FBC Mohelnice

Datum a čas konání: 26.1.2019 09:30
Místo: SH TJ Spartak Přerov

A-Tým mužů drží neporazitelnost.

Muži odcestovali na další utkání do dalekého Kostelce na Hané, kde na ně čekali dva nesmírně těžcí protivníci. Úvodní utkání nedělního odpoledne byl souboj proti rezervě olomouckého florbalu. Průběh utkání měl od začátku jasného favorita a třinečtí si bez problému připsali výhru. Ve druhém utkání nás čekalo derby proti Českému Těšínu. Po první třetině vedl Válec už 3:1! Třinečtí ale zabojovali a v poslední minutě vyrovnal po přihrávce Martynka zpoza branky Galuszka.

Třetiny: 2:1, 3:1, 3:2 Branky a nahrávky (Třinec): 3. Marthaus (Mieszek), 8. Babilon, 24. Babilon (Porosz), 25. Mieszek (Babilon), 29.F.Sikora (Hloužek), 33. Galuszka (L.Tomiczek), 36. Kyselý, 36. Martynek Rozhodčí: Kubáč - Kroupa Vyloučení: 2:0 Využití: 2:0

Třetiny: 3:1, 0:0, 1:3 Branky a nahrávky (Třinec): 2. Kupczak (Porosz), 32.T.Sikora (Mieszek), 39.Kyselý (Babilon), 45.Galuszka (Martynek) Rozhodčí: Kubáč - Klimecký Vyloučení: 2:4 Využití: 1:1

FBC Ossiko Třinec: Franek (Laštůvka) – Sikora T. (C), Janovský, Babilon, Sikora F., Porosz, Marthaus, Mieszek, L.Tomiczek, Martynek, Badura, Hloužek, Kyselý, Janáč, Galuszka, Kupczak
Trenér: Jiří Kajfosz

OHLASY TRENÉRŮ
Jiří Kajfosz (FBC Ossiko Třinec): „Zůstáváme stále neporaženi. To je asi největší pozitivum po víkendových zápasech. Za to, že místo 6 bodů bereme "pouze" 4 se více méně můžeme sami, ale i tak si myslím, že můžeme být relativně spokojeni. S Olomoucí jsme se ze začátku trochu trápili, ale při hracím čase 3x15min se nakonec kvalita na naši straně projevila a nějaké branky jsme dali. Proti Českému Těšínu to byl zvláštní zápas. Věděli jsme, že hrajeme proti jednomu z favoritů soutěže a očekávali jsme těžký zápas. To se v první třetině projevilo 3 proměněnými brejky soupeře. Troufnu si říci, že v dalších dvou třetinách Válec nic zásadního neměl a hrálo se převážně na polovině soupeře. Celý zápas jsme bohužel bojovali s vlastní technikou a vzhledem k vývoji skóre zápasu můžeme být za remízu rádi. Sezóna pomalu graduje a my se budeme muset dobře individuálně připravit nejen na její vyvrcholení ale také především na příští sezónu, ve které už nám naše individuální nedostatky tak procházet nebudou.”