestíhali. Celkově ale kluky a holky chválíme, každým zápasem zlepšovali výkon a snažili se hrát na svých postech. Ještě v tom ale stále máme rezervy."

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Vikings Kopřivnice 4 23:12 12
2. Z.F.K. Petrovice 4 26:18 10
3. FBC Přerov 4 20:14 9
4. FBC Intevo Třinec 4 26:24 7
5. Asper Šumperk 4 21:20 7
6. TJ Slovan Havířov 4 14:14 6
7. Torpedo Havířov 4 25:21 5
8. FBC Hranice 4 23:32 5
9. Aligators Klobouky 4 22:25 4
10. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4 18:25 4
11. S.K. P.E.M.A. OPAVA 4 18:20 3
12. Zlín Lions 4 13:24 0

Kompletní tabulka

INTEVO Třinec s.r.o. NSA Moravskoslezský kraj Město Třinec Florbalexpert Unihoc FrenTechnology s.r.o. Moravia Steel SMOLO a.s. Finwinservis D-create PIRES s.r.o. McDavid HAMPR a.s. C.E.I.S. Enviform a.s. MFL Group s.r.o. M3 Steel Třinecká klimatizace, a.s. Distribuce tepla Třinec a.s. Relax Centrum Třinec HSF System a.s.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 133198
Posledních 30 dnů: 3993 | Posledních 7 dnů: 933 | Poslední den: 101

© 2023 FBC Intevo Třinec | Všechna práva vyhrazena | info@fbctrinec.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Tréninkové oblečení?
Doplňky?
 

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne